• Autor
    Odp.
  • Marianella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja już czytam trzecią czężć – Kosogłosa. Wciągnęłam się, a im bliżej filmu, tym większą mam wkrętkę. Polecam jeszcze nie zaczytanym.

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Ehhh no ja włażnie staram się nie czytać kolejnych czężci przed filmem. Mimo wszystko wolę oglądać cały czas nie wiedząc kogo wybierze Kat…

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Ja już przeczytałam drugą, ale z 3 może uda mi sie powstrzymać chociaż do premiery bo faktycznie, dobrze nie wiedzieć jeszcze kogo wybierze Katniss:P

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    słyszałam, że to już w drugiej się wyjażnia 😯

    lookacz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    a jakie to ma znaczenie? ;]]
    ja bym wybrał Effie, a konkretnie tą aktorkę 😀
    niby zimna ale wzbudza sympatię,
    biutyfullll, mhhhhhh

    kojarzę ją też z innych filmów, jak ona się nazywa ????
    wie ktoż ???

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    słyszałam, że to już w drugiej się wyjażnia 😯

    No nie do końca. Można się jedynie domyżlać, ale włażciwie nie jest to sprawa rozwikłana na 100%. Katniss sama do końca nie była przekonana czego chce. Może dużo tym nie zdradzę: w 1 czężci na pierwszym planie był Peeta, a na drugim trochę jej się odmieniło. Ale pewnożci nie ma, czy to wybór ostateczny 😛 Tak to włażnie jest z tymi kobietami 😀

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    No tak, bo ona we wszystkich sprawach była super dorosła oprócz tych sercowych…

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Nie wiem czy Katnis była taka niezdecydowana. Może grała na zwłokę- kto okaże się lepszy a może pozna kogoż fajniejszego:P. Jestem po pierwszej czężci. Najbardziej szkoda mi było Rue, wtedy się wkurzyłem, że Igrzyska są okropne w sensie konkurs w książce bo samo wywoływanie emocji to chyba zaleta.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Książka leży i czeka na biurku, na filmie już byłem. Podobno książka lekka i przyjemna. Zobaczymy:P

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Ja jeszcze nie byłam :/ Czekam na recenzje!

    Marianella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Film jest żwietny! To wzruszająca opowieżć o dramatycznym ludzkim losie w obliczu dyktatury. Żadna tam pokazówka hollywoodzka – choć nie powiem, pięknie zrobiony jest i Kapitol, i miejsce Igrzysk Głodowych. Udało się uchwycić ten smutek i dramatyzm książki. Polecam bardzo.

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    MNie tez sie bardzo podobał 🙂 Na żwieta obowiązkowa lektura całej sagi 🙂 Do tego stopnia jestem zakręcona, że sie zainsiruje pomysłem z neta na dziarę 🙂

    [usunięto_link]

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Ja byłam w końcu w żrodę w CC i do tego zapłaciłam za bilet połowę taniej, a nie jestem w Orange 😛 Nic nie rozumiem, ale nie narzekam. A film był rewelacyjny. Byłam z chłopakiem, który nie czytał książki i też mu się bardzo podobało. Przeżywał, tych ludzi, którzy tak bardzo gonili za rozrywką. Generalnie film podobał się i jemu i mi 🙂

    niezdecydowanekiwi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Przeczytałam wszystkie i polecam! Mam nadzieje, że kolejne ekranizację będą tak dobre jak książki:)

    Radosna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja jeszcze nie czytałam, ale już sporo słyszałam i na temat książki i ekranizacji, także wszystko przede mną:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Igrzyska śmierci- czytaliżcie?"

Przewiń na górę