• Autor
    Odp.
  • Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Dla mnie kolczyki w innym miejscu niz w uszach to dramat, masakra jakaż. Okaleczac swoje ciało dla kilku lat czegoż typu FUN jest troche nie halo. Po trzydziestce takie „okaleczenia” wyglądają żmiesznie. Najlepszą ozdobą kobiety jest wypielęgnowane ciało.

    aish
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    W języku? To chyba niewygodne.

    Ani trochę to nie przeszkadza. Mam półtora roku i nie zamierzam wyjmować. Podoba MI się , a to najważniejsze.
    W pępku nie chcę zrobić, bo jakoż kojarzy mi się to z takimi małymi gówniarami.
    a tatuaż będzię, ale za jakis czas 😉
    Poza tym tatuaż też mozna usunąć, aczkolwiek blizny zostaną…

    PYZA MAZOWIECKA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Czesc kobietki!
    od pewnego czasu mysle o tym zeby sobie zrobic piercing w pepku nie moge sie jednak zdecydowac. Prosze kogos kto juz ma zrobiony piercing o odpowiedz na kilka nurtujacych mnie pytan: czy zrobienia piercingu boli? ile trwa gojenie? czy to nie przeszkadza? czy jestescie zadowolone z zrobienia piercingu?
    Za kazda odpowiedz z gory dziekuje! 😆
    POZDRAWIAM!!

    boli

    Jessi663
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    ja mam kolczyka w pepku i nie tylko . mnie przeklocie wcale nie bolalo 🙂 jestem zadowolona : > polecam jak najbardziej

    Ewelina00
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    :):):) pierwszy raz kolczyk w pępku robiła mi koleżanka i bolało bardzo bolało:(:(:( ale po roku miałam mały wypadek i zerwał mi się kolczyk z pępka:(:(:( tak się do niego pzyzwyczaiłam że kiedy rana mi się zabliźniła postanowiłam sobie zrobić jeszcze raz tym razem sama:) zamroziłam sobie skórę w miejscu gdzie miałam przebić i igłą z venflonem cyk i już zrobiłam sobie drugi raz:):):) i nie bolało:):):) dużo pomaga jeżli przymrozisz troszkę to miejsce przed przekłuciem np. lodem z zamrarzalki(ja to robiłam zamrożonym mięsem bo tylko to znalazłam w lodówce 😀 😀 😀 😀 ) ale było spoko i o wiele mniej bolało gojenie:):):) do tego potrzeba tylko troszku odwagi:):):) fajnie się nosi no na początku przeszkadza troszkę do czasu aż się nie przyzwyczajisz a później ok:) i facetom się podoba heheh mam go już 2 lata i nie narzekam, a teraz robię sobie labreta w dolnej wardze:D:D:D pozdrawiam wszystkie posiadaczki 😈

    elle
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja bym się nigdy nie odważyła sama sobie przekłuwać ciała. Wolę pójżć do salonu kosmetycznego i zapłacić za przekłucie pępka.. Coraz czężciej się zastanawiam, czy sobie kolczyka w pępku nie sprawić, ale jak już, tylko u kogoż robiącego to profesjonalnie 🙂

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Cóż, jak widzę ja jeszcze o moich nie pisałam :). Mam dokładnie 6 kolczyków :). Cztery w uszach, jeden w języku i jeden w nosie. Dzisiaj tak to wygląda już 😛

    alexiss1
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Hej ja sobie zrobiłam kolczyk w jezyku miałam go przez 2 lata i teraz juz nie nosze! ale przez pierwszy tydzien od przebicia sobie jezyka tak mi spuchł ze nie moglam nic mowic i tak mnie bolal ze prawie nic nie jadlam! dobra metoda na zrzucenie paru kilo hehe 🙂 Fajne szalenstwo moim zdaniem 🙂 lepsze od tatuaza bo kolczyk zawsze mozna wyciagnac a tatuazu nie usuniesz![/i]

    closer
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Tatoo robisz i godzisz się z faktem że to forever;) kolczyki mialam i w nosie i podójna dziure w uchu i już nie mam;) mam 2 tatoo, które już nie znikną- ale nie chce tego…A wręcza kolej na 3ci! haaa a to trzeba lubić- naprawde;D

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Nie jestem jakimż 'fanatycznym inkwizytorem’ piercingu, ale dostatecznie się go naoglądałem, złwaszcza u kobiet, żeby wykrzyknąć: precz z niszczeniem pięknego, ludzkiego ciała! Tyle jest tu na forum tematów o upiększaniu ciała, że wydaje się paradoksem, iż ktoż kusi się na ostry piercing.

    Otóż umiarkowany do pewnej granicy – dla mnie w grę wchodzą tylko uszy lub na twarzy, na wardze – jest dla mnie do przyjęcia, a nawet widziałem wiele, które mi się spodobały. Lecz takie potworne ingerencje, jak można sobie bez trudu wyszukać w necie, napawają mnie niesmakiem, odrazą, a nawet obrzydzeniem. U niektórych, to pewnie choroba, ale lepiej już zamilknę.

    Najbardziej mdli mnie piercig warg sromowych. Jak w ogóle można się z nim praktycznie kochać, pomijając już to, że za Chiny nie mógłbym osiągnąć erekcji przy czymż takim.

    choockolaka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    miałam kolczyk 2 lata temu.
    Samo przekłucie nie jest bolesne jednak potem sam kolczyk bardzo uciążliwy.
    Rana długo się goi, babrze i jest uciążliwy przy noszeniu dłuższych t-shirtów, gdyżkulka która jest zapięciem często robi dziurkę w cienkim materiale.

    Mi kolczyk w ogóle się nie przyjął, po około 6 miesiącach babrania (choć był wykonany w najlepszym salonie w Szn) i po tym pamiętnym pół roku męczarni po prostu odpadł podczas kąpieli w wannie.

    Co mam na myżli mówiąc odpadł?
    Po prostu tkanka skórno – miężniowa, która znajdowała się jakby nad kolczykiem obumarła i odpadła i zamiast dziury miałam odsłonięty kawałek brzucha z krwią i dwa „kikuty” skórne po bokach.

    Sam proces odpadu kolczyka nie bolał jednak nie wyglądało to zbyt sympatycznie. Do dzisiaj mam dożc dużą bliznę nad samym pępkiem.

    Myżlałam, że może faktycznie kolczyk był wbity za płytko lub ja źle go pielęgnowałam jednak po wielu wizytach u lekarzy i kosmetyków od pircingu dowiedziałam się, że tak organizm odrzucił moje ciało obce.

    Dodam, że mam kilka tatuaży i innych kolczyków na ciele (np tragusa w uchu) a kiedyż miałam w języku jak i nad górną wargą i wszystko było ok, dlatego brzuch to dożć przebojowe miejsce jak się dowiedziałam.

    Warto sprawę dokładnie przemyżleć, bo kolczyk wygląda fajnie, ale nie za taką cenę jak w moim przypadku – ale oczywiżcie wiele moich znajomych posiada kolczyk w pępku i wszystko jest okay.

    ayodelle
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    witam
    ja jakiż czas temu zrobiłam sobie kolczyk w brwi u kosmetyczki
    zachęcała mnie, mówila że potrafi, przeszła szkolenie, że zrobi taniej…
    i ja głupia i naiwna sie zdecydowalam.
    kolczyk był zle wlozony, ta pani spierdzielila sprawę na maxa i teraz po kolczyku pozostala mi tylko blizna.
    Chcialabym zeby ta pani odpowiedziala za to, co mi zrobila gdyż bliznę widać a ona nadal robi piercing innym…
    Co robić?

    Radzę Wam, nigdy nie robcie tatuazy i piercingu u kosmetyczek.
    Można niezle sie naciąć, jak widac.. 😥

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Nie wiem czy są jakież wypróbowane metody walki z takimi przypadkami. Myżlę, że w USA normą byłoby pójżcie do sądu, ale w Polsce sprawa sądowa nie jest jeszcze lekarstwem na wszelkie zło. Ale swoją drogą, w takich przypadkach nie ma czegoż takiego jak reklamacja? W przypadku żwiadczenia jakiejż usługi to jest się za to w jakimż stopniu odpowiedzialnym.

    Ja przekułam sobie język jakież 5 lat temu już i teraz to nawet czasem zapominam, że go mam 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Zgadzam się z hardem ,choć mi się nie podoba w wardze,a w pępku dopuszczam hehe

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " piercing"

Przewiń na górę