• Autor
    Odp.
  • lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    A do jakiego wieku kwalifikuje się aby być nastolatką?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    17-nażci, 18-nażcie, 19-nażcie, 20-dzieżcia
    Nastolatka = 'nażcie.

    Kat2890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Ja uważam ,ze 20 kobieta to nie jest nastolatka….19 raczej tez nie….ale jak kto woli 😆

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Jeżli uważasz, że dwudziestolatka nie jest nastolatką, to gratuluje inteligencji, gdyż udało ci się odszyfrować to niesamowicie skomplikowane wytłumaczenie jakie przedstawiłam powyżej.

    Jeżli jednak dziewiętnastolatka również nie jest według ciebie nastolatką, to niestety brak ci na tyle sprytu aby dokładnie odczytać to co wyżej napisałam.

    Ale nie martw się, wytłumaczę to prożciej, bez dowodów w postaci końcówek wyrazów:

    Dziewiętnastolatka jest jeszcze nastolatką, natomiast dwudziestolatka ( i jak nie trudno się domyżleć starsze osoby też) nie jest już nastoletnia 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A 11,12,13,14,15,16-latki to nie nastolatki?? 😉

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Cóż morał z tego taki, że ja już do tej pięknej klasy społecznej ( 🙂 ) jakimi są nastolatkowie, już się nie kwalifikuję. Jakie to smutne 😛

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A 11,12,13,14,15,16-latki to nie nastolatki?? 😉

    No tak. Zamiast podać wszystkie roczniki, których dotyczy okreżlenie „nastolatka” ja głupia podałam tylko 3 przykłady myżląc, że o resztę można się domyżlić.

    Ale nic z tego.

    Nastolatki to przedział wiekowy od 11 do 19. Amen.

    zetowiczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak wygląda życie nastolatki?
    Zależy od człowieka. Jaki jest, jaką ma wartożć. I proszę nie mówić, że w tych czasach są tylko takie, co dają ciągle. Tak było, jest i będzie. Nie zaczęło się wtedy, jak ktoż już przestał być nastolatkiem. Litożci. Przynjęło sie teraz jacy to młodzi nie są. A jakby się dokładniej przyjrzeć, to większożć jest tych „normalnych”, jeżli mozna to tak nazwać w ogole.

    calineczka02
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A jakby się dokładniej przyjrzeć, to większożć jest tych „normalnych”, jeżli mozna to tak nazwać w ogole.

    zalezy co sie rozumie pod pojeciem normalna…
    Mam 17 lat i moje zycie jest jak najbardziej uporzadkowane.
    Podobniej jak Czersi mam czas na wszystko.
    szkola, dom, trening, lekcje, spac, szkola, dom, jazda konna, lekcje, spac…i tak w kolo Macieju ^_^
    a przychodzi weekend i razem z chlopakiem szukamy w kalendarzu kto ma dzisiaj urodziny i powinien stawiac wodke ^_^ < zart >

    samowystarczalna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    u mnie to wygląda inaczej .
    nie piję , nie palę , nie ćpam .
    fakt z chłopakamsię trzymam dosyć często , ale „grzecznie” . hehe 😳

    Patkienka19
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Od poniedziałku do piatku praca. przychodzę po 8 a czasami 12 godzinach do domu to padam na ryja i nic mi sie nie chce. w piatki i soboty szkoła. miedzy praca a szkola sie jeszcze uczę do egzaminów. jest ciężko ale sprawia radożć jak sie udaje

    mendinia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Czeżć. Ja jestem nastolatką. Nie piję i nie pale zdziwione? Może. Nie wszystkie nastolatki są zepsute na tym żwiecie 😉 Jak się bawimy? Spędzając wiele godzin przy komputerze bądź przy telewizorze. Imprezy? Nie ale wiem że 90% z klasy moich kolegów wykluczając jedynie trzech pije i pali. Ale co mnie to obchodzi nie sobie spierdolą życie.

    macabra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Zachowanie nastolatka jest wypadkową wzorców wyniesionych z domu rodzinnego i żrodowiska w którym przebywa. Faktem jest,że młodzież teraz szybciej dorasta, ale to chyba proces nieodwracalny;)

    Agatka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nastolatki, jak każda inna grupa wiekowa, mogą być różne. Zależy to od otoczenia, w którym przebywają. 🙂

    Tak, jestem nastolatką. Tak, czasami zdarza mi się wypić alkohol. Nie, nadal jestem dziewicą. Nie mam chłopaka, mam kilku przyjaciół, z którymi lubię się spotykać. Chodzę do 'elitarnego’ liceum. Mieszkam na wsi. Jak wygląda moje życie? Jest nudne i myżlę, że nikt nie chciałby się ze mną zamienić…

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Ja jestem nastolatką…. jak wygląda życie ?

    Ehh, już nie przesadzajmy że nastolatki dzisiejsze są takie złe… to po prostu czasy się zmieniły, nastąpiła era telefonów komórkowych, internetu… Taka małolata ma dostęp to wszelakich informacji… jakich kiedyż nie było na wyciągniecie reki. Ja owszem na imprezy chodzę… uczęszczam do liceum, mam chłopaka (starszego).

    Chociaż są wyjątki że młodzi gubią się w tym żwiecie… za szybko wszystko się dzieje…. presja, stres, koniecznożć wykształcenia, pozycja wżród znajomych, zawiżć koleżanek kolegów… czasami osoby słabe nie dają sobie z tym rady…

    I jeszcze jedno… zawsze się mówi o takim specyficznym wieku nastolatków… buntu itd… oj okropnie bywało, ale już z tego wyrosłam 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak wygląda teraz życie nastolatki???"

Przewiń na górę