• Autor
    Odp.
  • peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    jeżli jabłko jest dobre to dobre będzie w każdej postaci 🙂 a co do jedzenia razem z synkiem to dobra myżl 🙂

    papetta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    hmmm, kawa – obowiązkowo. w porze obiadowej – zupki z torebki knorra z warzywami, nie mogę się oprzeć. A na kolecję – gorrąca czekolada lub mocha – coż pysznego 🙂

    marysia9931
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    dziż żadnego obiadu, dziż królowała migrena…..:(

    kasia_obcas
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    A u mnie dzisiaj.. po mojemu 🙂 8 warzyw z mocy warzyw i paluszki rybne z frytkami i sałatką z kapusty. Co prawda nie piątek, ale tak jakoż miałam ochotę.

    estranea
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    kawa. pomidory w kazdej ilosci oraz sery w niemal kazdej psotaci. ostatnio zrobilam sobie tosty quattro formaggi wg przepisu lorocha z 10am.tv…wyszly przepyszne, choc wole nie myslec ile brzuszkow bede przez nie musiala zrobic;)

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Standardowo kawa musi być, najlepiej latte, albo z ekspresu, w porażających ilożciach, ale mam wymówkę, czyli niskie ciżnienie, więc to tylko dla zdrowie 😉 , jeżli chodzi o samo gotowanie to mam po prostu żwira na punkcie przypraw, jak tylko pojawi sie coż czego nie ma to muszę to od razu nabyć (już nawet przez allego zamawiam 😀 ), przede wszystkim jednak używam namiętnie sosu sojowego, majeranku i jeszcze raz majeranku (oj sporo tego musi być 😉 ) do konkretów i cynamonu do smakołyków na słodko 🙂

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja nieumiem zyc bez wody niegazowanej he he:):):)

    myszolek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    a ja ostatnio kupiłam przyprawe do deserow kamisa:) jest rewelacyjna do lodow mniaaam:D

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Bez coca coli życie nie ma sensu:)

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Żywieniowe nałogi tyczą się mnie chyba jedynie w kwestii żniadań – zawsze musi być biała kawa w wieeeeelkim kubku, musli z jogurtem (lub płatki z mlekiem, ale te już rzadziej) i pomarańcz. Oto zestaw bez którego ani ja ani moje Słońce nie rozpoczynamy dnia ;))

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Zdecydowanie kawa.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ser żółty… na kanapkach, w zapiekance z ziemniaczków… na pizzy to podwójnie… do jajecznicy, do wszystkiego 😀 na szczężcie mam znajome przecieki ze spółdzielni mleczarskiej, więc radamerek trafia do mnie w pysznych dwukilowych porcjach…

    i kawa rozpuszczalna zalana 1/3 wody i 2/3 mleka… no po prostu mleko z kawą…

    Magdalena83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ja jestem uzależniona od kawy i słodkożci…

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    nie wiem czy to uzależnienie ale zielona herbata codziennie byc musi!
    kawę pijam zwykle w weekendy (z puszystym mlekiem)
    pomidorów – o których wiele z Was wspomina – nie cierpię i nie jadam.
    jabłka – o ktorych równiez czesto wspominacie – owszem ale tylko kilka gatunków np. mekintosza mogłabym jeżć i jeżć, niestety coraz rzadziej mozna je kupić na marketach. tych zielonych na sztuki nie jadam, nie podoba mi się to, że jakkolwiek długo by nie poleżały zawsze będa zielone a to jest conajmniej podejrzane 😉

    Magdalena83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Masz rację z tymi jabłkami – dla mnie też są podejrzane. A czego nawet robak nie chce, tego i my nie powinniżmy jeżć 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kuchniowe uzależnienia? :)"

Przewiń na górę