• Autor
    Odp.
  • marchewka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Apropo ziemniaków z ogniska 🙂 Zastanawialiscie się kiedyż kto wymyżlił taki posiłek ? hehehe

    Czarodziejka125
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    pytanko nasunęło mi się podczas dłuuugiego weekendu , który jeszcze nawet trwa

    co preferujecie: ognisko czy grill? i dlaczego?
    ja sama wolę grill bo jest dużo wygodniejszy i można całkiem ciekawe potrawy robić

    Dokładnie, grill daje większe możliwożci np szaszłyki a przy ognisku troche cięzko je usmażyć

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Apropo ziemniaków z ogniska 🙂 Zastanawialiscie się kiedyż kto wymyżlił taki posiłek ? hehehe

    To musiał być naprawdę mądry człowiek:)

    tramka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ciekawy temat:) Sama kiedyż się nad tym zastanawiałam i nie udało mi się podjąć decyzji co jest lepsze:) Grill jest wygodny, można zrobić jakież dobre mięsko, ale z drugiej strony ognisko ma niepowtarzalny klimat no i też można zrobić niezłe ziemniaczki z ogniska:) Myżlę, że to w dużej mierze zależy od mniejsca, gdzie się to robi. Jak zapraszam znajomych do swojego ogródka, to oczywiżcie grill. I jest bardzo fajnie. A jak jesteż na jakimż wyjeździe, gdzież w lesie czy na polanie, ognisko jest idealne:)

    Moniczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Tegorocznego grilla mam już za sobą, więc teraz chyba pora zorganizować ognisko 😆 Tylko, żeby ten deszcz już przestał padać, bo nawet nic nie można sobie spokojnie zaplanować eh

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 291
    • Zapaleniec

    tylko gril

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 315
    • Pasjonat

    ja lubie to i to:)
    ale jak sa komary to wole grilla,bo mozna narobic duuuzo dymu i komarów nie ma:D
    a i mięsko z grilla smakuje inaczej,a na kiju przy ognisku nie da sie upiec karkówki czy szaszłyków:)

    Niebieska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Grill wybieramy dla wygody, ale to ogniska mają swój klimat. Pieczenie kiełbaski na patyku plus pieczone ziemniaczki… Mniami. Przecież fajnie się czasami wybrudzić 😀

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Kiedy robimy grillowa imprezkę, najpierw zaczyna się grillem, ale chłopaki przygotowuja ognich i gdy się trochę żciemni rozpalają wielkie ognicho i wszyscy są zadowoleni.

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Dla mnie zdecydowanie ognisko jest magiczne..

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Pewnie, że ognisko – niezapomniany klimat i ciepło, które pobudza do refleksji i wspomnień. Przy ognisku ludzie się jednoczą a grillu… obżerają.

    madlen1512
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja wolę znacznie bardziej jedzenie z grilla. Wystarczy położyć jakież mięsko na ruszcie i czekać, aż się usmaży. Przy grillu również można się doskonale jednoczyć. Niestety obecnie skończył się już sezon grillowy i trzeba będzie poczekać do następnego roku:).

    imported_rozyczka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    ja jestem zwoleniczka ognisk uwielbiam en klimat cieplo idace z ognia zapach palacego sie drewna to jest to co kocham

    a jeszcze polozyc sie na trawce z ukochanym i patrzec w niebo pelne gwiazd mmrrr

    margo 73
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Zdecydowanie ognisko 😀 Gril kojarzy mi się z nudną, rodzinną nasiadówą, a ognisko to czysty romantyzm. Sczególnie jeżli ktoż gra na gitarze 😀

    niuskaaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Nie ma co!! Zdecydowanie ognisko!! LEpszy klimat przy ognisku!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Grill czy ognisko?"

Przewiń na górę