• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ale mi dobrze ze swiadomoscia, ze niczego juz nie musze.
    wrocilam z pracy i az nie wiem, co ze soba zrobic: zadnej nauki? to niemozliwe:)))

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja teraz mam tydzień przerwy i potem ostatni egzamin.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    jutro mata… 3majcie kciuki.. 😕 😕 lece dalej sie uczyć..

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    jestem strasznie zła! babka z maty dała całkiem co innego niż dzień wczeżniej mówiła 🙁 dostałam 3 więc w piątek musze iżć na egzamin 🙁

    slodka_limetka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Już po sesji!! Ferie!! Hah 😀

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    No i po feriach 😀 Znowu do roboty!
    Jak i kiedy lubicie sie uczyć? Ja na przykład lubie mieć przy sobie podczas nauki kawke i czekolade 😈
    No i najlepiej „wchodzi” mi w nocy bo jest cicho i spokojnie, niestety ucze sie kosztem snu, a zajęcia mam rano wiec muszę też wczeżnie wstawać 🙁

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja oprocz studiow mam jeszcze prace. a tam placa mi za efektywnosc, kreatywnosc i dobre pomysly: nie moge sobie pozwolic, zeby chodzic niewyspana i po prostu nawalac.

    nauka nie zajmuje mi specjalnie duzo czasu. szczegolnie na filologii…bardzo szybko wchodzi mi wszystko do glowy. niezbyt wymagajace intelektualnie sa dla mnie te studia.
    na reszcie…jestem na etapie, na ktorym czlowiek radzi sobie sam. w koncu to moja sprawa, ile czasu poswiecam na badania do pracy magisterskiej.

    wiec…jesli trzeba: siadam, ucze sie, ide, dostaje piatke. po krzyku. moim zdaniem trzeba sie naprawde starac, zeby na filologii zawalac noce. gdybym studiowala tylko filologie, nie miala pracy i pozostalych kierunkow scislych na glowie, mialabym ciagle wakacje.

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Heh…ja mam dwa kierunki, nielatwe, wiec ferii nie bylo… :/ ale oplacalo sie bo wyjezdzam na stypendium erasmusa :)))

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Heh…ja mam dwa kierunki, nielatwe, wiec ferii nie bylo… :/ ale oplacalo sie bo wyjezdzam na stypendium erasmusa :)))

    ja mam trzy i ferie do konca lutego.
    i tez wyjezdzam. hehehe.

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ano widzisz….ale u nas juz jest nowy semestr…..

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Filologia nie jest trudna, tylko zajęcia pochłaniają bardzo dużo czasu, zwłaszcza, jeżeli robi się 2 specjalnożci jednoczeżnie.
    A co do Erasmusa, to ja jeszcze nie wiem czy pojadę, bo test przede mną. 🙂

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    Zgadza się, studia filologiczne są czasochłonne, niestety…
    Ale mnie sprawiają wielką radożć więc jakoż wytrzymuję chroniczny brak czasu i idę do przodu 🙂 A jestem raczej typem człowieka który nie lubi biec bez wytchnienia, lubie mieć czas dla siebie, dla mojego przyjaciela.
    Jak to się mówi bez pracy nie ma kołaczy…

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    szkod ze juz zaczyna sie drugi semestr:PP
    chciało by se wiecej wolnego:D

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    No włażnie. W tym roku miałam ferie krótsze o calutki tydzień.. i tak szybko minęły. Ale jestem zadowolona z nowego planu zajęć, od żrody od 11-ej jestem już wolna. Będę czężciej wyjeżdzać 8)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobiety- studentki łączmy się w cierpieniu:P"

Przewiń na górę