• Autor
    Odp.
  • Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    robie sobie dwa kolczyki w wardze i jeszcze trzy w jednym z uszu. Chcialabym tez miec tunele w uszach ale z tym jeszcze poczekam

    Nie obraź się ale znowu wywalę na Ciebie oczy…
    😯
    No jakoż to powyższe do tematu „Jak być atrakcyjną” mi nie pasuje…
    Ale to tylko moje zdanie… 😉

    ShootingStar
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Widzisz Specter, zarzucę ci teraz cytatem „you will never see the beauty I see”. Kazdy widzi piekno w czyms innym. W jednym poscie (chyba w dziale o mezczyznach) wypowiadalam sie na temat swojego gustu 😉 Uwielbiam i uwazam za piękne misterne tatuaże, niektóre kolczyki ale nie bylejak i bylegdzie (kompozycja to podstawa), uwielbiam nosic kimona i ubierac sie w to co sama zrobie. Wlosy zawsze mozna odhdować, kolczyki wyjąć (blizny to mit, jesli kolczyk byl dobrze i profesjonalnie zrobiony i pielegnowany) jesli sie znudzi. Z tatuazami troszke jest inaczej ale to juz inna sprawa. Mam jeżć ciastko z czekoladą skoro mi bardziej smakuje bezik tylko dlatego że wszyscy wolą ciastko z czekoladą?

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Our hearts are drunk with a beauty our eyes could never see.

    ShootingStar – przecież ja nie oceniam, ani nie neguje Twojego gustu – lubisz bezy OK – smacznego … ja wolę ciastka z czekoladą 😉
    Co do kolczyków to moje zdanie jest takie że nie dodają one atrakcyjnożci ani uroku. Tatuaże według mnie także nie upiększają. Ciało jest jakożcią samą w sobie i (znów podkreżlę) moim zdaniem nie trzeba go tatuować aby na atrakcyjnożci zyskać.
    No ale każdy z nas jest inny – i dobrze. Przecież strach pomyżleć co by było gdyby każdy był taki jak ja 😉
    Pozdrawiam.

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja mam w pępku kolczyka i bardzo go lubię. Ja sobie sama przekułam i nie powiem żeby to było mądre 🙂 ale na szczężcie nie miałam żadnych komplikacji. świetnie się zagoiło musiałam tylko często przemywać wodą utlenioną i poruszać kolczykiem tak żeby się nie zaropiało.

    Justyna_18
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ja mam kolczyka w pępku. Zabieg mnie nic nie bolał, goił sie jakież 3miesciace, ale to zależy jak szybko goja sie rany i jak o niego dbasz( trzeba go smarować mażcią np. tribiotyciem i nie można sie opalać przez jakis miesiąc) mi sie bardzo podoba i mi nie przeszkadza i nie rozumiem komentarzy ze przeszkadza i mozna nosić tylko biodrówki przecież można założyć sobie malutki kolczyk który mieżci sie w pępku i tyle. Pozdrawiam 😀

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    ja od 5 lat mam w pepku kolczyka i jest spoko nigdy sie nie paprał, szybko sie zagoil i nigdy mi nie przeszkadzal

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    kolczyk w pempku moze stac sie problemem w trakcie ciazy, latwo wtedy o infekcje w tym miejscu wiec na ten okres 9 miesiecy warto go wyjac i dokladnie pielegnowac to miejsce

    Demdi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Mam w sumie 5 kolczykow w uszach – nigdy nigdzie indziej nie zrobie! Odradzam!

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja też chciałam sobie zrobić.. ale jak już wczeżniej w jakimż temacie pisałam jestem „nadwrażliwa” na ból 🙁 a w sumie może i dobrze bo dużo osób odradza.. 🙂

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    hmmm… kolczyk w pepku nie boli tak jak w jezyku 8)
    mam tez w brwi.ten i w pepku sie szybko zagoil a w jezyku ok 4-6 tyg 😯

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mi sie nawet podoba kolczyk w pepku, ale sama bym sie nie zdecydowala 😉
    Mam tylko w uszach i tak zostanie, choc zastanawialam sie tez nad broda 😉

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    mi sie podoba w pepku, brwi, duzo w uszach i w nosie – podstawowe pzartie ciala, ale mam tylko w uszach moze zdecyduje sie narazie w nosie a potem pogalopuje dalej.

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Witam, ja ani nie odradze ani nie zachece 😉
    Poprostu powiem jak było ze mną 😉
    Jak miałam jakies 18 lat postanowiłam zrobic sobie kolczyk w pępku , nie bolało ładnie się goiło, gorzej było np. ze spodniami , często zachaczałam o kolczyk , to wtedy bolało 😕 . Kiedy zaszłam w ciaze z pierwszym dzieckiem , kolczyka nie wyjełam do momentu kiedy brzusio zaczał sie powiększać , jak doszłam do 9 miesiaca , dziurki po kolczyku rozeszły się i połaczyły w jedna duzą blizne , masakra! , teraz to ja dopiero żałuje młodzieńczej głupoty 😉 .

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    No wlasnie, mozna przeciez zachaczyc takim kolczykiem o ubranie, wiec trzeba uwazac! To nie dla mnie 😕 bala bym sie ze sobie rozerwe pepek…Masakra 😯

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    a ja wlasnie wczoraj zrobilam kolejna czwarta juz dziurke w prawym uchu…nie moge sie powstrzymac…..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " piercing"

Przewiń na górę