• Autor
    Odp.
  • tygrysek
    Member
    • Temat贸w: 10
    • Odp.: 1080
    • Maniak

    jak wczoraj zajrza艂am na forum, to nie kuma艂am… najpierw parvati cytuje parvati… potem… hm… jako偶 szybko zmienia podpisy, wreszcie… dlaczego jedna parvati ma krop臋?

    rzekn臋 tylko: to kosmici… najpierw postawili piramid臋 cheopsa, po藕niej porwali elvisa, a tera dubluj膮 parvati… 馃槸

    Jozia
    Member
    • Temat贸w: 16
    • Odp.: 987
    • Maniak

    [usuni臋to_link] wrote:

    Wiem, Ty obstawiasz J贸zi臋 馃槅

    miszczu serio? Ja uwa偶am, 偶e to nie jest jedna z os贸b, kt贸re cz臋sto k艂贸c膮 si臋 z parvati. To by艂oby zbyt proste. Mnie si臋 wydaje, ze to jaki偶 go偶膰, kto偶 obcy.
    Ale to nie ja – zapewniam :]

    Malinka
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 527
    • Zas艂u偶ony

    co wy sie zastanawiacie kto to ;p przeciez to Parvati robi sobie z nas jaja 馃檪

    zwrocie uwage na to ze parvati. napisala ze daje autografy przez telefon a teraz Parvati bez kropki ma podpis „autografy przez telefon” a ta druga tych glupich lachonach.

    Ehh 馃槢

    Assha
    Member
    • Temat贸w: 25
    • Odp.: 1318
    • Maniak

    mi tez sie zdaje, ze to parvati.. Hagemonia, baw sie dalej w detektywa baw, bedziesz miala zajecie 馃槅 Szkoda slow na ciebie. rownie ja bym mogla stwierdzic, ze zalozylas konto, aby mnie „obsmarowac” i na mnie „zwalic” takze uspokuj sie.. odpowiedz czesto moze byc taka prosta- parvati potrzebuje podwojnej sily i w dodatku ma zepewne wielki ubaw widzac, jak teraz na forum bedzie wielkie poszukiwanie jej klona- no bez przesady! hahaha.. 馃槸

    Monika
    Member
    • Temat贸w: 26
    • Odp.: 897
    • Zas艂u偶ony

    mnie tez sie wydaje,ze parvati z kropka i bez to ta sama osoba,ale jak chce to niech sie bawi,nie przeszkadza mi to

    a co do tematu:mieszkam w Anglii i tu kobiety z wystajacymi boczkami,w spodniczkach mini a do tego nogi jak u s… to norma,i latem i zima..szczerze mowiac,przyzwyczailam sie..

    ..zreszta,jak ktos juz wczesniej napisal,kazdemu moze byc goraco,nawet otyli maja prawo ubrac cos lekkiego..nie mam nic przeciwko temu.

    parvati
    Member
    • Temat贸w: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    :))))

    nie zalamujcie mnie.

    Hegemonia
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 562
    • Zas艂u偶ony

    Assha to nie ja cierpi臋 na brak zaj臋cia, bo to nie ja odczuwam potrzeb臋 kopiowania kogokolwiek…tak jak Ty, prawda? 馃槢
    Ale nie 艂am si臋, wystarczy IP sprawdzi膰 馃槈 Zacznij uk艂ada膰 sobie mow臋 wyja偶niaj膮c膮…

    Nie odpisuj, strata czasu.

    VanillaSky
    Member
    • Temat贸w: 10
    • Odp.: 309
    • Pasjonat

    widze 偶e ciekawa dyskusja na temat kropek mnie omin臋艂a.
    by艂a kiedy偶 taka akcja „przygarnij kropka”, mo偶e parvati si臋 w nia w艂膮czy艂a a wy debatujecie. idzcie lepiej na lody albo na piwo albo zr贸bcie koktajl z truskawek – ju偶 nied艂ugo si臋 sko艅cz膮.

    a co do sedna tematu. wylewaj膮ce oponki nie rozwa偶am w kategorii estetyki. tak samo jak zostawianie przez w艂a偶cicieli ps贸w kup na 偶rodku chodnika. g艂upota nic wi臋cej.

    P.S. je偶eli kto偶 chce zarzuci膰 mi 偶e por贸wnuj臋 t艂uszcz przewi膮zany sznurkiem (tak zwanymi stringami naci膮gni臋tymi pod pachy) wystaj膮cy znad spodni do psich kup, to nie mam nic przeciwko.

    Assha
    Member
    • Temat贸w: 25
    • Odp.: 1318
    • Maniak

    oj Hagemonia.. ty cierpisz na niezdrowe zainteresowanie moja osob膮

    a teraz cytat z filmu JOB- „grozisz mi?” 馃槅 馃槅

    do osob nieinteligentnych: numery IP mozna zmieniac jak sie chce, jesli parvati bedzie chciala udowodnic, ze to nie ona, moze zrobic sobie nawet IP komputera z Londynu, albo innego miejsca na Ziemi.

    miszczu
    Member
    • Temat贸w: 49
    • Odp.: 1579
    • Maniak

    nie wydaje mi sie zeby ten fejk odkad tylko jest na forum za kazdym razem gdy wchodzi na forum wlaczal IP Changera ;p a ip dynamiczne i tak mozna sprawdzic z jakiego jest miasta ;p

    WarnGirl
    Member
    • Temat贸w: 48
    • Odp.: 4517
    • Guru

    A ja ci膮gle uwa偶am,偶e kto by to nie by艂,to naprawd臋 nie ma co robi膰… 馃槙

    iga
    Member
    • Temat贸w: 19
    • Odp.: 835
    • Zas艂u偶ony

    Ot贸偶.. prawda jest taka (widz臋 to czarno na bia艂ym), 偶e niekt贸rzy u偶ytkownicy (w艂a偶ciwie wi臋kszo偶膰) w ci膮gu swojego pobytu na forum „dorobi艂o” si臋 po kilka/- na偶cie numer贸w IP..

    Na偶wietli艂am spraw臋 adminom – mam nadziej臋, 偶e wkr贸tce sprawa obcasowej g.n.i.d.-y si臋 wyja偶ni.. 馃槙

    miszczu
    Member
    • Temat贸w: 49
    • Odp.: 1579
    • Maniak

    no to norma – ludzie odwiedzaja forum w domu, pracy, czy gdziekolwiek indziej wiec maja rozne ip, lecz mozna sprawdzic ip fejka i poszukac takiego samego badz tez zaczynajacego sie tak samo wsrod innych uzytkownikow – wtedy znajdziesz winowajce ;p krag podejrzanych chyba nie jest specjalnie szeroki ;p

    parvati
    Member
    • Temat贸w: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    admini toleruja homofobie, antysemityckie teksty, herezje, wypisywanie o zgwalconym dziecku „sama sie prosila”, wyzywanie od bekartow i…o zgrozo…dzieci z gwaltow…czy naprawde wierzycie, ze zajma sie klonem?

    Hegemonia
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 562
    • Zas艂u偶ony

    Assha, Ty 偶miesz kogokolwiek nazywa膰 „nieinteligentnym”????
    馃槅 馃槅 馃槅 馃槅 馃槅 馃槅 馃槅 馃槅

    Inteligencj臋 posiada ka偶dy. A 偶e Ty ze swojej nie korzystasz…c贸偶…nie mierz ludzi w艂asn膮 miar膮…

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " pryszcze, schaby, majty na wierzchu…uroki lata."

Przewi艅 na g贸r臋