• Autor
    Odp.
  • Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    gratuluje:)

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja również gratuluję 🙂

    Magdalenka123
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    w jakim wieku objawil sie u Was instykt macierzynski???? ja na dizen dzisiejszy nie chce meic w ogole dzieci

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    w jakim wieku objawil sie u Was instykt macierzynski???? ja na dizen dzisiejszy nie chce meic w ogole dzieci

    a ile masz lat? ja narazie też nie chcę, ale w przyszłożci mam nadzieję je posiadać:)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    w jakim wieku objawil sie u Was instykt macierzynski???? ja na dizen dzisiejszy nie chce meic w ogole dzieci

    w zadnym.

    nie mam dzieci. a jak sie nie ma dzieci, nie ma sie instynktu.

    Lalka_z_Porcelany
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    A nie posiadam takiego instynktu ( chyba na szczescie :P) i mam nadzieje, ze sie taki nie pojawi 😈

    lalacruz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Witam wszystkie dziewczyny, postanowiłam założyć taki własnie temat aby przekonać się jak to jest z naszym instynktem. Ja mam 20 lat i od jakiegoż roku odczuwam coraz silniejszy instynkt i mimo że studiuję to chciałabym mieć już dzidziusia, problem w tym że jeszcze nie znalazłam tej drugiej połówki ale mam nadzieję że się to szybko zmieni:) piszcie jak to u was z tym instynktem, pozdrawiam:*

    Proponuję Ci poczekać z dzidziusiem, aż skończysz studia.

    Ja miałam to samo, jak tylko zobaczyłam bobaska to zaraz też chciałam mieć własnego..
    W końcu mam i co?
    Pół roku próbuję napisać pracę magisterską i nie daję rady.
    Nie chce się albo mam już dożć…..
    Pozdrawiam , a gdybyż chciała jakież pdf na temat dzidzi to podaj na pw adres poczty…..

    🙂

    -MENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Ja odczuwam dożć silny instynkt macierzyński.
    Wiem, że jeszcze nie mogę mieć dziecka bo nie skończyłam szkoły, ale bardzo bym chciała…
    Czasami przeraża mnie to, co się ze mną dzieje… To, że kobieta nagle zaczyna odczuwać taką głęboką potrzebę macierzyństwa.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    @-MENA wrote:

    Czasami przeraża mnie to, co się ze mną dzieje… To, że kobieta nagle zaczyna odczuwać taką głęboką potrzebę macierzyństwa.

    Dokładnie, to niesamowite 🙂
    Bardzo chciałabym urodzić już pierwsze dziecko, jednak rozsądek bierze górę i przede mną jeszcze dobrych kilka lat edukacji…
    Już wiem ile chce mieć dzieci i jak się będą nazywały 😀 Chciałabym żeby było mnie stać conajmniej na piątkę, w tym 2 z domu dziecka.

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Parvati miałam identyczny stosunek co do wieku kiedy chcę zostać matką i do dzieci i dalej mam mimo tego, ze sama zostałam matką rok temu to nie czuję „miłożci” do wszystkich dzieci 🙄 kocham moją córkę bardzo, ale ni jak ma to sie do innych dzieci i chyba dobrze nie jestem zażlepiona miłożcią i na kolejne dizecko pewnie zdecyduję się koło 30 tak jak było w pierwotnych planach 🙂 nie odczuwam potrzeby posiadania kolejnego potomka;)

    -MENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Chciałabym żeby było mnie stać conajmniej na piątkę, w tym 2 z domu dziecka.

    pamiętaj, że decyzja będzie należeć także do twojej drugiej polówki…

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    magdulka nie kochasz wszytskich Swoich dzieci???????????????????

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    @Onione wrote:

    Z tego co ja zrozumiałam to ona ma córkę, którą kocha, a niekoniecznie resztę żwiatowej populacji bachorków. 😉 I to wg mnie zdrowe podejżcie.

    dokładnie 🙂 mam jedno i z drugim nie zmierzam się spieszyć a powiedzenie wszystkie dzieci nasze są do mnie nie przemawia 😆

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    @-MENA wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Chciałabym żeby było mnie stać conajmniej na piątkę, w tym 2 z domu dziecka.

    pamiętaj, że decyzja będzie należeć także do twojej drugiej polówki…

    Oczywiżcie, moja połówka wie o moich marzeniach 🙂
    Długa droga mnie czeka, bo poza ukończeniem studiów chciałabym jeszcze ruszyć na chwilę w żwiat…Nie dane mi będzie być młodą mamą 😀

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Ja narazie dzieci mieć nie chcę, co oczywiżcie nie znaczy że nie chcę w ogóle.. Ogólnie myżlę w przyszłożci o dzieciach, ale.. teraz to za wczeżnie. 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Instynkt macierzyński;)"

Przewiń na górę