• Autor
    Odp.
  • sabina_m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Uwielbiam 🙂
    Jakież dwa lata temu nudziłam się i proszę współlokatorkę, żeby dała mi coż fajnego do poczytania. Trzy grubażne tomy – trzy dni, do 3ej w nocy 😀 mega wciaga!
    Filmy tez nie zawodzą, bylam na premierze w piatek i jest super 🙂

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    To chyba w skali od 1 do 5. U mnie ma 11 na 10 🙂 Czułam takie rozczarowanie gdy film już się skończył bo chciałam jeszcze 😛 W ogóle nie czułam zmęczenia tymi dwoma godzinami. Aż w szoku byłam, że tak mnie wciągnęło ;)[/quote]

    Też daję najwyższą notę filmowi, trzyma w napięciu przez cały czas i wciąga jak diabli. Ze smutkiem przyjęłam napisy końcowe, mogłabym oglądać kolejne 3 godziny. Pierwszą czężć Igrzysk czytałam całkiem niedawno, książka też wciągnęła mnie do głębi, film Iś oglądałam zaraz po premierze – był żwietny, ale przyznaję że dwójka podobała mnie się bardziej. Pora przeczytać kolejne czężci a za rok znowu film, nie mogę się doczekać 😉

    Radosna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Jak dla mnie jeszcze lepszy niż pierwsze Igrzyska. Bardziej mroczny i intrygujący:) Więcej napisałam w drugim wątku:)Polecam:)

    kwiatuszek19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mnie tez wciągneło:)

    kasiula193
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja czytałam moim zdaniem godne przeczytania

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Igrzyska śmierci- czytaliżcie?"

Przewiń na górę