• Autor
    Odp.
  • samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    acha i to ja mowie wam kobniety ze niemacie co liczyc na sex ze mna, ZEBYCIE NIEMYSLALY ZE TO WY JESTESCIE DLA MNIE INTERESUJACE HAHA, ja jestem sliczny a wy wygladacie jak parszywe cos z tluszczem dyndajacym przed sobą hihihihiih nikt do was niezagadda nawet w necie dlatego wywalacie tu swoje żale, bo z samotnosci wam sie poprzewracalo w glowie uderzyla wam wszystkim wasza bezbarwnba ciesz z pochwy do glów i wypisujecie te wszystkie szowinistyczno feministyczne jkednakowe zdania z takimi samymi akcentami ktore musicie napisac aby podbudowac swoje ego, to wam pozostalo HAHAHHAHAHHAHAHA

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    i co zalosne kobieciny mi napiszecie ze jestem gejem hahahahahahahahha

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Samyk, leć do psychiatry, zanim będzie za późno. 🙄

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Już kiedyż proponowałam,żeby admin namierzył jego IP i wysłał mu ekipę z włażciwego szpitala z białym kaftanikiem 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    W internecie po różnych forach szalał swego czasu facet, który szydził na tematach dla kobiet zgwałconych, bądź pobitych przez mężów, oraz również dla osób chorych na raka i ich rodzin. Może to nasz Samyk?

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    to nie moja wina ze kobiety są podłe i żadna do mnie nienapisze a w książce jest napisane ze mezczyzna jest kobiecie potrzebny i mówi sie że jest rownouprawnienie, ja nieumiem życ jak inni w takich kłamstwach i nie moja wina ze kobiety mnie doprowadzają do takiego stanu w ktorym potem niemoge zasnąc itd

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Samyk, schizofrenikiem to Ty raczej nie jesteż, wątpię czy neurastenikiem, ale może internetowym seksoholikiem wspólczesnym? Jeszcze nie ma na to nazwy 😆 hehehe

    Milczałbym, gdybyż pełzał, ale Ty się coraz bardziej rozsierdzasz – w waleniu w kobiecą godnożć – nie mogę pozostać obojętny! Choćbym doznał od nich nie wiem jakiej udręki…

    Osobiżcie będę Cię zwalczał! W tych Twoich ch**owych domysłach!
    Naprawdę skorzystaj z porad jakiegoż specjalisty! Co Ci szkodzi…

    PS. Na razie wyobraź sobie, że jest taka dama, która daje Ci to, czego oczekujesz, a nie miałeż w dzieciństwie… Trzymaj się, Stary!

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Nie Twoja wina,że kobiety są podłe i żadna do Ciebie nie napisze?! A czyja to jest wina?! Moze chociaż raz poszukaj tej winy w sobie a nie we wszystkich kobietach żwiata! Tak samyk-dobrzez w Twoich „książkach” piszą-kobieta potrzebuje mężczyzny,tak jak i mężczyzna kobiety! Ale mężczyzny dobrego,ciepłego,czułego a nie psychopaty!! Może zaobacz co nie tak jest z Tobą,sprbuj się nad tym zastanowić,wyciągnij wnioski i zacznij normalnie funkcjonować w społeczeństwie!
    Ja się nie dziwię,że żadna do Ciebie nie napisze! Naprawdę! Każdy normalny człowiek chce się trzymać od takich ludzi z daleka!

    Za dużo tez sprowadzasz kontakty damsko-męskie do relacjii wirtualnych-zacznij poznawać prawdziwych,realnych ludzi,wyjdź gdzież a nie szukaj tylko na czatach małoletnich kurewek,które siedzą przed kamerką z gołą c***ą którą pokażą chętnie wzamin za doładowanie telefonu! Ciągle tylko o tym piszesz a zapominasz,że najwartożciowsze i niczym nie do zastapienia są kontakty w realnym żwiecie-wtedy kiedy możesz z kimż szczerze porozmawiać w 4 oczy,dotknąć kogoż,poklepać po plecach na pocieszenie,przytulić,użcisnąć dłoń…
    ***
    A komentarze na temat zgwałconych kobiet są conajmniej żałosne,żenujące,poniżej jakiegokolwiek poziomu!
    Wypisywanie,że zgwałcone kobiety same się o to prosiły,bo każda o tym marzy itd,że napewno było jej przyjemnie,i ciągle o tym myżli jest nienormalne! Ciekawe co byż powiedział gdyby zgwałcono brutalnie Twoją matkę albo siostrę,albo jakąż malutką dziewczynkę z Twojej rodziny! Czytałąm wiele historii gwałtu: kiedy gwałconą kobietę okropnie pobito,pocięto nozem albo nawet na sam koniec zabito! Jak gwałcono malutkie dziewczynki…
    I wiesz-we łbi mi się nie mieżci to co piszesz!

    samykk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    KIEDY WRESZCIE BEDZIE ROWNOUPRAWNIENIE I BEDZIE TAK JAK W KSIAZCE ZE KOBIETA POTRZEBVUJE MEZCZYZNY, TAKIEGO JAK JA , CIEPLEGO WRAZLIWEGO I DA MI ODCZUC KOBIETA ŻE JESTEM POTRZEBNY JEJ, JEśLI JUZ NIE MOJA FIZYCZNOśĆ, BO JESTEM DLA NIEJ PŁCIĄ BRZYDKĄ I SMIESZNĄ GDY SIE ROZBIORE DO NAGA TO MÓJ CHARAKTER, TO JAKI JESTEM DELIKATNY, JEśLI MEZCZYZNJI PISZĄ DO KOBIET W CELACH SEKSUALNYCH TO DLACZEGO KOBIETY NIEPISZĄ DO MEZCZYZN W CELACH ABY POZNAWAC TEN ICH CHARAKTER KTORY SIE DLA NICH LICZY DLACZEGO NIE JEST TAK JAK W KSIĄŻCE ZE MEZCZYZNA JEST POTRZEBNY KOBIECIE TYLKO KOBIETA JEST POTRZEBNA MEZCZYZNIE I TO DO TEGO STOPNIA ŻE AŻ MEZCZYZNA PONIŻA SIE TAK ZE PLACI KOBIECIE ZA SEX A MOWI SIE ŻE JĄ WYKORZYSTUJE JAK TO JEST WYKORZYSTANIE CLAKOWITE MEZCYZNY, UPOKORZENIE, ZAROBIENIE PIENIEDZY JEGO KOSZTEM

    CO TO MA BYC Z TYM GWAŁTEM, JEST GWAŁT W CELACH SEKSUALNYCH, CZASEM MASOWY O CO ĆŻESTO SIE KOBIETA PROSIŁA I TAKIE RZECZY SIE DZIEJĄ NP DZISIEJSZEJ NOCY NIE JEDNA DZIEWCZYNA ZABEZPIECZONA TABLETKAMI ANRYKONCEPCYJNYMI MOGLA SOBIE TEJ PRZYJEMNOśĆI UŻYĆ, (NP TAKA CO ROZMAWIALEM Z NIĄ PRZEZ TEL UDAWALA PIJANĄ A MOZE BYLA NAPRAWDE PIJANA A W POBLIŻU BYLO SLYCHAC GLOSY CHŁOPAKÓW, ONA MÓWILA COS ŻE JEST NIE CHUDA) A CO INNEGO GWAŁT KIEDY WIĄŻE SIE Z TAKIMI STRASZNYMI RZECZAMI JAK POBICIE, CZY POPROSTU DZIEWCYZNA, KOBIETA MOGLA BYC NIEZABEZPIECZONA I DZIECKO MOZE Z TEGO BYĆ, TO JEST STRASZNE!!!

    wiec to jest wina tego że jestem płcią brzydką i dlatego do mnie żadna nienapisze i niedoladuje mi telefonu za to że jej coż pokaże?

    a nie wina tego że taki jestem i dlatego do mnie żadna nienapisze, bo przeciesz skad ma wiedziec jaki jestem po niku?

    a pozatym jeżli by pisaly kobiety, to po co mialbym stawać sie psychopatą?

    dlaczego dziewczyna może miec takie przyjemnożci przez 10minut których ja niemoge miec przez 10lat

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Tak,tak…o czym był temat? aha o tym jaki męzczyzna jest wg nas,kobiet, macho 🙂 No więc jaki? kontynuujemy temat mili Państwo 😉

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    nie używam takiego słowa jak macho, zreszta go nie zbyt lubię i zle mi sie jakos kojaży
    hmm ale kim dla mnie jest człowiek ,,macho”
    jakis taki napakowany jak pudzian, z samochodem, casanowa, wokół sa niego panienki
    nie lubie tego słowa i nie lubie takich facetów

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A ja bym takim chciał być i mieć poklask wżród kobiet 😆 😆

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Mnie pociagą meżczyźni diabelsko inteligentni,tejemniczy,chodzacy własnymi sciezkami,tacy outsaiderzy 😛 Moje małe zboczenie 😀 Na szczescie znalazłam takiego i juz nie szukam.A typowy maczo-nazelowany,latajacy po dyskotekach i szpanujacy czym sie da jest dla mnie załosny.Naturalnożć przede wszystkim.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    W sumie jestem trochę nietypowy i mocno wyluzowany 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    @zasadniczy wrote:

    A ja bym takim chciał być i mieć poklask wżród kobiet 😆 😆

    Ale podobno szukasz porządnej kobiety-najlepiej bez zbytnich przygód erotycznych…
    Jako „macho” takiej raczej nie znajdziesz! Same pustaki i k****szony z atakimi latają!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki facet jest wg. Was macho?"

Przewiń na górę