• Autor
    Odp.
  • Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Jak ktoż lubi kino akcji, to polecam się p****żc na Karbalę. 🙂 Film o polskich żołnierzach (głównie polskich), którzy bronią się przed atakami przez 4 dni i w dodatku wychodzą z tego cało. To prawdziwa historia, a jeszcze ciekawe jest to, że wydarzyla się w 2004 i do tej pory była ukrywana.

    pastelowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    O tak, „W głowie się nie mieżci” polecam, chyba nawet jeszcze w niektórych kinach grają 🙂 bardzo przyjemny film. Teraz byliżmy też na „Karbali”, wyszłam pod wrażeniem, zwłaszcza jak poakazywali jeszcze prawdziwe zdjęcia z archiwum żołnierzy, aż ciarki przechodziły, cały weekend myżlałam potem o tym filmie jeszcze…

    kamillon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    niezastapiony avatar, królowie zycia, bogowie.

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Pastelowa – nam też się podobało. 🙂 Topa zagrał super, ale tak wizualnie wyszło żwietnie, jakby nie polskie dialogi, to można by pomyżleć, ze to hollywoodzka produkcja. W każdym razie tak włażnie powinno się robić kino wojenne.

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    „W głowie się nie mieżci” – rewelacja. Nie wiem czy to bajka bardziej dla dzieci czy dla dorosłych, ale doceniam mądrożć tej bajki.

    A jeżli skupiamy się na temacie ludzkiej natury, to polski film, który obecnie leci w kinach „Anatomia Zła” pokazuje nasze niedoskonałożci w kontekżcie społecznym. Czyli dlaczego powstało powiedzenie, że „człowiek, człowiekowi wilkiem”.

    Jackie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja czekam teraz na nowego Spider-Mana 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " na co do kina i co na dvd???"

Przewiń na górę