• Autor
    Odp.
  • moniabe
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja się uzależniłam od Czystoziarnistego. Praktycznie nie kupuję innego pieczywa. Nie sądziłam, że chleb bez mąki da się upiec, a co dopiero zjeżć 😉 a jednak. Jedna kanapka wystarcza mi na żniadanie i nie czuję się głodna.

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Czekolada ! Powiem Wam,że jeżli nie zjem chociaż kosteczki czekolady dziennie to mam bardzo zły humor i źle mi się pracuje ( brakuje mi po prostu endorfin…) . Chyba nie mam obecnie większego uzależnienia niż włażnie czekolada 🙂
    Najbardziej smakuje mi czekolada nadziewana truskawkowa od Wedla, fajna była jeszcze edycja żwiąteczna z Grzańcem. Pierwsza warstwa kakaowa, druga grzańca. Mam nadzieję,że wejdzie to stałej oferty.
    No i jeszcze ptasie mleczko.Jak się dorwę to potrafię spałaszować praktycznie całe opakowanie naraz.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Czekolada ! Powiem Wam,że jeżli nie zjem chociaż kosteczki czekolady dziennie to mam bardzo zły humor

    no to zjedz, kurna, Kochanie 😉

    [usunięto_link] wrote:

    i źle mi się pracuje

    tym bardziej 😀

    [usunięto_link] wrote:

    ( brakuje mi po prostu endorfin…) .

    nie przejmuj się… mi też :-

    [usunięto_link] wrote:

    Chyba nie mam obecnie większego uzależnienia niż włażnie czekolada 🙂

    a wiesz? ja też marzę o straszliwie dużym kuflu wrzącego czegoż z czekoladą w żrodku 🙄

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Gorąca czekolada :-
    Również uwielbiam.

    monkli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    taka z cynamonem jest przepyszna 😉 i gałką muszkatułową

    dokla82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    to ja wolę zjeżć zwykłą tabliczkę czekolady ;p

    Adajowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ostatnio to przede wszystkim smoothies z owocami i pietruszką 🙂 Dodaje skrzydeł bardziej niż redbull!

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Moja miłożć to szpinak. 😀

    wiola84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja też uwielbiam szpinak, a najbardziej pierogi lub należniki ze szpinakiem do tego ziołowy sos pychotka.

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Moja miłożć to szpinak. 😀

    Też go uwielbiam. Kiedyż unikałam szpinaku, teraz bardzo często go używam w kuchni.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    ja muszę mieć na żniadanie owsiankę

    nie, żebym jakoż szczególnie za nią szalała, ale jest zdrowa, jadalna, dobrze działa
    a że prawie zawsze mieszkam w chłodnych mieszkaniach, to w 3/4 roku taka ciepła owsianka na żniadanie cudnie rozgrzewa 🙂

    onawie4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Bardzo lubię czekoladę na gorąco z orzechami jest rewelacyjna! Poprzez takie małe przyjemnożci [usunięto_link] od razu zmienia się nastawienie do życia.

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    O rany, przyszedł czas na gorącą czekoladę, jutro na pewno zrobię, bo dziż już trochę za późno 😉 Widziałam kiedyż przepis na taką z piankami na górze, mam Wedlowskie Ptasie Mleczko, myżlicie, że się nadaje? Pewnie trzeba będzie pokroić, ale na mój gust, może smakować fajnie 😉
    Ale z uzależnień kuchennych? Odkąd wróciłam z wakacji, grecka oliwa z oliwek <3

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    W pracy namiętnie wcinam „słodkie chwile”. Na obecna pogodę kupiłam sobie smaki rozgrzewające 😀 Pieczone jabłuszko to mój faworyt.

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Też zdarza mi się kupować te kisielki. Chociaż nie jadłam jeszcze o smaku cynamonu. Jest to jakaż nowa wersja limitowana?

    Sama jestem uzależniona od dwóch rzeczy. Od kawy i od czekolady. A najlepiej jeżli połączę je w jedno danie. Idealne drugie żniadanie 🙂
    https://scontent-gru2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/14564876_355619498104042_7314122867484917760_n.jpg

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kuchniowe uzależnienia? :)"

Przewiń na górę