Książka, do której zawsze chętnie wracam…

  • Autor
    Odp.
  • aaapaulinkaaa17
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Ja ciagle wracam do ksiazek M.Musierowicz, do ” Duma i uprzedzenie”, „Jeździec Miedziany” i ” Dziennik Bridget Jones” 🙂

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    „duma i uprzedzenie” ” wojna i pokój” ” kod Leonarda Da Vinci ” oraz wszystkie 3 czężci „Obcego” żwietne książki, polecam!! 😀

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    nie ma takiej ;/

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja też jeszcze nie mam 😕

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    nie ma takiej ;/

    jakiej???

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    nie ma takiej ;/

    jakiej???

    do której by wracała 🙂

    ja chętnie wracam do książek Waris Dirie

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    nie ma takiej ;/

    jakiej???

    do której by wracała 🙂

    ja chętnie wracam do książek Waris Dirie

    Szkoda, bo warto czytać!! 8)

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    ”Mały Książe” 🙂 od najmlodszych lat jest moja ulubiona ksiazka, przeczytalam ja kilka razy, za kazdym wynaszac z niej cos nowego 🙂 Do tego podobaja mi sie ogolem ksiazki Singera i cala tworczosc wojenna…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    „Ania z Zielonego wzgórza” 🙂
    wiem,wiem-infantylne,ale to moja ulubiona ksiazka z młodszych lat i w dalszym ciągu chętnie ją sobie czytam 😀 ot takie moje małe zakręcenie 🙂

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    „Ania z Zielonego wzgórza” 🙂
    wiem,wiem-infantylne,ale to moja ulubiona ksiazka z młodszych lat i w dalszym ciągu chętnie ją sobie czytam 😀 ot takie moje małe zakręcenie 🙂

    hihi ja mam w domu całą serię.. Ania z zielonego wzgórza, Ania wraca do domu itp.. jest ich 7.. a szczerze? do Ani jednej nie zajrzałam :/

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    mitologia starożytnego egiptu lipińskiej

    😉

    do książek które (prze)czytałam zawsze wracam predzej czy później. ponieważ nie pożyczam, a kupuję (na książki kasy mi nigdy nie szkoda), zawsze mam pod ręką i sięgam kiedy chcę, choćby po wybrany fragment. niestety, jesli dobrnę do połowy książki i ta mi się nie podoba, to nie doczytam do końca. ale to się rzadko zdarza, na ogół „po zapachu” czuje czy ksiązka mi się spodoba. 😉

    Ignis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Jest cała gama książek ,które czytałam po raz któryż tam .Zaskoczyła mnie mianowicie jedna „Mały Książę”, inaczej ją rozumiałam gdy byłam dzieckiem a zupełnie inaczej teraz.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Jest cała gama książek ,które czytałam po raz któryż tam .Zaskoczyła mnie mianowicie jedna „Mały Książę”, inaczej ją rozumiałam gdy byłam dzieckiem a zupełnie inaczej teraz.

    Ja też małego księcia inaczej rozumiałam z każdym przeczytaniem. DO wielu ksiązek wracam, może dlatego, ze jestem molem książkowym:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    @Onione wrote:

    To jedna z moich- jak to niektórzy nazywaja- „wad”.
    Kupowanie książek, które przeczytałam (wczeżniej wypożyczane w bibliotece). Można czytać, w dowolnym czasie powracać, nie oglądając sie na innych.
    Pomijając literature fachową ( w tym niemieckojęzyczna), mam manię
    Podobnie jak tygrysek- nie żałuję na nie pieniędzy. A na wyprzedażach i ksiegarniach z tanią książką, dostaje wręcz amoku! 😈

    He he,ja tez lubie mieć swoje ksiązki,do ktorych włażnie będę mogła wrócić kiedy mnie najdzie ochota 🙂 Wracałam do „Dumy i uprzedzenia”,”Nad Niemnem”… i co najlepsze za każdym razem przeżywam losy bohaterów,jakbym nie znała finału 🙂 ale „Ania…” ciągle jest moim nr jeden 😀

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Wracam zawsze do wszystkich dziel Szekspira i do Mitologii, ale jak mam zly dzien, to lubie wrocic do Ani (obojetnie ktorej) lub Malego Ksiecia… 😀
    Ja rowniez dostaje amoku na widok ksiegarni, a z antykwariatu nigdy nie mozna mnie wypedzic. Biblioteka jest moim ulubionym pokojem w naszym domu. Nigdzie nie ruszam sie bez ksiazki i czytam zawsze i wszedzie… 😀 😀 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Książka, do której zawsze chętnie wracam…"

Przewiń na górę