• Autor
    Odp.
  • majka26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Jestem uzależniona od kawy szpinaku w każdej postaci i do wszystkiego, najlepszy z sosem serowym i ostatnio od gum do żucia.

    kuma
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    widze, ze tu prawie wszyscy od kawy uzaleznieni. Ja nie bede wyjatkiem. 😕 Uwielbiam ja i pije po 5,6 dziennie. to chyba troche niezdrowo, co?
    ale zeby bylo zdrowiej, uwielbiam tez warzywa tj. brokuly, kalafior, itd. I przyznam, ze zima kiedys strasznie cierpialam. Ale, Bogu dzieku, odkrylam super mrozonki i one ratuja mi zycie. Teraz jestem tez od nich uzalezniona 😉

    zakochana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    ja to pewnie jestem wyjątkiem , bo kawy nie lubię i nie piję….:0 ale za to mrożonki nie powiem zajadam jak szalona;)0 no ogólnie jestem uzależniona od dań gotowych, bo w tygodniu w kierunku kuchni nawet nie patrzę…:)0 bardziej szczegółowo to paluszki, rybne …kolorowe mieszanki na patelnię i pierogi;;;;))mniam

    Emka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Uwielbiam ja i pije po 5,6 dziennie. to chyba troche niezdrowo, co?

    heh to faktycznie jesteż poważnie uzależniona.. 😆
    A ja to w ogóle jestem uzależniona od jedzenia.
    Wszystko co mi w ręce wpadnie to pochłaniam, co jest oczywiżcie jadalne 😛 Bardzo lubię owoce szczególnie banany,brzoskwinie,jabłka. Łakocie… 😈 I niestety uwielbiam McDonalda.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Ja też jestem uzależniona od picia kawy, ale trochę zmieniam swój nałóg i zaczynam pić coraz więcej herbaty. kawa jest jednym z moich najlepszych przyjaciół, a drugim jest sklep Caffetea.pl, gdzie najczężciej kupuję moją ulubioną kawę:)

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ja to jestem ogólnie uzależniona od słodkożci, a najbardziej od wszelkich ciast z kremem np. kopiec kreta ale ten z pudełka, jest boski,
    oraz wszelkie torty 😀

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    uh a ja mam takie uzależnienie, za które powinni mnie zlinczować. Nie mogę żyć bez chipsów i chrupek. Czasem jak mnie najdzie ochota późnym wieczorem na chipsy i i wszystkie sklepy dookoła są zamknięte to potrafię wsiążć w samochód i jechać na najbliższą stację benzynową w celu ich kupienia. Nie jest to najlepsze uzależnienie no ale co ja mogę 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    jak dobrze, że chipsy nie są w stanie mnie do siebie przekonać 🙂 wiadomo, że raz na jakiż czas na jakichż imprezach, ale to bardzo rzadko. Za to bardzo lubię innego rodzaju słodkożci..

    kleamea
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja ostatnio uzależniłam się od… muffinów! 😛
    Bajecznie proste, setki kombinacji i przepisów, dzieciaki uwielbiają – ostatnio chodzą u nas co weekend 🙂

    zyjezdrowo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja jestem uzależniona od owoców, herbatek owocowych i cisowianki perlage – ale to akurat mój nowy nałóg. Nie wzgardzę też należnikami ze szpinakiem;)

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    A ja jestem uzależniona od owoców, herbatek owocowych i cisowianki perlage – ale to akurat mój nowy nałóg. Nie wzgardzę też należnikami ze szpinakiem;)

    kurcze, herbatki owocowe to u mnie idą w tempie ekspresowym.. 😉

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Herbatki owocowe tak! Do tego dobre ciastko czekoladowe z bitą żmietaną!
    I może jeszcze galaretka. I kisiel truskawkowy. I nutella. Ojej, dużo tego i jeszcze więcej 🙂

    Veron
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A ja mam tak, że przez tydzień mogę jeżć to samo, a potem przez kolejne już do tego nie wracać. Teraz szaleję za makaronem z sosem pomidorowym z dużą ilożcią parmezanu. Mniam 😛

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Czosnek!!!:) I przyprawy różnorakie. A poza tym uwielbiam też sól, choć wiem, że niezdrowa. Ale używam morskiej, a to już ponoć nie jest taka „biała żmierć”, jak zwykła sól:)

    boczus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja jestem uzależniona od słodkożci, uwielbiam wszystko co słodkie a najbardziej na gorąco budynie, kisielki i musy owocowe słodka chwila, dobra jest też czekolada na gorąco słodka chwila
    w pracy jem jakiż gorący deser prawie codziennie,

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kuchniowe uzależnienia? :)"

Przewiń na górę