na co do kina i co na dvd???

  • Autor
    Odp.
  • asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    tez tak macie, że czasem chciałoby się pójżć do kina, a tu nie wieadomo na co? ja przeszukuje wtedy portale internetowe i szukam różnych recenzji, okazuje się że już robi się tak późno, ze nie mam co się zbierać… hmm… no to zakładam temat, żeby polecać sobie nawzajem fajne, ciekawe, inspirujące, zabawne, ambitne bardziej lub mniej, po prostu warte zobaczenia pozycje 😀

    na pierwszy rzut może polecę film, który w kinach juz od pewnego czasu jest tj. „Dom nad jeziorem” ze słynna parą Reeves- Bullock. Pasują do siebie ideanie, żliczna z nich para tak na marginesie hiehie. A film? Piękny, szalenie wzruszający i taki troche inny. Bardzo ciekawe zakończenie. Po wyjżciu z kina nie zapomina sie go momentalnie, tylko pozostaje w pamięci na długo. na pewno obejrze go jeszcze nie raz 😀

    a teraz to nie wiem, czy coż w kinach fajnego, nowszego grają?

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Auta 🙂 Dla tych co lubia kreskówki…
    Strażnik dla spragnionych sensacji, moja ocena 5/10.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja w celach wyłącznie rozrywkowych i odmóżdżających lekko polecam Węże w samolocie. zabawa niemądra, ale ożywcza że tak powiem hiehie 😀 nie no, żmieszny ten film, fajne efekty, taki zakręcony w ogóle, niektóre sceny obrzydliwe, wieć co wrażliwsze jednostki powinny zaopatrzyć się w męski ramię 😉 ale waerto pójżć w ramach relaksu, zwłaszcza do kina, bo niektóre ujęcia sa bardzo efektowne.

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Wczoraj wypozyczylam z Videoteki „Dom nad jeziorem”…..po prostu swietny! Juz dawno nie widzialam tak dobrego filmu, aktorzy zagrali po prostu rewalacyjnie, a rezyserowi mozemy skladac uklon. Tego filmu naprawde sie tak szybko nie zapomina. Wzruszylam sie do lez…..film bardzo interesujacy i zmuszajacy do myslenia.

    amelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    byl niedawno w kinach, teraz pewnie bedzie na dvd:)niepozorny ale historia zapierajaca dech w peirsiach:)warto jak rzadko:)

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Na dvd polecam komedie : „Z pamietnika wscieklej zony „
    Kino : „Testosteron”: pierwsza polska komedia hormonalna 😀

    fly
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    jesli ktos lubi filmy z pogranicza horroru i kina psychologicznego polecam hannibal- rising

    fly
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    a jesli macie ochote na male „romantico ” 😀 to jakis czas temu byl w kinach „Holidey” troche sie wolno rozkreca ale potem jest przeromantyczny…. ach

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Ja polecam filmy Quentina Tarantino, szczególnie „Kill Bill”. Poza tym Polecam ” Egzorcyzmy Emmily Rose”. A z kina to chyba „Pachnidło”

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    A ja polecam „Prosto w Serce” mozna sie zdrowo użmiać

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    BABEL polecam bardzo dobry film wedłuk mnie oczywiżcie bo ja lubie takie rózne historie

    Caro22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    jeżli chodzi o Dvd to polecam „Nawiedzony dom” „Zły skręt” „Sposób na teżciową”

    marpop80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A ja mogę polecić „Nigdy nie będę Twoja), choć jeszcze nie widziałam, bo premiera za dwa dni (w sobotę 09.11) ale dużo już czytałam na temat tego filmu no i pełno reklam wszędzie, np. ostatnio widziałam reklamę w klubie Organza (plakat na żcianie w toalecie) bardzo fajnie się zapowiada, po krótce to film o samotnej 40 letniej kobiecie z dzieckiem, która poszukuje miłożci swego życia i odnajduje ją w ramionach dużo młodszego mężczyzny. Myżlę, że filmik życiem pisany 🙂 Ja idę już w sobotę i myżlę, żę to będzie strzał w 10! bo pod tym względem nigdy się nie mylę ;-))
    Pozdrawiam

    fiolka_1982
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Do marpop80:
    Mam kochana do Ciebie prożbę, jak zobaczysz tą komedię to zrecenzuj proszę na forum. Bo włażnie jestem ciekawa jaki jest. Znajoma mi coż wspominała, że widziała włażnie reklamę tego filmu i że ponoć musi być dobry.
    Będę wdzięczna za odpowiedź.
    Miłego seansu i dużo wzruszeń! 🙂

    marpop80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący
    fiolka_1982 wrote:
    Do marpop80:
    Mam kochana do Ciebie prożbę, jak zobaczysz tą komedię to zrecenzuj proszę na forum. Bo włażnie jestem ciekawa jaki jest. Znajoma mi coż wspominała, że widziała włażnie reklamę tego filmu i że ponoć musi być dobry.
    Będę wdzięczna za odpowiedź.
    Miłego seansu i dużo wzruszeń! 🙂

    Hej fiolka,
    No włażnie dizż idę do kina, nie ma sprawy na pewno podzielę się z Tobą wrazeniami :-), a teraz uciekam, bo muszę się po woli zbierać.
    Pozdroovka

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " na co do kina i co na dvd???"

Przewiń na górę