• Autor
    Odp.
  • maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    I co nadal nie wygrałeż? 😆

    nudle-invejder
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Staram sie słoneczko :* dla ciebie walcze o te konsolke 🙂

    Bo kto by nie chiał wygrac konsoli za darmo? Ty pewnie bys chiała 😛

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Mnie mój facet codziennie imponuje swoją wiedzą na temat komputerów mechaniki i jeszcze wielu wielu innych tematów. Ma swoją pasję, którą cały czas uzupełnia. Zauważyłam ostatnio że nasi znajomi zawsze najpierw do niego dzwonią z jakimż problemem bo wiedzą że on im pomoże. Jest dla mnie guru w tego typu problemach i czasami się dziwę skąd on to wszystko wie. 😉

    nudle-invejder
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Meru?

    A twoja ksywka to od buddyjskiej góry meru? :>

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    A mój facet mi imponuje bo jest po prostu mój i go kocham.

    A konsolki by mi i tak nie wygrał na knorrnudlach bo jest leniwy ehm

    Choc fajne sa te paczki promocyjne dla tego konkursu z demowkami, kupilam tego memu prosiakowi i sie ucieszył jak mała 🙂 swinka 🙂 choc pozniej i tak nie gral wiele w gierki tkore do nich dodaja, ale hehe faceci to jednak gadzeciaze

    Moj zwlaszcza.
    Ale za to jaki namietny jak juz go dopadne 🙄

    😆 😆 😆

    Ehhh juz tesknie do mego prosiaka mhmmm

    maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Hmmmm to ten twój prosiak musi niezle te knorrnudle siorbac że aż taką ksywę dostał 😆

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Meru?

    A twoja ksywka to od buddyjskiej góry meru? :>

    Tak 🙂 Przypadkowo spotkałam się w internecie z tą górą i bardzo spodobała mi się ta nazwa.

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Wcina nudle bo po prostu lubi, a ja tez nigdy czasu nie mialam by modlic sie nad zupami wiec tez nie narzekam.

    A prosiaczek to on dla innych powodów – głównie namietnosci 🙂

    maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    A to nudle zwiekszaja namietnożc? 😆 No wiedziałam, że amore pomidore heh powinno nastrajać romantycznie ale żeby aż tak? 🙂

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    😆 raczej sie skupiam na walorach szybkosciowo smakowych, chyba afrodykazjakalnych wlasciwosci to te nudelki nie maja 🙂

    Ale uroczo mozna sie pobawic przy nich w czasy studenckie i studenckie namietnosci 🙂

    NeuroCancer
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    spotkałam się w internecie z tą górą

    hehe (wyrwane z kontekstu) zabawnie brzmi 😉

    pojęcie „imponować komuż” jest bardzo podatne na manipulowanie. nie ma wyraźnych wytycznych więc kiedy kobieta zechce, to mężczyzna może jej imponować, a jak nie, to nie. dlatego nie ma co się opierać na tak relatywnych koncepcjach 🙂

    maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Amore pomidore i patataj jak za czasów studenckich?

    🙂

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    no tak , ale nikt jednoznacznie nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie ..

    ….

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Już ci odpowiem to prawda, ale to działa w obie strony. Jeżli wszystko co ci imponuje w partnerce znika, dasz sobie spokój.

    Najgorsze czego może się wyzbyc facet dla kobiety to własnego zdania. Niech raz kiedyż tupnie noga i wyjdzie z kumplami, niech przyciągnie wzrok innej dziewczyny (tylko wzrok 👿 ). Niech powie ostro nie na babskie widzimisie. Kobiety lubią mieć takiego „samca”, oczywiżcie nie chama, ale napewno nie flaki z olejem.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ktoż kiedyż powiedział, że do stworzenia trwałego związku oprócz miłożci trzeba jeszcze podziwu, szacunku i pożądania. Coż w tym jest.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kiedy przestajesz imponować kobiecie ,jesteż skończony…"

Przewiń na górę