• Autor
    Odp.
  • dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    już pisałam że uwielbiam kopic kreta ten z bananami, a teraz pojawił się nowy truskawkowy i coż czuję że będzie to moje nowe uzależnienie 😀

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    ja jestem uzależniona od herbaty – mogłabym ją pić hektolitrami, różne smaki i odmiany 🙂 a poza tym mam lekkie uzależnienie od vegety – przyprawiam nią praktycznie wszystko oprócz deserów 😀

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Ja jestem uzależniona od przypraw, uwielbiam dobrze przyprawione dania!! 🙂

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    a ja mam takie różne „fazy” moich kuchennych uzależnień. włażciwie to można je nazwać zachciankami. jakoż miesiąc temu jadłam kilogramami arbuza, potem miałam fazę na dżem jagodowy, a teraz mi się zaczęła na sery pleżniowe i codziennie kupuje presidenta o innym smaku i jem do wszystkiego – na żniadanie do kanapki, do należników na obiad albo na tostach na kolację. ale widocznie organizm potrzebuje okreżlonych substancji i potraw 🙂

    devilia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    u mnie jest trochę wszystkiego o czym piszecie. Ostatnio oliwki to bardzo ważny temat, sery pleżniowe również. Arbuz oczywiżcie także wysoko się na liżcie znajduje. świetnym remedium jakie znalazłam ostatnio to Brie z oliwkami Presidenta (skoro już był wspomniany). Można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie od owoców i lodów, zawsze w domu mam jakież owoce – kazdy gatunek lubię, a w lodówce lody.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    od czekolady na gorąco tez jestem uzależniona 😀 na mieżcie zawsze kupuję gotową w kubku na wynos, a w domu albo w pracy robię sobie taką z saszetki słodka chwila 🙂 uwielbiam te czekolady na gorąco

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    jak na razie jestem niemało uzależniony od mojej Dziewczyny – lubi żlimaki 🙄
    bo była we Francji – ale ja też się tam wybieram za chwil kilkoro…

    poradźcie mi – mam wbić do jelit to paskudztwo 😈 ?
    podobno bardzo smaczneee :}}

    MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Ja jak większożć tu kawa (wietnamska jest booooooska!) i czekolada. A oprócz tego jeszcze szpinak i makarony (tortellini – mniam!). No i kefirek zawsze z rana być musi… 😉 I papierochy niestety tu też dopisać muszę 😳

    Co do żlimaków. Nie wiem jak francuskie, ale wietnamskie są obrzydliwe 😆

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ja isę nawet nie zastanawiałam od ilu rzeczy jestem uzależniona w kuchni.os czekolady,kawy i słodyczy na bank.Do tego sałatki wszelkiego typu i orzeszków:)

    niuniasek
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Jestem uzależniona od mięsa. Ze slodyczy najbardziej lubię golonkę i kurczaki w miodowej skorupce… pyycha. Często jadam na mieżcie, ale raczej zawsze wybieram się do restauracji a nie kebab itp, bo tego mam już dożć. Myżlę, że coraz więcej ludzi odczuwa przesyt fastfoodem, nie? Stawiam na kresy.

    sadzonka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    ja jestem uzależniona od czekolady z orzechami…parówek w cieżcie francuskim i sosu czosnkowego…

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    ciastka francuskie, pstag, schabowy z buraczkami zasamzanymi 🙂

    sadzonka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    jedno z moich kuchniowych uzaleznień to wyjadanie surowego ciasta….;)

    Megarra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Uzależniona od tostów i herbaty Dilmah truskawkowej 😀 no i jeszcze mandarynkowej Dilmah:) Najlepsze rzeczy na żwiecie:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kuchniowe uzależnienia? :)"

Przewiń na górę