• Autor
    Odp.
  • NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    samyk

    Ty jak coż pierdolniesz czasem, to aż zęby wypadają 😆

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    z tego co piszą kobiety wynika ze wiele dla mezczyzn robia, starają sie a my je olewamy , pozatym ranimy was i wykorzystujemy, taka jest pradwda , bawimy sie wami sama przyznasz, ranimy wasze uczucia, traktujemy was tez przedmiotowo, a wy macie taki szacunek do nas ze patrzycie na to jacy jestemy a nie na cialo. a jak bysmy powiedzieli ze nieinteresuje nas wasze cialo tylko cenimy to jakie jestescie, lubimy romantycznożć, ale powiemy ze jestescie wrazliwcami wtedy i lubimy tak ostro, wykołujemy was tak ze same niebedziecie wiedzialy jakie byc i popadniecie w stres przewklekły i bedziemy mowili ze jest rownouprawnienie i mezczyzni tez do was zagadują ale to wcale niebedzie prawda bo zaden do was nigdy niezagada

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    pozatym ranimy was i wykorzystujemy, taka jest pradwda , bawimy sie wami sama przyznasz, ranimy wasze uczucia, traktujemy was tez przedmiotowo

    po 1. nikt sie mna nie bawi i nie traktuje przedmiotowo, raczej z Twojej wypowiedzi wynika, ze chyba nikt nigdy Ci nie dal i to Ty byles przedmiotem ranienia i przedmiotowego traktowania, a teraz próbujesz odgryzc sie w internecie..

    [usunięto_link] wrote:

    wykołujemy was tak ze same niebedziecie wiedzialy jakie byc i popadniecie w stres przewklekły i bedziemy mowili ze jest rownouprawnienie i mezczyzni tez do was zagadują ale to wcale niebedzie prawda bo zaden do was nigdy niezagada

    po 2. nie mow za reszte facetow bo chyba tylko Ty masz takie popaprane zdanie na ten temat

    po 3. pomylka, bo do mnie zagadal facet i to nie jeden, przykro mi 😆

    a co do tematu, nie mam typu macho.

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    niestety każdy ma takie zdanie na ten temat, kązdy wie jak jest, jesli nie wie to zagłebi sie w temat i dojdzie ze jest własnie dokladnie tak. Jednak nikt niemoże tak myslec jak ja a własciwie myslec o tej przerazającej prawdzie i karmi sie zakłamaniem a najlepiej prosto od was bo tylko w ten sposob moze każdy przeżyć,

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    niestety każdy ma takie zdanie na ten temat, kązdy wie jak jest, jesli nie wie to zagłebi sie w temat i dojdzie ze jest własnie dokladnie tak. Jednak nikt niemoże tak myslec jak ja a własciwie myslec o tej przerazającej prawdzie i karmi sie zakłamaniem a najlepiej prosto od was bo tylko w ten sposob moze każdy przeżyć,

    piszesz niestylistycznie, nielogicznie, i robisz mnostwo bledow ortograficznych, do tego Twoje wypowiedzi sa sprzeczne i niejasne, az nie chce mi sie tych glupich postow czytac…zapychasz forum swoja glupota.. 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Samyk ostatnio przesadza, brak kobiety chyba faktycznie dobrze mu nie robi, ale to nie jego wina, że nie jest chyba pociągający seksualnie dla kobiet, po prostu tak już jest

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Mamy majowy weekend-może zamiast tak siedzieć na kobiecym forum i w każdym prawie temacie pisać jakie to kobiety sa wstretne,złe,niedobre,interesowne,egoistyczne itd kolega samyk poprostu wybrałby się gdzież ze znajomymi (posiadasz takowych kolego samyk?!),wyszedł do ludzi,poznał kogoż…

    Bo ja już nic nie rozumiem: jeżeli tak tych kobiet nienawidzisz to trzymaj się od nich z daleka jak od zła największego-nie wiem zostań outsaiderem,pustelnikiem,może odkryj w sobie skłonnożci homosexulne i wiedź sobie to swoje życie z daleka od kobiet!
    A jeżeli nas kobiety pragniesz i tak najeżdżasz to jestes zwykłym hipokrytom!! I nie tędy droga!

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    ja sie musze zemscic na nich ,za to co ze mna zrobily, odebraly zycie, niemoge cieszyc sie slońcem, musze zyc w stresie nawet pisząc bo mi jakas zwroci uwage na gramatyke, ja naprawde nie maj jej na co uwagi zwrocic, ona jest ok a ja powinnem sie leczyc. Niestety zasadniczemu jak i 98% mezczyznom ladnie swiecące slonce sprawiło ze pomysleli jakie jest zycie piekne. One piszą tematy typu jaka kara za gwałt dla faceta na kobiecie a ja domagam sie zemsty jaka kara za dreczenia psychiczne i sprawienia ze czuje sie plcią nieatrakcyjną

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ale ty chcesz tutaj komus wmowic ze sprawa indywidualna, dotyczaca jedynie ciebie, dotyczy ogolu mezczyzn, ja tam sie czuje atrakcyjny ;p

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    No, ale jak ktoż jest prawiczkiem, to raczej atrakcyjny się nie czuje 😆

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    no dobra jestes atrakcyjny, ale jakos zadna do ciebie nienapisze aby sie z toba umowic, czy do ciebie piszą? a mowią ze mamy rownouprawnienie

    Dlatego jest wiecej prawiczków w mlodym wieku niż dziewic bo one chca abysmy czuli sie nieatrakcyjnie, jakos zaden z was na to niemoze wpażć

    I poprostu wychodzi na to ze zaczniecie sie smiac ze mnie ze jestem prawiczkiem jak to sie nie ma zupelnie nic do tego co opisuje w swoich wypowiedziach

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    To mój chłopak widać jest szalenie atrakcyjny bo nie narzeka na brak zainteresowania dziewczyn,chociaż sobie tego kompletnie nie życzy,ani ja tym bardziej!Ma też kolegę do ktorego ciagle jakiż laski piszą,co go strasznie wnerwia bo on chce być singlem.Ja nie wiem gdzie tu ten brak zainteresowania kobiet,obserwuje wrecz przeciwne zjawisko.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    stary jestes prawiczkiem z wyboru i masz pretensje do kobiet o to ze czujesz sie nieatrakcyjnie bo jestes prawiczkiem – uwazasz ze to logiczne?? sam sobie zgotowales taki los a szukasz usprawiedliwienia, chcesz zwalic wine na kogos za to ze czujesz sie nieatrakcyjnie, zamiast myslec ze inni powinni sie zmienic i postrzegac cie jako atrakcyjna jednostke pomysl co zmienic w sobie zeby ta atrakcyjna jednostka byc, nie tylko maczo kozacy sa atrakcyjni dla kobiet, badz soba, badz naturalny, bo szukajac wrogow po prostu ich sobie sam stwarzasz i sam nakrecasz sytuacje ktora jest dla ciebie negatywna, to oczywiste, ludzie sa rozni i dla jednych bedziesz atrakcyjny a dla innych nie, dla mnie np. zupelnie nie sa atrakcyjne babki z tipsami po solarce w miniowach ale na pewno znajdzie sie facet ktory by sobie chetnie w takiej zamoczyl i oboje byliby szczesliwi.

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    do Czersi
    bo ty obserwujesz np taką gwiazde diskopolo i na nim sie skupiasz, widzisz jak za nim piszczą dziewczyny a niewidzisz innych zwyklych chlopakow, ty i każda inna, w twoim umysle jest jakis obraz ktory oparlas na samcach ktorzy ledwo sie ogarniają od lasek, sami są laskami – bo to przeciesz wedlug ciebie dziewczyny sie za nimi ogladają. Wejdz sobie moze na niku meskim na czat bo masz jakies dziwne spostrzeganie swiata ze ledwo opedzamy sie od was, tylko niemów ze w internecie jest inaczej, a moze masz racje? pelno jest mezczyzn z wlaczonymi kamerkami a malo kobiet. Mozesz mi to wyjasnic bo chyba sie gubie, ale jestes kobietą wiec chyba nie jest mozliwe porozmawianie z twoją plcią

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Eeee samyk obrażasz mnie.Disco polo?Heh,dzięki.Nigdy na dyskoteki nie chodziłam i chodzić nie zamierzam.Tym bardziej słuchac takiego szajsu.Gustuję w rocku i metalu,muzyce alternatywnej.Gwiazda disco może i imponuje,ale jakimż wiejskim dziewuchom.Jak się z takimi zadajesz to rzeczywiscie sie nie dziwie,ze masz złe zdanie o kobietach.Czemu mój chłopak podoba się dziewczynom?Mnie zaintrygował bo jest tajemniczy,inteligentny,ma swój styl,nie ulega modzie i przyznam tez,ze jest przystojny,bo to też ma znaczenie.Czemu inne dziewczyny sie go czepiaja chociaz jest zajety-cholera je wie.Moze zajety jest fajniejszy bo trudniej go zdobyc?Sama sie nad tym zastanawiałam.Ciagle piszesz o kontaktach internetowych-moze wyjdz na ulice,tam tez mozna poznac człowieka,wiesz o tym?I ja sie bede trzymac mojego zdania,ze kobiety tez czesto są inicjatorkami spotkań damsko-męskich bo widzę to po moich znajomych.Kilka dziewczyn,które znam są ze swoimi chłopakami tylko dlatego,że to one pierwsze zdobyły na nich namiary i zaczeły coż w tym kierunku robić.Ba,ja sama nawet kombinowałam jak tu spotkać niby przypadkiem mojego chłopaka gdy się jeszcze dobrze nie znaliżmy,nawet raz go żledziłam 😀 I pamiętaj samyk,że to własnie kobiet jest w Europie wiecej niż męzczyzn.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki facet jest wg. Was macho?"

Przewiń na górę