Igrzyska śmierci- czytaliżcie?

  • Autor
    Odp.
  • Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Jak w temacie 🙂 czytałyżcie, a może forumowi rodzynkowie czytali 😉 Nie wiem czy chłopaki lubią czytać książki z główną bohaterka, ale z drugiej strony Tomb Raider zrobiło furorę, a tematyka w sumie podobna. Pań nie pytam, bo tu wszystko jasne- girls power! jupi

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    Makarenko, Kochanie, na pewno nie czytałem 😉 ale chętnie się dla Ciebie pomęczę – fajne!? :-

    w ogóle sporo czytam, ale jak masz chęć, to porzucę dla Ciebie książki, piękna 😯
    dasz się zaprosić na patańcówkę!? jupi

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Bardzo fajna! Przeczytałam w kilka godzin, bo wciąga. Na tę potańcówkę idziemy z Twoja dziewczyną jak rozumiem? 😆

    lookacz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja jestem w trakcie czytania, dzisiaj będę miał więcej czasu to jak zacznę to przeczytam pewnie do końca 😉 Ogólnie książka bardzo pozytywnie zaskakuje, na pewno sięgnę po kolejne tomy a w marcu dostaniemy ekranizację 😀

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Ja kończę pierwszą czężć, bo usłyszałam, że ma wyjżć ekranizacja a sam opis mnie bardzo zainteresował więc spróbowałam. I nie żałuję. Dobra książka. Chętnie porównam ją do filmu 🙂

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    ni nie słyszałam o ekranizacji… 😳

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Ekranizacja w Polsce ma wyjżć 23 marca. W internecie można już nawet znaleźć sporo ciekawych filmików zrobionych przez fanów 🙂 Znalazłam na yt kanał Igrzysk żmierci i tam jest ich sporo, począwszy od trailera i całej obsady, kończąc na wczeżniej wspomnianych filmikach (polecam obejrzeć ten z LEGO;) )
    [usunięto_link]

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Wow! Dzięki. Ta dziewczyna, która gra Kataniss jest bardzo dobrze dobrana! A tak w ogóle to dużo lepiej jej w ciemnych włosach 😉

    lookacz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Wow! Dzięki. Ta dziewczyna, która gra Kataniss jest bardzo dobrze dobrana! A tak w ogóle to dużo lepiej jej w ciemnych włosach 😉

    Jako blondi też nie prezentuje się źle 😉 nawet jako mystique z x-man nie wygląda źle 😛
    A z tym lego to oryginalny pomysł 🙂

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Ogólnie kobieca obsada bardzo mi się podoba. 🙂 Bo np Peet’a wyobrażałam sobie trochę inaczej.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    Makarenka, wciąż nie przeczytałem 🙄

    Możesz mi przysłać ten tekst? sorry jesteżmy incognito…
    to może chociaż autora i tytuł (?) 😆

    ps. obiecuję, że podyskutuję 😉

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Hard „Igrzyska śmierci” Suzanne Colins. Ja akurat książkę dostałam w prezencie, ale widziała też w sieci, więc poszukaj sobie.

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Ksiażka jest cudowna 🙂 Przeczytałam ja jednym tchem 🙂
    Nie moge doczekac sie filmu, mam nadzieję, że nie sposaja tej historii…. mimo, że autorka podobno trzymała reke na pulsie, to jednak różnie to bywa z adaptacjami…

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Ale jak autor włącza się w tworzenie ekranizacji to zwykle wychodzi ona dużo lepiej. Np. Służące, gdzie prawie cały czas na planie siedziała autorka wyszły rewelacyjnie. To samo z serialem „Gra o tron”. Jestem dobrej myżli :).

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Jestem tego samego zdania. podobnie też chyba było ze Służący,mi -wyszły żwietnie 🙂

    A wiecie gdzies w sieci widziałam propozycje obsady, jak tylko pojawiła się pogłoska o kręceniu filmu i tam Tresha miałby grać ten Wilkołak ze Zmierchu :/, a Haymitcha N. Cage!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Igrzyska śmierci- czytaliżcie?"

Przewiń na górę