• Autor
    Odp.
  • LuBoot
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Jak zaplanowałam tak poszłam w weekend na Carrie – film jest dobry 🙂 Na szczężcie nie musiałam wychodzić z przerażenia z sali – tak jak się to działo na Pile, ale to zupełnie inna kategoria horroru. Ciekawsza jak dla mnie. 🙂

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja natomiast czekam na Kamienie na szaniec – już w przyszły weekend będą w kinach. Dopiero ostatnio zwróciłam uwagę na ten film, jak różne media zaczęły o nim pisać (jedne pozytywnie inne negatywnie). Sama już nie wiem kogo słuchać, bo tak naprawdę film jest zły wg prawicowych żrodowisk przez to, że jest taki sam jak książka. Mi to nie całkowicie nie przeszkadza, bo przecież film ma swoje prawa, musi być dynamiczniejszy i mieć więcej akcji. Bardzo jestem ciekawa jak ten film wyszedł, aktorzy są tam bardzo dobrzy – Stenka, Żmijewski czy Chyra.

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Widzialam wczoraj w tv wywiad z glownymi aktorami „Kamieni na szaniec” i film rzeczywiscie zapowiada sie bardzo dobrze. Z checia na niego pojde.
    Ja bylam ostatnio na filmie „Mam talent”- splakalam sie na tym filmie jak bobr:) Piekna historia.

    CuddleLove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja bylam ostatnio na filmie „Mam talent”- splakalam sie na tym filmie jak bobr:) Piekna historia.

    Chyba „Masz Talent”, o ile mówimy o tym samym filmie, ale tylko taki jest teraz w kinach chyba. 😛 Też na nim byłam, jest faktycznie wzruszający, ale też lekki, bo miejscami zabawny. 😉

    A co do „Kamieni na Szaniec”, też wydaje mi się, że bez sensu oceniać film przez pryzmat książki. Widziałam zwiastun i prezentuje się dobrze, jest w nim napięcie, dramatyzm. Każda próba zainteresowania historią młodzieży jest dobra.

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Masz racje- literowka:) Co do Kamieni, to ludzie zawsze beda porownywac film do ksiazki, zapominajac, ze film rzadzi sie swoimi prawami. I nie moze byc wierna kopia ksiazki. Zreszta rezyser to tez artysta i ma prawo d wlasnej wizji obrazu , tak jak pisarz:)

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Ja tez sie wybieram na niego w ten weekend:) Moja znajoma byla ostatnio i twierdzi, ze to jeden z lepszych polskich filmow jaki ostatnio widziala…

    Mekky
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja już byłam z moimi znajomymi. Na początku zdziwienie, że ten film jest tak inny od książki. Jednak, gdy przestanie się myżleć o ciągłym porównywaniu to film staje się samą przyjemnożcią.Po obejrzeniu można powiedzieć, że Ci chłopcy byli tacy jak my. Tak blisko ich przedstawiono współczesnym. To jest najfajniejsze. No i oczywiżcie aktorzy..:)

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    My tez bylismy wczoraj na Kamieniach i film wbija fotel. Nie dziwie sie, ze ma taka ogladalnosc… Podoba mi sie to, ze rezyser odbrazowil bohaterow , pokazal ich wady i zalety… To w ksiazce bardzo mi przeszkadzalo…

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Też go chciałam polecić! Włsnie dzisiaj byłam w kinie i jestem pełna emocji! Marcel Sabat jako Zoska absolutnie fantastyczny! Stenka genilanie zagrała scenę, kiedy dowiaduje się o smierci syna. Fajnie pokazane emocje i piękne zdjęcia oraz muzyka. Pod każdym względem udany.

    joaSia66
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wątek stary, ale jary. Jak ja dawno nie byłam w kinie, na dniach wybieram się na Hobit 😀

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Ja byłam na Wkręceni 2 :), jak na polską komedię to całkiem niezły, dobrze się bawiłam i użmiałam do tej pory mam przed oczami tańczącego Królikowskiego 😀

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    W ten weekend wybieram się do Heliosa na „Disco Polo”, zapowiada się całkiem przyjemna komedia 🙂 a z już obejrzanych mogę polecić „Teorię wszystkiego”. Bardzo dobry film 🙂

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    „Taxi” Jafara Panahiego – dopiero 22. maja, ale jak tylko wyjdzie tzn, pojawi się w kinach, to chce iżć. Nikt tak nie opowiada o Iranie, jak ten reżyser.

    pastelowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    „Taxi” Jafara Panahiego – dopiero 22. maja, ale jak tylko wyjdzie tzn, pojawi się w kinach, to chce iżć. Nikt tak nie opowiada o Iranie, jak ten reżyser.

    Kawoszka, a widziałaż jego wczeżniejsze filmy? Ja tylko „Biały balonik”, ale bardzo mi się podobał. Szykuje się też na Taxi, zwlaszcza ze Zloty niedzwiedz na berlinale to nie pierwsza lepsza nagroda 🙂 Fajnie, że dystrybuują takie filmy!
    A poza tym to teraz robie sobie pomału powtórkę ze star warsów, przed premiera 😉

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    „Taxi” Jafara Panahiego – dopiero 22. maja, ale jak tylko wyjdzie tzn, pojawi się w kinach, to chce iżć. Nikt tak nie opowiada o Iranie, jak ten reżyser.

    Kawoszka, a widziałaż jego wczeżniejsze filmy? Ja tylko „Biały balonik”, ale bardzo mi się podobał. Szykuje się też na Taxi, zwlaszcza ze Zloty niedzwiedz na berlinale to nie pierwsza lepsza nagroda 🙂 Fajnie, że dystrybuują takie filmy!
    A poza tym to teraz robie sobie pomału powtórkę ze star warsów, przed premiera 😉

    nie widziałamm „bialego balonika”, ale widziałam „Krąg” tego reżysera o kobietach w Iranie. bardzo mocny i wymowny film. A z tym Niedzwiedziem, to rzeczywiżcie jest moc – w końcu pokonał „Body/Ciało” wiec warto zobaczyć:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " na co do kina i co na dvd???"

Przewiń na górę