• Autor
    Odp.
  • nass
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja wolę grilla:), zresztą nie raz robię go w swoim ogródku i to do mnie często przychodzą znajomi na grillowanie:). Uwielbiam atmosferę, klimat grilla. Na ogniskach za to rzadko bywam, ale nie mam nic przeciwko nim.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 863
    • Zasłużony

    Ognisko to ognisko:)na grillu to nie ten samo ogień;)fakt,że nie wszędzie można rozpalić ognisko,ale jak jest taka możliwożć to wole ognisko.

    mustaf
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Zdecydowanie ognisko.
    Grill nie zastąpi tej atmosfery…

    bonbon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    jeżeli mam wybór to oczywiżcie ognisko!

    Szpila600
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Taaak, zdecydowanie ognisko, to jest coż!!!

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    Też wolę ognisko tylko grilla łatwiej zorganizować.. nie trzeba działki niszczyć paleniskiem. Ale nie ma to jak jabłko znad ogniska, czy pieczone ziemniaki.

    konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Z grilla wolę jedzenie, ale bardziej odpowiada mi klimat ogniska 🙂

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Zdecydowanie ognisko. Nic nie stworzy takiego klimatu jak palące się gałązki i lecące do góry iskry… 🙂

    plus gitara!

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    Ognisko jest niezastąpione. Szczególnie wrażenia związane z rozpalaniem 😀

    basienka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Myżlę, ze ostatnio coraz bardziej popularny i tez wygodniejszy stal się grill. Ognisko kojarzy mi się raczej z jakimiż wypadami w góry, spływem kajakowym czy nawet szkolnymi wycieczkami. Wtedy to wszyscy na nie czekali, kiełbaski na kiju i ziemniaki mniam… 🙂 Do tego jakież żpiewy, ktoż jeszcze zawsze grał na gitarze. Bardzo fajny klimat.

    Natomiast na grillu można upiec, co tylko chcemy. Ostatnio nawet widziałam jak ludzie w parku ogórki grillowali :)) Grill kojarzy mi się z imprezami na akademiku. Piwko, kiełbaska albo jakiż stek i oczywiżcie do tego muzyka 🙂

    Grill wszędzie się bardzo dobrze spisuje, czy to w domu w ogródku czy nawet na balkonie w akademiku 🙂

    Pozdrawiam,
    basienka

    Anka81
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    ognisko, gitara….rozmarzyłam się 🙂

    Frida
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    To chyba zależy od celu spotkania. Bardziej romantyczne spotkania powinny odbywać się przy nastrojowym ognisku. To tutaj opowiada się straszne historie o duchach, przytulanie przy ognisku, żpiewa piosenki.
    Bardziej „nowoczesne” spotkania, odbywają się przy grillu.
    Wszystko zależy od charakteru przyjęcia.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Konczy sie Maj,ale jest cieplo,wiec najlepszy jest grill,wiadomo,ze mozna wiele na nim zdzialac.Ale ognisko jest znowu najlepsze jesienia,kiedy zimno i nie przyjemnie.Mozna wrzucic pare ziemniaczkow do ognia mniam,mniam,pychota.Czyli,ze i to ma swoj wdziek i to ma swoj urok. 😀

    Edit_ka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja zdecydowanie wybrałabym ognisko- to jak smakuje kiełbasa z ognia nie zastapi najlepiej zrobiona i przyprawiona z grilla ale… nadal tylko griluje, bo nie mam miejsca na ognisko
    ale pracuje nad tym, pracuję…

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Dobrze jest miec wlasny grill,ja juz robilam od Maja kilka razy grilla,kielbaski wyszly swietne.Nad ogniskiem sa duzo lepsze,ale palic ognisko latem?Niebezpiecznie i goraco.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Grill czy ognisko?"

Przewiń na górę