• Autor
    Odp.
  • lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Niedługo lato i wakacje a tu wraca temat kilku nadprogramowych kilogramów? Znam ten ból…też miałam podobny problem. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały,a do diet i głodzenia się kompletnie się nie nadaję. I tak zawsze podjadam, więc już przestałam się oszukiwać, że jakaś dieta cud mi pomoże. Aktualnie odchudzam się tabletkami Adipex long i efekty są lepsze niż przy mojej „diecie”. Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu.W krótkim czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Zamawiałam od polecanej na forum Agaty, kom. 517614677. Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze. Polecam

    zabucha84
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    wato ćwiczyć i jeść zdrowo – ja ograniczam trochę mięso i narazie działa

    rodzynek_w_serniczku
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Przede wszystkim to co piszą osoby przede mną – zdrowo jeść i do tego jeszcze ćwiczyć 🙂 Przynajmniej się ruszyć te 3-4 razy w tygodniu po półtorej godzinki i wszystko jest możliwe 🙂

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Odchudzanie…często odkładamy w czasie prawda? Bo się nie chce, bo coś wypadło, bo ciężki dzień itd. W końcu się spięłam i postanowiłam, że pora coś zmienić. Jak najszybciej. Oprócz rezygnacji z słodyczy i chleba zaczęłam kuracje polecanym na forum środkiem PHEN 375 i efekty są lepsze niż się spodziewałam. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Spośród wielu leków należących do tej samej kategorii, jest to najlepszy wybór,ponieważ działa natychmiast w ośrodkach kontroli głodu w naszych mózgach, podczas gdy inne leki działają tylko na układ trawienny. Dzięki PHEN 375 wymarzona sylwetka staje się faktem. Zawsze byłam pewna siebie, ale po stracie 8 kg moja pewność siebie zrobiła się jeszcze większa. Kobieca, seksowna, zgrabna i kształtna sylwetka, tak tego chciałam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Natalią (kom.733 566 390) . Warto!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak schudnąc???"

Przewiń na górę