• Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    a ja wlasnie wczoraj zrobilam kolejna czwarta juz dziurke w prawym uchu…nie moge sie powstrzymac…..

    heh podziwiam.. ja się tak panicznie boję bólu.. Że jak mi zarosły dziurki i miałam iżć przebić to o Boże… co to było.. 😀 w końcu siostra mi przebiła.. i nie bolało haha 😀

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja tez sobie sama przebijalam 3 dziurki 🙂 Najgorzej bylo ze chrzastka na uchu, ale dalam rade 😛

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Najgorzej bylo ze chrzastka na uchu, ale dalam rade 😛

    😯 😯 heh..

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Najgorzej bylo ze chrzastka na uchu, ale dalam rade 😛

    😯 😯 heh..

    Nie bylo tak zle 😉 Po prostu podoba mi sie kolczyk w tamtym miejscu wiec postanowilam sobie przebic 😉 I mam 😀

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Nie straszcie tak tej kobitki 😀 Pępek wcale nie boli, a jak ktoż ma ładny brzuch -to niesamowicie się prezentuje na plaży, basenie etc.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    nie będę kaleczyć ani nakłuwać swojego ciałą ;/

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja mam w jednym uchu trzy kolczyki. Te dwie dodatkowe dziurki zrobiłam sama. Mam ochotę na jeszcze czwarta dziurkę-w chrząstce. A poza tym nie mam zamiaru nigdzie więcej się kolczykowac bo mi się to nie podoba. Szczególnie kolczyki na twarzy napawają mnie obrzydzeniem. W języku? To chyba niewygodne. A pępek? Do brzydkiego brzucha nie pasuje, a ładny brzusio sam dla siebie jest ozdobą. Ale jeżli komuż to się podoba to czemu nie?

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja sie kiedys nakrecałam na kolczyk w brodzie,ale puki co nie mam go jeszcze.Natomiast moj chłopak kiedys chciał sobie zrobic w brwi wydawalo mi sie to nie fajne, ale teraz nawet mysle ze byloby mu dobrze, chcialam mu nawet kupic taki kolczyk na urodziny,a wy co myslicie o facetah z kolczykami w brwii??

    Kajzerka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Ja mam łącznie w uszach 6 kolczyków 🙂 A co do kolczyka w brwi u chłopaków to mi się bardzo podoba 8)

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm mi się podoba tam kolczyk u chłopaków.. 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    Myszka ale gdzie u chłopaków?;pw brwi??:D

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    @Mar+A wrote:

    Myszka ale gdzie u chłopaków?;pw brwi??:D

    hehe no tak 😀 😀 w brwi oczywiżcie.. 😛 nono a wy już napewno miałyżcie jakież brzydkie skojarzenia! nie ładnie 😛

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    ja mam standardowo, po jednej dziurce w uchu, i to mi wystarczy 🙂 nie zamierzam kuć się w pępek, nos, język tylko dlatego że to ładnie wygląda 🙂 ale jak ktoż chce – to proszę bardzo 🙂 jego sprawa 🙂

    Paulinka174
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    hej!

    Od jakiegos czasu mysle nad tym,zeby zrobic sobie kolczyk w pepku;)
    Prosze o jakies wskazowki dotyczace gojenia i samego zabiegu…boje sie ze na moim treningu(trenuje siatkowke)kolczyk mi wypadnie..czy to przeszkadza??
    prosze pomozcie!! pozdrawiam;)

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    moj przekluty pepek ktory wcale nie bolal i 6 kolczykow w uszach ktore sama zrobilam to juz za malo, tera chcialambym industriala, ale jeszcze sie zastanwaim

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " piercing"

Przewiń na górę