• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja tez mieszkam w miescie, w ktorym studiuje.

    nie tlumacz sie. mnie naprawde nie obchodzi, kto ci kupuje te przyslowiowa szminke.

    nie o to chodzi.

    chodzi o to twoje ZYCIE POD KLOSZEM.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    I teraz będziemy ciągnąc sto postów na temat „życia pod kloszem”.
    Nie żyję pod kloszem, nie wmawiam też tego Tobie, więc o co chodzi?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    o nieadekwatne uzycie wyrazenia.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Wyrażenie było jak najbardziej adekwatnie użyte. Tu chodzi o złą interpretację. Ale nie będę spamować forum i tłumaczyć tego jeszcze raz, myżlałam, że to co napisałam jest jasne, ale widocznie nie…

    Mezzmerize
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    chodzi o to twoje ZYCIE POD KLOSZEM.

    Ktos tu cos mowil, o nie zagladaniu w czyjes zycie?

    Smieszne.

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    zastanawiam sie dlaczego kobiety tak daza do slubu, jakby to conajmniej bylo spelnienie najwiekszych marzen . dla mnie przede wszystkim liczy sie udany zwiazek. Sytuacja, w ktorej nade mna i nad moim potencjalnym partnerem wisialaby caly czas kwestia slubu, bylaby nie do zniesienia.
    Poza tym wymyslanie sobie od najwszesniejszych lat ze slub jest jednym z najwiekszych osiagniec kobiety powoduje ze po zawarciu zwiazku malzenskiego niektore kobiety nie maja juz zadnych celow …

    … a to dopiero 1/4 zycia

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    bez sensu, ale nie sadze, zeby dziewczyny, ktore chca wziac slub caly cxzas o tym gadaly, slub to tez nie jest zamkniecie na swiat, bo kazdy zwiazek, w ktorym nie moglabym sie realizowac bylby niedobry.

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    nie uwazam zeby slub byl zamknieciem na swiat, niczego takiego nie napisalam.
    uwazam jedynie ze nie powinien byc to priorytet w zyciu kobiety.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    ano jasne, ze nie powinien, choc nie kazdej kobiecie trzeba pociagu do nauki i kariery zawodowej

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    e tam, wszystko zależy od kobiety – dla jednej jest priorytetem, dla innej dodatkiem, dla kolejnej zbędnym zaprzątaniem głowy
    nie powinien być przymusem (albo czepiam się leksyki juz teraz :P)

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    dobrze ze ja mam jeszcze troche czasu do tego

    slub dla jednych facetow (tych odpowiedzialnych) to decyzja przemyslana i czas w ktorym zaczynaja o tym rozmawiac tez
    nie poruszają tematu poki nie sa pewni czego, kiedy i jak chcą
    dla innych jest to to marzenie, cos niesamowitego z jednej strony
    zaczynaja o tym rozmawiac
    robic nadzieje na piekna wspola przyszlosc
    po pewnym czasie wycofuja sie
    dlaczego?
    zanim pomysla w co sie wplatali minie troche czasu
    facet uswiadomi sobie ze ma ochote na zabawe a nie na nianczenie dziecka

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    Słuchajcie kochani! słowo żlub już kojarzy się z czymż złym, dla facetów, dlaczego? dlatego, że oni już widzą tę przyszłożć… dzieciaki, wrzeszczące i biegające po pokojach.. żona chodząca w kapciach z papierosem w ustach i z wałkami na głowie, bez makijażu, w szlafroku i ta wizja przeraża ich, że one z dziećmi w domach a oni będą musieli zap….lać do pracy, aby utrzymać niegdyż swoją pięknożć a teraz 🙄 🙄 no i dzieciaczki.. dlatego nie bardzo użmiecha się im zakładać rodziny ( owszem są wyjątki ) ale takich, że tak napiszę odważnych kawalerów jest bardzo mało, co naprawdę chcą mieć już własną rodzinę.. 👿 niestety jest ich bardzo mało!! a my kobiety tego chcemy i pragniemy, bo dzięki temu będziemy się czuły bezpieczne itp… no włażnie i tu nasuwa się jedno pytanie.. dlaczego tak jest? dlaczego tak te chłopy tego się boją!?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Bo to odpowiedzialnożć.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    dlatego, że oni już widzą tę przyszłożć… dzieciaki, wrzeszczące i biegające po pokojach.. żona chodząca w kapciach z papierosem w ustach i z wałkami na głowie, bez makijażu, w szlafroku

    Tiaa, ja w swoim otoczeniu nie widzę takich kobiet.

    Za dużo filmów się naoglądałaż alb znasz włażnie takie kobiety… ja znam inne.
    To co opisujesz to jakiż koszmarny scenariusz.

    Zamierzasz się zamienić w taką babę po żlubie? 😉

    bbasia22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Słuchajcie kochani! słowo żlub już kojarzy się z czymż złym, dla facetów, dlaczego? dlatego, że oni już widzą tę przyszłożć… dzieciaki, wrzeszczące i biegające po pokojach.. żona chodząca w kapciach z papierosem w ustach i z wałkami na głowie, bez makijażu, w szlafroku i ta wizja przeraża ich, że one z dziećmi w domach a oni będą musieli zap….lać do pracy, aby utrzymać niegdyż swoją pięknożć a teraz Rolling Eyes Rolling Eyes no i dzieciaczki.. dlatego nie bardzo użmiecha się im zakładać rodziny ( owszem są wyjątki ) ale takich, że tak napiszę odważnych kawalerów jest bardzo mało, co naprawdę chcą mieć już własną rodzinę.. Evil or Very Mad niestety jest ich bardzo mało!! a my kobiety tego chcemy i pragniemy, bo dzięki temu będziemy się czuły bezpieczne itp… no włażnie i tu nasuwa się jedno pytanie.. dlaczego tak jest? dlaczego tak te chłopy tego się boją!?

    heh przecież sama odpowiedziałaż sobie na pytanie…

    a teraz wyobraź sobie to samo w drugą stronę… mąż w kapciach z papierosem a ty musisz na to wszystko pracować:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ………nie będzie żlubu"

Przewiń na górę