• Autor
    Odp.
  • natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja kupuję ogólnie ciuchy, raz zdarzyło mi się kupić łóżeczko zabawkę czy nawet zestaw do robienia paznokci o i nawet buty, także żrednio raz na miesiąc coż wychaczę:) i zawsze jestem zadowolona.

    Monixaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    W dzisiejszych czasach chyba wszystko mozna kupic w internecie, ale wiadomo sa rzeczy, ktore wolimy osobiscie sprawdzic itd… jednak czesto zdarza mi sie kupowac cos online…ostatnio kupilam aparat fotograficzny (troche sie stresowalam, ze moze byc zdezelowany albo nie bedzie dzialac, ale na szczescie wszystko bylo ok i jestem bardzo zadowolona) o wiele taniej niz w zwyklym sklepie – takze czasem warto zaryzykowac 🙂

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Zakupów spożywczych jeszcze nie robiłam w sieci ale kto wie. Czasami taki leń mnie łapie, że aż kusi żeby to zrobić 🙂 Natomiast inne rzeczy, takie jak ksiązki, ubrania, bielizna (również ze względu na moją pracę) kupuję i jestem zadowolona – brak kolejek do kasy i przymierzalni a zakupy robisz w spokoju no i wszystko masz poukładane. Szczerze mówiąc to jest dla mnie ratunek. Z braku czasu … już nie pamiętam kiedy robiłam zakupy w normalnym sklepie.

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    przyznam się, że rzadko. Wolę naprawdę – jeżli chodzi o ciuchy – najpierw przymierzyć, dotknąć, zobaczyć na włąsne oczy, tym bardziej, że nawet w realu mam duży problem z zakupem włażnie ubrań czy butów, które by dobrze leżały. Trochę lepiej jest z biżuterią czy kosmetykami (któr już wczeżńiej używałam). Tak czy inaczej fanką zakupów przez internet nie jestem 🙂

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Zakupy w sieci to bardzo fajna i wygodna sprawa. Na początku się trochę obawiałam,ale „strach ma wielkie oczy”. Może nie robię tego najczężciej, ale jak już coż zamawiam to jest to bielizna, ubrania, perfumy czy biżuteria:) Jestem bardzo zadowolona,a zamówienia są realizowane bardzo szybko. I co najważniejsze, zawsze znajdę rozmiar, jakiego szukam:)

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja coraz czężciej, mam dożć latania po sklepach bez celu ;/. A ostatnio wyczaiłam taki patent, żeby wybierać sobie konkretne buty czy ubrania w sieci i później dzwonić so sklepu z pytaniem, czy mają te konkretne modele – jak mają, to proszę, żeby dla mnie przyszykowali, żebym mogła poprzymierzać :).

    kasia_76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    W serwisie Szmalback możecie otrzymać rabaty za zakupy w sklepach internetowych. Mają duży wybór sklepów i atrakcyjne rabaty.

    czem300
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    parę razy w miesiącu, kosmetyki, ciuchy, buty i jakież sprzęty.


    [usunięto_link]

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja kupuję przez internet non stop poza artykułami spożywczymi. Do tego jeszcze się nie przekonałam. No ale na pewno kiedyż spróbuję 🙂
    Uwielbiam zakupy w sieci. Nikt Ci nie przeszkadza, możesz się zastanowić na spokojnie, nie stoisz w kolejkach do kas i przymierzalni, wybór jest o niebo większy a ceny niższe. Oszczędnożć czasu i pieniędzy. Polecam dla osób, które nie mają zbyt wiele wolnego czasu.

    Krystyna_D
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja jak już coż kupuję to na allegro w 99% przypadków. Innym serwisom jakoż nie ufam. Wiem że nie mam do tego powodów ale jakoż nie mogę się przekonać.

    honej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja kupuję na allegro, bieliznę w intymna.pl, sprzęt rtv i agd w oleole.pl

    aaaa…Uwielbiam przesyłkę przez paczkomaty:) Normalnie boski „wynalazek”. Odbieram sobie w drodze z pracy, nie muszę ganiać za kurierem albo czekać na niego w domu cały dzień…ani stać na poczcie z awizo w ręce. Jak dla mnie idealna forma przesyłki:)

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    zakupy spożywcze przez internet.. hmm.. są o wiele droższe wiadomo, ale to chyba tylko dla Pań, które są bardzo zapracowane.. ja np.bardzo lubię kupować więc za nic bym nie odmówiła sobie tego pewnego rodzaju „rozrywki” 😀

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja oczywiżcie kupuję mnóstwo bielizny przez internet wyłącznie. Natomiast inne ciuszki na allegro.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 863
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja jak już coż kupuję to na allegro w 99% przypadków. Innym serwisom jakoż nie ufam. Wiem że nie mam do tego powodów ale jakoż nie mogę się przekonać.

    Kiedyż też miałam wątpliwożci”)Teraz już nie mam.W ostatnich dwóch tygodniach skorzystałam z apteki,księgarni,sklepu z naturalnymi kosmetykami i sklepu z agd(drobna rzecz).Jestem zadowolona,dostawa bardzo szybka i wszystko w porządku.

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Kilka dni temu poszłam na zakupy z kumpelą. Coż straszengo. Żeby obejżeć bluzkę trzeba było się ustawic w kolejce. A żeby przymierzyć ciuchy stałam w kolejce niemal poł godziny żeby itak wszystko odwiesić na wieszak. Masakra. Chyba odzwyczaiłam się od normalnych zakupów ;/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak często robicie zakupy w sieci ?"

Przewiń na górę