• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Co to za kolor?

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    mleczne paznokcie a koncowki czyli wystajae paznokcie ktore zwykle sa bardziej biele od reszty, pomalowane na bialy kolor to sie nazywa francuski manicure

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    yhm, thx 🙂

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    czerwone bezkonkurencyjne..:)
    Ale inne oczywiżcie też wchodzą w grę.. ale czerwony najczężciej.. co do „frencza”hmm nie mam cierpliwożci..

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja tez lubie czerwony, raczej taki bordo, ale teraz dla odmiany inny kolor. Uwielbiam malować paznokcie, nigdy nie wychodze w niepomalowanych, i do tego poldlugie

    4mala_s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    french- bezkonkurencyjny i na wszystkie okazje a na disco bordo 😉

    kalarepka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Na co dzień używam raczej naturalnych i bezbarwnych lakierów, ale latem uwielbiam malować paznokcie na żywe kolory- czerwony, różowy, niebieski, czy żółty. Od razu robi mi się wtedy weselej 🙂

    kociak84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Wczoraj był różowy a dzis już jest niebieski 🙂 w piątek będzie seledynowy 😉 czerwony na „wielkie wyjżcia” 😉

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja sobie kupiłam czerwony lakier, podobaja mi sie dlonie z czerwonymi paznokciami, więc za niedługo je sobie pomaluje:)

    milkajolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    uwielbiam malowac na rozowo, albo zcerwono 🙂

    😆

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    odżywka z jedwabiem, wtedy są takie bladoróżowe

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Ja podobnie jak nie-bo maluję paznokcie przezroczystą odżywką, albo bladoróżową. Kiedy jednak mam dłuższe paznokcie uwielbiam czerwień, bordo, fiolet, oraz blady róż 🙂

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    w bordo, które zresztą lubię na paznokciach, czuję się jakbym się oplakatowała i podłączyła pod neon, zatem tylko na wielkie wyjżcia

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Na codzień jak nie mam czasu na malowanie, to po prostu bezbarwny. Często też robię sobie sama frencha w domu :).

    maszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    na bordowo, ogólnie ciemne kolory 🙂 chciaż w lecie tego roku malowałam na taki odcien cafe latte i bardzo byłam zadowolona 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " na jaki kolor malujecie paznokcie?"

Przewiń na górę