• Autor
    Odp.
  • marysia19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    No tak, ogólnie o to mi włażnie chodziło (jeżeli chodzi o Deppa) 🙂

    A co w końcu z Juno? Wybrał się ktoż? Potwierdziłby mój zachwyt nad tym filmem? 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    hm… no ja wole bardziej mroczne klimaty jeżli chodzi o kino… ale nie krytykuje-w koncu jeszcze nie widziałam…

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Kolejne filmy- niekomercyjne, które mogę polecić: „Cud purymowy” Cywińskiej i „Urok wszeteczny” Zanussiego.
    Jak można się domyżlić nie są to jednak filmy dla każdego.

    pauladolek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    nie mogę się oprzeć by nie napisać na temat tego filmu. Jest to nowożć w naszych polskich kinach. Historia nastolatki, która zachodzi w ciążę. Juno to naprawdę rewelacyjna produkcja i myżlę, że każda dziewczyna powinna to obejrzeć. Tak poważny problem przedstawiony w innowacyjny sposób. Może ktoż też już widział?

    anielka_
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    …i jestem oczarowana. Zgadzam się w całej rozciągłożci, Juno to naprawdę rewelacyjna produkcja!

    RedTea
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Tak zachwalacie „Juno” a kiedy można bedzie już obejrzeć ten filim w kinach?? bo jakoż nie mogę się doczytać 🙂

    a tak btw to ja ostatnio byłam na „Oku” mroczny .. ale jakoż Alba mi tam nie pasowała 😕
    a do oglądania w domku polecam… hmm niech pomyżlę… nom troche tego jest < ale podam najlepsze według mnie> „Królestwo” „Posłańcy” „Jonny Q” „Inwazja”

    marysia19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    O ile się dobrze orientuje to Juno w polskich kinach 4 kwietnia – premiera. Ale słyszałam coż o jakichż pokazach przedpremierowych jeszcze przed premierą. Ale tak czy siak do już niedługo 🙂

    anielka_
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Tak, Juno wchodzi do kin 4 kwietnia i mówię wam to będzie premiera conajmniej miesiąca. A co do pokazów przedpremierowych to, ja byłam w żwięta, a teraz to już nie wydaje mi się żeby coż było przed premierą jeszcze.

    marysia19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Włażnie znalazłam! 1 kwietnia pokaz przedpremierowy Juno w Multikinie, ale to już chyba ostatni taki pokaz przed 4 kwietnia. A później już na szczeżcie premiera 🙂

    nemesis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    WItam,

    Widziałam ten film na pokazie przedpremierowym – cudeńko.
    Naprawdę warto go obejrzeć, chociażby po to, żeby sobie humor poprawić..:)

    polecam wszystkim tym, którzy mają poczucie humoru:)

    pauladolek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    co do Juno to codziennie są jakiż pokazy przedpremierowe- tylko trzeba posprawdzać na stronach kin.
    Wokół filmu jest sporo szumu i to chyba tego pozytywnego, no i z tego co słyszałam sale kinowe są pełne- ciekawe co będie na premierze

    RedTea
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    No poszperałam poszperałam i sa jeszcze pokazy przedpremierowe < dzięki za podpowiedź> jak wygospodaruję trochę czasu to polecę do Kinoteki, a jeżeli mi sie nie uda to parę dni poczekam do premiery 🙂

    may
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    A ja poelcam film „nie kłam kochanie”. Komedia romantyczna, ale idzie sie dobrze pożmiać 😉 Film polecam na beztroski wypad z ukochaną osobą 😛

    nemesis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Jak Ci się nie uda to zdecydowanie pędź na premierę – nie wiem czy sama się nie skuszę;)

    „Nie kłam Kochanie” ten film z Adamczykiem?

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    jakiż obłęd z tym „juno”… no teraz wiem że już na pewno nie mam ochoty tego oglądać… tak samo było z kodem da vinci… miałam na niego ochotę zanim media zrobily to co zrobiły… film obejrzałam dopiero niedawno i potwierdziły się moje najczarniejsze przypuszczenia… wiele hałasu o nic…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " na co do kina i co na dvd???"

Przewiń na górę