• Autor
    Odp.
  • roxy85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    czeżć dziewczyny,

    Zaczęłam od dzisiaj stosować plastry Evra, przez poprzednie lata stosowałam tabletki Diane, zobaczymy jak będzie z plastrami, mam nadzieję, że nie będzie z nimi problemów, ale mam pytanie:

    Jedziemy z chłopakiem na gorące źródła, myżlicie że nic się z nim nie stanie? W końcu to nie jest kąpiel, czy pływanie w basenie, jest znacznie wyższa temperatura, boje się, że się odklei i będzie d*** plum :|. Może któraż z Was próbowała tego i wie czy się odklei czy nie…

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    Mi się one nie trzymały nawet bez źródeł, więc nie potrafię Ci powiedzieć… Na co dzień raczej stacjonowały na majtkach częciej niż na mnie. Może to zależy gdzie sie przykleja.

    auto_maniaczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Hejka ja uzywam plastry juz 3 lata i wszystko jest ok choc przyznam ze wczesniej jak bralam pigulki wlasnie diane to zle sie czulam po nich..
    ja polecam plastry evra tymbardziej ze fakt na poczatku przyklajalam je w dolnych partiach to troche ten klej sie brudzil od ciuszkow ale pozniej zaczelam je naklejak na ramiona co jest przyjemniejsze 😉
    na poczatku tez mialam obawy o plastry na basenie a pozniej na Slowacji na Trmalnych zrodlach ale wszystko bylo ok 🙂
    ciekawa jestem jak szybko moj organizm wroci do normalnego trybu gdy odstawie plastry bo po odstawieniu pigulek to byla masakra ciagle bole i krwawienia a plastry odstawiam bo planuje dzidzie 🙂

    p.s nie kazdy powinien stosowac plastry, wczesniej trzeba badania zrobic i tak kazdy inaczej toleruje takiej dawki hormonow..

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    Lekarz mnie zapewnial, ze po produktach o niskiej zawartosci estrogenow, typu plastry czy krązki, w ciaze mozna zajsc bez problemu zaraz po odstawieniu. To przynajmniej w teorii.

    karolinka_24
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    A ja mam pytanie natury hm bardziej technicznej do użytkowniczek plastrów, bo sporo pływam i teraz chodzę na pilates, pot i woda swoje robią, czy ten plaster nie odklei mi się gdzież pomiędzy prysznicem a basenem?

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja osobiżcie nie stosuję wolę pigułki, ale moje koleżanki bardzo sobie chwalą tą metodę. Na pewno w przyszłożci spróbuję :))

    aqua_virgus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Noszę plastry i przyznam, że to wygodna rzecz, ale każdy ma swoje upodobania i niektórym tabletki bardziej pasują. Do tej pory nie miałam problemów z odklejającym się plastrem, ale może dlatego że nie chodzę na basen i pocę się raczej rzadko. Pewna niedogodnożć to żlady kleju na skórze które zostają po zdjęciu plastra. Cenowo takie plastry też wychodzą znożnie – ok. 37 zł za nie płacę w płocku w aptece za grosze. W internetowych wychodzi podobnie, taniej niż te 37 jeszcze nie udało mi się nigdzie znaleźć

    lidia82
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja miałam nieciekawe dożwiadczenia z plastrami. Były wygodne, ale strasznie spadło mi libido. Teraz lekarz przepisał mi tabletki Lesinelle, po których zaczęłam czuć się bardzo dobrze. 😀 Za tabletki Płacę 27.79 zł

    fasoles
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja wolę pigułki niż plastry. Biorę Lesinelle i dobrze na mnie działają, Nie tyję i nie puchnę po nich.

    zosia730
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja uzywam plastrów już 2 lata i nigdy mnie nie zawiodły

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja uzywam plastrów już 2 lata i nigdy mnie nie zawiodły

    czemu, Zosiu, tak się bronisz przed posiadaniam dziecka?

    boisz się? odsuwasz na dalszą przyszłożć? czy uważasz, że tak się powinno? 😉

    ps. sorry, lubię dociekać sensu, a nie tylko paplać o czymż, o czym się nie ma pojęcia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " plastry antykoncepcyjne…"

Przewiń na górę