• Autor
    Odp.
  • PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    miłym zachowaniem, sympatycznym wyglądem- po prostu sobą ! 😀

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    Cos z zycia nastolatek.


    M: moge spytac… chodzą tam u ciebie bardzo z cycami na wierzchu..?
    K: w klasie mam pełno takich [cenzura]
    M: a chlopaki czerwienią sie, glupieją?
    K: teraz już nie
    K: nie zwracają raczej na nie uwagi
    K: kiedys głupieli
    K: ale kiedy zorientowali się że są puste i że w ogóle nie mozna z nimi pogadać to je olali
    M: to co chwile widzialas wzrok ich na [cenzura]
    M: ktorejs
    K: raczej ich łapska na biustach tycj [cenzura]
    M: to mowisz ze one sie [cenzura] juz ostro a chlopaki przeogladali sie ich
    K: dokładnie
    M: i są teraz wyzyte i co ich interesi, nic?
    K: teraz chłopaki wolą pogadać np o muzyce , jak już z kimż się spotykają to nie są to to związki na seksie oparte
    M: (to niezle a ja kazdy dzien mysle o [cenzura] ich)
    K: boż erotoman i seksoholik
    M: a jak bylem w wieku ich to udawlameem ze mnie seX nieinteresuje
    K: teraz młodzież szybko dorasta
    M: [cenzura] sie mozna one sie wyzyly w najmlodszych latach i zyja juz na luzie
    M: i zupelnie za darmo
    K: takie życie
    M: karmily sie pozadaniem chlopakow…

    Wyglada na to ze 13-14 letnie dziewczyny przerobily juz cale zycie w krotkim czasie

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    nie masakra tylko podstawowe twoje pragnienie aby byc jedna z tych dziewczyn i przezywac extazy sexualne. Czynisz sie wyzsza istotą pozbawiona sfery sexualnej? na avatarze twoim jest obraz wyuzdanej kobiety ujezdzajacej, propagujesz sexizm a jednoczesnie sie nim oburzasz. Zachowania sexualne nazywasz debilizmem

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    nie masakra tylko podstawowe twoje pragnienie aby byc jedna z tych dziewczyn i przezywac extazy sexualne. Czynisz sie wyzsza istotą pozbawiona sfery sexualnej? na avatarze twoim jest obraz wyuzdanej kobiety ujezdzajacej, propagujesz sexizm a jednoczesnie sie nim oburzasz. Zachowania sexualne nazywasz debilizmem

    seks grupowy w wieku gimnazjalnym jest debilizmem. to chyba nie podlega dyskusji.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    nie podlega dyskusji twoje ….., sex grupowy wlasnie w mlodym wieku jest duzo bardziej ekscytujacy niz w latach pozniejszych gdy wszystko staje sie juz nie tak w pełni odczuwalne

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    czlowieku czy ty jestes uposledzony umyslowo??
    w mlodym – owszem. ale nie w wieku 13-15 lat! przeciez to jest zboczenie. [rawnie zakazane jest wspolzycie z taka mlodociana osoba, a osoby te same te uprawiaja ze soba seks grupowy. absurd.
    ale jeszcze wiekszym absurdem jest to ze ktos nie widzi w tym nic „nienormalnego”. ciekawe co bys powiedzial gdyby twoja cora oswiadczyla ci ze „ma brzuch ze sloneczka”…?
    w wieku 13-15 lat mozna doswiadczac pierwszych pocalunkow. takie osoby nie dorosly jeszcze emocjonalnie do podjecia wspolzycia. seks grupowy to juz w ogole kosmos.

    ale… ja juz chyba stara jestem.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    chyba zyjesz jedynie w swoich przekonaniach i wyobrazni ktora male ma zasosowanie do natury zycia i jego praw.

    Wspominasz o prawie ktore tez sie nic nie ma do natury, pozatym poruszasz temat „zajscia w ciaze i tu wlasnie spoleczenstwo powinno polozyc ogromny nacisk na bezpieczenstwo sexu, z drugiej strony zapewnic maxymalna mozliwosc zaspokojenia sexualnego od najmlodszych lat, czyli sa to lata juz bardzo wczesne – 7letnie dziewczyny potrafia sie juz masturbowac, chlopcy juz potrzebuja zaspokojenia w wieku 12lat, niezaspokojenie tej sfery prowadzi tylko do dewiacji.

    Nefi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Elm- ich życie, niech robią co chcą. Ja tego nie popieram i uważam za żenujące. I jeszcze potem się dziwią, że „brzuch urósł”. Totalny brak odpowiedzialnożci. Ta konkretna historia jest zwyczajnie komiczna.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    pasozytuja na meskim podnieceniu (na meskiej uwierajacej sexualnosci) i przezywaja rozkosze sexualne po cichu, choc widac je wymalowane na ich twarzach i to ich cale zycie, zadnych zainteresowan, no chyba ze doprawiane zainteresowania dla tuszu, gardza miloscia, ale zachowaly sobie mowienie o tym ze chlopaki nie maja uczuc, a je łatwo zranic

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak wygląda teraz życie nastolatki???"

Przewiń na górę