• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Temat贸w: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    [usuni臋to_link] wrote:

    Sztuczna opalenizna jest o niebo lepsza niz spalony dekolt na sloncu i blade slady bo stroju kapielowym…

    czyli mamy do wyboru jedno lub drugie? 馃槅

    afro_disiac
    Member
    • Temat贸w: 24
    • Odp.: 720
    • Zas艂u偶ony

    chyba przeniose sie do hiszpanii. tam nikt nie ma problemu z tym czy mini jest za krotka i czy sie ma do niej odpowiednia figure. laski laza ubrane jak chca, mimo ze figury maja rozne…

    nie to co w Polsce. po tym temacie widac jak to u nas jest – od razu sie znalazla stowa dewot, ktorym wszystko przeszkadza, wszystko nie pasuje, wszystko razi, godzi w ich poczucie smaku, estetyki, wywoluje roznego rodzaju odruchy wymiotne, omdlenia.

    strasznie przewrazliwione jestecie na punkcie mody! a swiat nie kreci sie chyba tylko wokol tego czy ktos ma oponke czy tez nie! jak jest lato to nikt nie chce w golfe chodzic prawda?

    vanilka125
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 422
    • Pasjonat

    wygl膮da na to 偶e jednak w golfie 馃槅
    masakra mnie kompletnie nie obchodzi kto jak si臋 ubiera i jak wygl膮da.

    parvati
    Member
    • Temat贸w: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    z tym ze nie masz do wyboru tylko golfu i mini.

    vanilka125
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 422
    • Pasjonat

    Ja my偶le tak
    masz cellulit nie za艂o偶ysz mini ledwo zakrywaj膮cej ty艂ka tylko cienkie przewiewne spodnie 3/4, masz sade艂ko, t艂uszcz si臋 wylewa schaby wystaj膮 nie za艂o偶ysz bluzeczki kt贸ra odkrywa p臋pek tylko tak膮 kt贸ra zakrywa t艂uszczyk, a co do krostek itd. to albo dbasz o sk贸re albo chodzisz w krostach

    afro_disiac
    Member
    • Temat贸w: 24
    • Odp.: 720
    • Zas艂u偶ony

    ja mysle tak – masz sadelko czy go nie masz, masz cellulit czy nie, pryszcze czy gladka skore, biala de czy opalona – lato dla kazdego – kazdy moze pokazac troche cialka w upaly. no wiadomo, ze nie popieram chodzenia w samym staniku i stringach do pracy czy przychodzenie na egzamin albo zajecia w przezroczystej bluzce. ale na ulicy i na plazy to niech sobie kobitki chodza ubrane jak chca. w kazdym badz razie mi to nie spedza snu z powiek.

    afro_disiac
    Member
    • Temat贸w: 24
    • Odp.: 720
    • Zas艂u偶ony

    vanilka ale od ciebie zerznelam to: „ja mysle tak” 馃槈 pardon – nieswiadomy zabieg;) chyba sie za duzo naczytalam twojej wypowiedzi;)

    parvati
    Member
    • Temat贸w: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    a ja mysle, ze niezaleznie od pogody trzeba ubierac sie stosownie do figury oraz do okazji.

    vanilka125
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 422
    • Pasjonat

    lato jest dla kazdego ale np. ja poprotu wstydzilabym sie tak chodzic po ulicy

    afro_disiac
    Member
    • Temat贸w: 24
    • Odp.: 720
    • Zas艂u偶ony

    a ja mysle ze;) jak przychodzi lato to chowamy wstyd do kieszeni.

    i wlasnie to mi sie podoba w kobietach np. z costa del sol ze u nich to wyglada na to ze nie ma w slowniku pojecia wstyd. wszystkie sa zadowolone z siebie i dumnie paraduja w tych swoich szorcikach i kiecuszkach, mimo ze nie uwazam zeby wygladaly lepiej niz polki. po prostu widac ze kochaja swoja kobiecosc i czuja sie atrakcyjne. no i tam jakos nikt specjalnie nikogo nie krytykuje, dlatego strtesu nie maja zeby ubrac sie tak czy inaczej

    ForceRecon
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 506
    • Zas艂u偶ony

    Mimo wszystko czy jest lato czy jest zima kobiety powinny ubiera膰 si臋 stosownie do figury i urody.

    Malinka
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 527
    • Zas艂u偶ony

    a wy jestescie pewne ze zawsze ubieracie sie stosowanie do swojej figury? 馃檮
    P. napewno

    miszczu
    Member
    • Temat贸w: 49
    • Odp.: 1579
    • Maniak

    w sumie to w d**** mam tzw. mode – niech kazdy sie ubiera tak jak chce, jak mu jest wygodnie, jak sie czuje dobrze i swobodnie

    ale…

    niektorzy po prostu bardzo sie staraja wygladac obrzydliwie, to ich sprawa ale ja jedynie wyrazam moje zdanie na ten temat – jest to po prostu brzydkie, nieestetyczne itd.

    Myszka19
    Member
    • Temat贸w: 30
    • Odp.: 2108
    • Ekspert

    hihi 馃榾 i zn贸w temat zamieni艂 si臋 w k艂贸tni臋 馃槢

    parvati
    Member
    • Temat贸w: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    [usuni臋to_link] wrote:

    a wy jestescie pewne ze zawsze ubieracie sie stosowanie do swojej figury? 馃檮
    P. napewno

    oczywiscie, ze jestem pewna.

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " pryszcze, schaby, majty na wierzchu…uroki lata."

Przewi艅 na g贸r臋