• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Temat贸w: 48
    • Odp.: 4517
    • Guru

    Ot贸偶 w艂a偶nie,temat trafiony 馃榾
    Tusza tusz膮,ale s膮 ciuchy,kt贸re potrafi膮 ukry膰 co nieco.Nigdy nierozumia艂am,jak osoba,kt贸ra ma wielkie,pomarszczone celulitem cia艂o,mo偶e wskakiwa膰 w mini i bez obciachu eksponowa膰 swe „wdzi臋ki” 馃槙 ju偶 o pladze ods艂oni臋tych brzuch贸w niewspominaj膮c.Nic mnie tak nie razi jak przykr贸tka bluzka… Ja mam jeszcze taki g艂upi nawyk,偶e jak widz臋 kogo偶,kto jest ubrany mocno niezgodnie z panuj膮cymi trendami to analizuj臋 ka偶dy szczeg贸艂 jego garderoby,a nie daj Bo偶e ma cia艂o,kt贸re niegodne jest a偶 takiego ods艂aniania to bez obciachu zaczynam si臋 krzywi膰 馃槙 Za hicior uwa偶am obcis艂e szorty,kt贸re daj膮 efekt oponki nad paskiem oraz sanda艂ki wysoko zawi膮zywane pod kolano,tworz膮c na 艂ydce uroczy baleron… 馃槙 do tego zwa偶ona tapeta na twarzy,utlenione w艂osy oraz futerkowa torebka i moje poczucie pi臋kna krzyczy: „zabij mnie!!” 馃槅

    parvati
    Member
    • Temat贸w: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    uwazam, ze nawet, gdy ma sie figure gwiazdy filmowej, chodzic po miescie w ciuchach przypominajacych kostium kapielowy nie wypada.

    WarnGirl
    Member
    • Temat贸w: 48
    • Odp.: 4517
    • Guru

    Tez tak my偶l臋,na wszystko jest odpowiedni czas i miejsce.Paradowanie w sp贸dnicy,kt贸ra ledwie zakrywa ty艂ek po uczelni jest mocno nie na miejscu 馃槙

    Hegemonia
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 562
    • Zas艂u偶ony

    Do ca艂ej Waszej listy przeiwnie艅 dorzuci艂abym jeszcze jeden typ „Sportsmenka Glamour”:
    – tandetnie ufarbowane w艂osy
    – pomara艅czowa opalenizna
    – 4cm tipsy w jasrawych kolorach (najlepiej po艂膮czonych)
    – cyrkowy makija偶
    – klapki na wysokiej szpilce (w tym sezonie koniecznie prze藕roczystej z b艂yszcz膮cymi kamyczami)
    – bia艂e spodnie i kolorowe stringi pod spodem (a cz臋偶ciowo na wierzchu, bo musz膮 przecie偶 z ty艂u wystawa膰)
    – cekiniasto-brokatowy top bez plec贸w – i oczywi偶cie widoczne w ca艂ej okaza艂o偶ci zapi臋cie od stanika z ty艂u
    – ma艂y plecaczek
    – i bi偶ueria: na palcach st贸p, na d艂oniach co najmniej po kilka pier偶cionk贸w na ka偶dej, dodatkowo bransoletki 偶eby by艂o czym ha艂asowa膰, na szyi dwa wisiorki i w uszach koniecznie r贸wnie偶 jakie偶 wielkie grube ko艂a.
    Oczywi偶cie laska ze schabem i boczkami 馃槈

    Blahh….widzia艂am tak膮偶 dam臋 wczoraj we Wroc艂awiu…

    Malinka
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 527
    • Zas艂u偶ony

    u mnie w szkole to wogole jakas tragedia jest 馃槢 100 bab w jednej grupie i niektore juz poczuly uroki lata i lataja pol nago, a od pomaranczowej opalenizny o wiele gorsze jest cialo biale jak sciana na ktorym widac kropki po goleniu i inne defekt eh…

    Hegemonia
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 562
    • Zas艂u偶ony

    Szczerze wol臋 naturalno偶膰 i zdrow膮 sk贸r臋 ni偶 zgliszcza nask贸rka w pomara艅czowym odcieniu…

    parvati
    Member
    • Temat贸w: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    [usuni臋to_link] wrote:

    Szczerze wol臋 naturalno偶膰 i zdrow膮 sk贸r臋 ni偶 zgliszcza nask贸rka w pomara艅czowym odcieniu…

    ja tak samo!!!

    zupelnie nie rozumiem tego pedu za opalenizna.

    ja mam piekna, zdrowa, zadbana jasna skore…dawniej tak wygladaly szlachcianki. mysle, ze to sie nie zmienilo: pewne kregi spoleczne unikaja solarium.

    Malinka
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 527
    • Zas艂u偶ony

    „pewne kregi spoleczne unikaja solarium” haha 馃檪 szlachcianka sie znalazla, moja droga-to juz dawno za nami 馃檪

    Jasna zadbana skora-oczywiscie jak najbardziej jestem za. Blade cielsko w czerowne kropki i inne zadry-NIE.
    Lekko opalona skory wyglada ladnie i zdrowo 馃檪 nigdzie nie napisalam o opalaniu sie na pomarancz 馃檪

    WarnGirl
    Member
    • Temat贸w: 48
    • Odp.: 4517
    • Guru

    R贸wnie偶 uwa偶am,偶e sk贸ra mu偶ni臋ta s艂o艅cem wygl膮da pi臋knie 馃檪 nie jestem za sma偶eniem si臋 na solarium(chociaz kiedy偶 sama ucz臋s****艂am regularnie raz w tygodniu 馃檮 ),ale naturalna opalenizna jest naprawde 艂adna.Ja nie lubie bladej sk贸ry,w lecie moja zawsze jest opalona na z艂oto-br膮zowo.Kwestia gustu i podej偶cia.

    parvati
    Member
    • Temat贸w: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    [usuni臋to_link] wrote:

    „pewne kregi spoleczne unikaja solarium” haha 馃檪 szlachcianka sie znalazla, moja droga-to juz dawno za nami 馃檪

    Jasna zadbana skora-oczywiscie jak najbardziej jestem za. Blade cielsko w czerowne kropki i inne zadry-NIE.
    Lekko opalona skory wyglada ladnie i zdrowo 馃檪 nigdzie nie napisalam o opalaniu sie na pomarancz 馃檪

    czyli opalone cialo nie moze byc „w czerwone kropki i inne zadry”?

    znacznie czesciej widze, jak to wlasnie „zdrowo opalone” panienki demonstruja uroczy tradzik na plerach.

    Malinka
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 527
    • Zas艂u偶ony

    na opalonym ciele tak nie rzuca sie oczy 馃檪

    Manora
    Member
    • Temat贸w: 20
    • Odp.: 1253
    • Maniak

    Od czasu do czasu chodz臋 do solarium. Lekka opalenizna jeszcze nikomu nie zaszkodzi艂a, a zawsze jak wychodz臋 z kabiny czuj臋 si臋 jak nowonarodzona.

    Olgus
    Member
    • Temat贸w: 19
    • Odp.: 1073
    • Maniak

    [usuni臋to_link] wrote:

    zawsze jak wychodz臋 z kabiny czuj臋 si臋 jak nowonarodzona.

    To straszne. 馃槈

    Hegemonia
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 562
    • Zas艂u偶ony

    Pewnie, 偶e „lekka” opalenizna nikomu jeszcze nie zaszkodzi艂a, ale niekoniecznie sztuczna…

    Malinka
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 527
    • Zas艂u偶ony

    Sztuczna opalenizna jest o niebo lepsza niz spalony dekolt na sloncu i blade slady bo stroju kapielowym…

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " pryszcze, schaby, majty na wierzchu…uroki lata."

Przewi艅 na g贸r臋