Jak często smarujecie ciało balsamem i jakim?

  • Autor
    Odp.
  • Beatrice11
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Codziennie czy rzadziej? Jakie balsamy polecacie?

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja smaruję się balsamem po goleniu nóg 🙂 przyznam szczerze, że nie chce mi się tego robić codziennie, leniuch ze mnie 🙂 ostatnio używam balsamu dove, jest całkiem spoko

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    moja tylko loreal codzienie

    Beatrice11
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja teraz codziennie używam balsamu, chociaż przyznaję, że kiedyż też nie chciało mi się. Polecam wszelkie masła kakaowe (Ziaja, AA). Mój kochany uwielbia ten zapach 😀

    Catarina_87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A ja zmieniam balsam co miesiąc, kiedy mi się już skończy. Powiem szczerze, że bez względu na ich cenę i firmę, działają jednakowo. Moim problemem była sucha skóra, ale po systematycznym ( czyli codziennym) używaniu balsamów nawilżających jest teraz gładka i porządnie nawilżona. 😀

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Jaki – to już zalezy od potrzeby skóry. Ile razy – tyle ile potrzeba. Z balsamem nie trzeba się ograniczać – jeżeli skóra jest przesuszona, łuszczy się lub piecze, to kosmetyk można nakładac nawet kilka razy dziennie;)

    forumowiczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja uwielbiam balsamy! 🙂 Zawsze mam trzy. jak któryż mi się kończy, to wynajduję nowy, koniecznie inny, bo nie lubie mieć zawsze tego samego 😉 Smaruję się codziennie wieczorem cała, a rano ręce do ramion tylko, bo są mocno suche zawsze 😉

    Aktualnie mam:
    – Balsam do b. suchej skóry Johnsona
    – Balsam z wanilii i koziego mleka (cudny zapach!!! )
    – Balsam firmy „tutti frutti” o zapachu cynamonowo-karmelowym, z dodatkiem trufli. 🙂 bardzo intensywny zapach dlatego polecam tylko na noc bo w dzień może przeszkadzać innym 😀

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ja nałogowo się smaruję balsamami, 2 razy dziennie to standard. co do marki i zapachu to nie jestem jakoż specjalnie ograniczona przyzwyczajeniami – lubię testować nowe firmy i zapachy.

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Tak na marginesie – jako ciekawostka – do czestego smarowania ciała polecam bezpieczne kosmetyki – balsamy, które są typowymi emolientami. Srodki takie dobrze natłuszczają i nawilżają skórę, sa jednak całkowicie bezpieczne (skóra nie jest podrażniona, nie łuszczy się, nie ma również uczucia żciągnięcia);)

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    a możesz podać jakież konkrety, jakie to są na przykład?

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    ja bardzo lubię balsamy i używam ich minimum raz dziennie. Też często eksperymentuję, a że ostatnio kupowałam produkty CaliVita, to zamówiłam też ich balsam – Hand & Body Lotion i jestem zadowolona – poprawił mi się wygląd skóry i chyba zostanę przy nim trochę

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Codziennie rano i wieczorem- po kapieli, bo woda strasznie wysusza mi skórę. Zawsze używam nawilżajacych(różnych marek)

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Hmmm nie wiem jak inni, ale ja smaruję ciało codziennie po kąpieli. Muszę tak robić bo jestem alergiczką i mam strasznie suchą skórę. Z tego też względu zdecydowałam się na używanie naturalnych kosmetyków do ciała. Ja używam Mleczko do ciała na bazie olejku z lawendy(Mydlarnia u Franciszka). Jestem z niego bardzo zadowolona, bo już od dłuższego czasu moja skóra jest miękka i delikatna, a kiedyż nie mogłam sobie z nią poradzić.

    arpka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    ja używam od jakiegoż czasu balsamu ekologicznego PAT&RUB – ma bardzo przyjemny zapaszek żurawiny i cytrynki , super nawilża. Fajnie się rozprowadza.

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ja mam suchą skórę i bardzo lubię balsam Nivea, super nawilża i jest teraz z promocji w Superpharm 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak często smarujecie ciało balsamem i jakim?"

Przewiń na górę