plastry antykoncepcyjne…

  • Autor
    Odp.
  • eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    wiec kobietki.. zgodzilybyscie sie takie cos?
    bo ja wlasnie zaczynam intensywnie o nich myslec.. ale sama nie wiem a co wy o nich myslicie?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    [usunięto_link]
    potem antynkoncepcja i plastry.. ciekawe info…
    wsumie tabletki tez nie sa idealne…
    ja mysle nad plastrami.. napewno na tebletki nie wroce. ble…

    myself
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Jak jestes wrazliwa to uwaga na depresyjne nastroje. Niestety plastry maja na to duzy wplyw. Wiem niestety z doswiadczenia 🙁

    myself
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Jak jestes wrazliwa to uwaga na depresyjne nastroje. Niestety plastry maja na to duzy wplyw. Wiem niestety z doswiadczenia 🙁

    reeversed
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Z tej czysto technicznej strony plastry nie sa tak wygodne za jakie sie je uwaza. Często przyczepiaja sie małe kawalki ciuchow do kleju ktory wystaje spod plastra i nie wyglada to zbyt efektowanie. No i czasami sie odklejaja…
    I nie polecam babeczka ktore maja wrazliwa skore…

    Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    szczerze mówiąc nie myżlałam o plastrach…używałam tabletek ale na plasrty bym się nie zdecydowała…zniecheca mnie to żebrzydko wyglądają…nie są jakież malutkie a nie wszędzie można je nakleić…a nie chciałabym ich pokazywać bo dla mnie jest to sprawa prywatna

    adis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja nosiłam plasterki przez ponad półtora roku i byłam bardzo zadowolona. Zdaję sobie sprawę ze wszystkich tych nieporządanych skutków ubocznych, ale umówmy sie, z tabletkami jest podobnie.
    Dla mnie plasterki byly idealnym rozwiązaniem, chociażby dlatego, ze nie trzeba pamiętać codziennie 😉
    Generalnie każdemu kto pyta polecam, jedyne co moge powiedziec negatywnego to to, że latem przy dużych upalam robiły mi się maleńkie oparzenia na obrzeżach plasterka…

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja przestalam brac tabletki antyk.poniewaz po kazdych mialam podobno skutki uboczne i fatalnie sie po nich czulam.Cale noce w bolach brzucha,mdlosci,bole glowy,depresje,zawroty,bolesny seks,masakra…Teraz od tygodnia zaczelam plastry EVRA i narazie nie mam skutkow ubocznych.W piatek bede zmieniac po tygodniu plaster na 2.Zoabczymy co bedzie dalej.Z tego co wiem,to plastry maja mniej hormonow niz tabletki i nie niszcza uklady pokarmowego i watroby co u mnie daje duzy plus +.
    Jak to mnie zawiedzie to juz nic nie bede mogla brac.:(
    Moze wy znacie inny sposob antykoncepcjii? Podkresle ,ze nie moge tabletek i prezerwatyw bo odrazu mam cyrki.

    Z gory dziekuje za odpowiedzi. 😉

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja stosowalam plastry przez ponad rok. zadnych skutkow ubocznych 🙂
    Minusy to dosc wysoka cena (60zl) no i fakt faktem po tygodniu plaster nie wyglada juz najlepiej… ale naprawde sa wygodne, nie czuc ich wogole i nie trzeba pamietac 🙂
    Wczesniej bralam tabletki Harmonet i mialam przy nich okropne porblemy z zaparciami. Przy plastrach juz nie 🙂
    Teraz mialam miesiac przerwy od nich, dzis z pierwszym dniem okresu znow wracam i juz nie moge sie doczekac az przykleje 😛

    Miska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Nosze plasterki juz.. przeszlo dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Na poczatku – byly problemy z przyklejaniem tego, bo skora jeszcze nie byla przyzwyczajona, ale – po kilku razach to sie unormowalo. Plastry sa bardzo wygodne, choc – dosc drogie. Jak bralam pigulke, to bywalo mi mdlo, a teraz nie mam takich problemow. a ryzyko zakrzepow wystepuje i w przypadku plastrow i pigulek. Przynajmniej watroba lepiej pracuje, co jestem w stanie wyczuc – plus w razie niestrawnosci nie ma obaw, ze sie zajdzie w niechciana ciaze…

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    A gdzie najczężciej przlepiacie te plastry ?? Mnie osobiżcie drażnią dziewczyny, które sobie przyklejają na ramieniu i wszyscy widzą, że się zabezpiecza. ja proponuję przykleić na czole.

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Roxana sądzę, ze te dziewczyny chętnie chcialyby przyklejac je sobie na czolo,no ale jak wiadomo nie mozna. Najbardziej drażnią mnie młode dziewczyny, które to robią, starsze juz tak bardziej nie rażą.
    Ja narazie biore tabletki, ale jak zniknie mi trądzik to mysle o przejsciu na plastry. Mam chorą wątrobę dlatego tabletki nie są mi wskazane.
    Myżlę, że przyklejałabym je sobie na pożladki, ewentualnie podbrzusze.

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Roxana sądzę, ze te dziewczyny chętnie chcialyby przyklejac je sobie na czolo,no ale jak wiadomo nie mozna. Najbardziej drażnią mnie młode dziewczyny, które to robią, starsze juz tak bardziej nie rażą.
    Ja narazie biore tabletki, ale jak zniknie mi trądzik to mysle o przejsciu na plastry. Mam chorą wątrobę dlatego tabletki nie są mi wskazane.
    Myżlę, że przyklejałabym je sobie na pożladki, ewentualnie podbrzusze.

    bartek_p7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    moja partnerka po rozpoczeciu uzywania plastrow zaczela byc znuzona i czesto spala w czasie dnia…wiec je odlozylimy

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    A czy ginekolog bada przed przepisaniem plastrów, czy wystarczy mu zadanie paru pytan pacjentce?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " plastry antykoncepcyjne…"

Przewiń na górę