• Autor
    Odp.
  • projektancimody.pl
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    A ja marze o pieknych kuponach jedwabiu ?ręcznie malowane?Zaprojektowałbym i Uszył piekną kolekcje sukienek
    taką jakiej nikt jeszcze nie zrobił ….
    do tego piekną choreografie tak żeby nikt nie zapomniał tego wyjatkowego pokazu mody.
    wiemy kto spełnia marzenia zlota rybka pl jedno nam już spełnili i bardzo im za to dziękujemy pozdrawiamy serdecznie wszystkich marzycieli.

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    a ja marze by wsiażć do samochodu i jechać przed siebie …nie myslec o problemach o konsekwencjach… jechac oczywiscie z ukochanym i jechać ..zwiedzając żwiat:)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    moje marzeniem jest inne niz wy macie…

    chcialabym choc raz miec malego tygrysa w rekach.. 🙂 chyba to jest moim takim marzeniem… reszta to… co ma byc to bedzie 🙂

    Paola
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    A mi się marzy: przejechać sie Ferrari 360 Challenger…

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    ➡ spłacony kredyt
    ➡ ukończenie remontu(mieszkamy narazie z rodzicami i powoli remontujemy swoje mieszkanie)
    ➡ zdrowie dla dziecka i całej rodziny
    ➡ zebym nie musiała sie martwic czy na wszystko mi starczy kasy 😀

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ehh te pieniadze 😕

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    marze o tym aby byc pewna ze moj chłopak to własnie „ten”, chciałabym abysmy wybudowali małą „kanadyjkę” mieli pieska , marze o tym aby poczuc wreszcie instynkt macierzynski i aby w tym domku wraz z nami i pieskami pojawił sie berbec:). Mam nadzieje ze tak bedzie, ziemie na „kanadujkę” juz mamy 😆 😆 😆 😆

    ……teraz tak sobie pomyslałam ze „szóstka” w totka tez by sie przydała, i to bardzo:)

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    A ja bym chciala.. oj duzo rzeczy bym chciala 😀

    – skonczyc medycyne (najlepiej malo sie uczac, badz przyanjmniej znalezc sposob na szybkie uczenie, heh :/ )
    – byc DOBRYM lekarzem
    – zwiedzic Nowa Zelandie, Szkocje, Irlandie…
    – miec takie ladny, nieduzy drewniany na odludziu.. na skraju lasu
    – miec kochanego meza.. i zeby nam sie dobrze zylo
    – miec kochanego bobaska (no, ale nie w tej chwili 😛 )
    – byc zdrowa i ogolnie szczesliwa..
    – nie krzywdzic innych..
    – kupic swietny sprzet dla mojej kapeli 😀
    -itd… heh 🙁 😛

    MartynaSOAD
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Kupiłabym sobie wille na wzgórzach Hollywood, założyła własną wytwórnię płytową i została producentem muzycznym.
    Może poderwałabym Shavo Odadijana 😉 😉 😉 (basistę System Of A Down ) hehe 😀
    Ponad to kupiłabym sobie jakież srebrne Porsche, żcigacza, gitarę basową¦. Eh wymieniać i wymieniać można w nieskończonożć.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Moje marzenia nie wiążą się tylko i wyłącznie z finansami.
    Chciałabym mieć rodzinę tzn kochającego męża, i conajmniej dwójkę dzieci.
    A jak się uda to niewielki domek jednorodzinny położony w najbliższej miejscowożci za Krakowem ….

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    hmmm marzenia….
    ja chcialabym skonczyc studia, robic to co lubie, miec kochajacego meza i gromadke fajnych dzieciakow, chcialabym zobaczyc australie, byc zawsze mloda i piekna ;-)))
    chcialabym byc zdrowa i szczesliwa…..tak niewiele a jednak tak wiele

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    hmmm marzenia….
    ja chcialabym skonczyc studia, robic to co lubie, miec kochajacego meza i gromadke fajnych dzieciakow, chcialabym zobaczyc australie, byc zawsze mloda i piekna ;-)))
    chcialabym byc zdrowa i szczesliwa…..tak niewiele a jednak tak wiele

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    a ja bym chciala znalezc sowje miejsce na ziemi orac cos co da mi satysfakcje..co bede lubic robic oraz co bedzie dawalo mi pieniazki na zycie

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    no wlasnie o to tu chodzi,czasami az plakac mi sie chce,mam naprawde kochanego chlopaka kiedys rozmawialismy na ten temat,ale przeciez ja go nie moge namawiac to musi byc jego decyzja a wiem ze kiedys to nastapi chociaz nie raz cos mi sugerowal ale to dobrze,moze o tym mysli:):):)i wiem ze zrobi to w najmniej oczekiwanym momencie.no i marze o dzidziusiu ale nic jak po zlosci nie wychodzi:(:(no i jeszcze o prawdziwym domku i zeby miec prawdziwa rodzine:):)taka prawdziwa swoja:):):)i tak bedzie pieknie:):0

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    ja dzis jestem szczesliwa wiec i marzenia mam raczej przyziemne niz wielkie. chcialabym zeby nigdy niczego nam nie brakowalo, zeby temperatura w naszym zwiazku nigdy nie stygla, a moj facet robil moje ulubione sniadaniowe tosty tak sprawnie jak pawel loroch z [usunięto_link] 😀 😀 😀 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jakie sa wasze marzenia???"

Przewiń na górę