PRZYJACIEL-lepiej facet czy kobieta?

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Macie wielu przyjaciol,znajomych??Czy wg Was lepiej rozmawia sie o wszystkim,zwierza itp. chlopakowi (przyjacielowi) czy „psiapsiolce”? Ja osobiscie wole mezczyzn 8) z racjii ,ze nie sa zazdrosnikami o byle glupote ,bluzke ,ze lepiej wygladam danego dnia ,tak jak laski.Mialam dawniej wiekszosc psiapsiolek ale na wielu sie rozczarowalam…Jedna mi faceta odbila kokietka dziw***:/ ,nastepne tez psikusy ,glupie zazdrosci ,wiec co to za przyjazn falszywa?Nie dzieki.Owszem mam dobre 2 psiapsiolki,sa normalne,o wszystkim gadamy po,magamy sobie ale zauwazylam,ze faceci sa inni i bardziej wyrozumiali i nie sa tacy zazdrosni,wredni i sa bardziej przyjacielsy niz laski.Ogolnie rzadko trafic na spoko kumpele(moze ja akurat mam takiego pecha ,bo i w podst,. i w liceum mialam przewage lasek wrednych,zazdriosnych itp. a kolegow spoko i wesolych,NORMALNYCH). 🙂 Teraz na studiach mam rowniez spoko grupe wiecej spoko chlopakow starszych ode mnie i super sie z nimi gada.

    A Waszym zdaniem??Jak jest??? 🙂 😉

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja mam przyjaciele mężczyznę i bardziej sobie go cenię niż koleżanki. Jeszcze się na nim nigdy nie zawiodłam a na przyjaciółce którą miałam przejechałam się i to nie raz. Zawsze czegoż zazdrożciła-nie chodzi już o ciuchy ale nawet o wyjżcie z chłopakiem była zła, że to jemu pożwięcam więcej czasu niż jej. Dlatego nasz kontakt się urwał. Przyjaciel (mężczyzna) dalej pozostał i mimo że czasami się kłócimy co bardziej wzmacnia naszą przyjaźń. Przyjaciele są na dobre i na złe. (Proszę nie myżleć że kiedyż z nim byłam albo że łączyło nas coż bo NIE). Wierzę bardziej w przyjaźń z facetem niż kobietą.

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Psiapsiółki mi się zmieniają, a to poszło o faceta, a to o inną głupotę. Dobrego przyjaciela miałam jednego… od pięciolatków po jakież dwa lata temu…gadałam z nim o wszystkim, ale się ożenił i kontakt się uciął. Jeżli pomyżlę o innych dobrych przyjaciołach, też byli to faceci, ale myżlę że duzo zależy od człowieka.
    Np. teraz zaczynam się przyjaźnić z jedną dziewczyną. Rozumiemy się żwietnie, ale nie wiem czy to będzie długotrwałe, ma faceta i on niekoniecznie lubi towarzystwo jej znajomych, ale… zobaczymy.
    Dzisiaj juz się nie przejmuję czy to facet czy kobieta i czy przyjaźń będzie trwała, ważne że w danym momencie zawsze mam kogoż takiego.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja osobiscie nie wierze w przyjzn pomiedzy kobieta a mezcyzna poniewaz predzej czy ponziej konczy sie to tym ze ktos do kogos cos czuje ale ta jedna oosba zarzeka się ze tak na pewno nie jest:)

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Ja wolę jednak przyjaciela mężczyznę – kobiety są ok, fajne psiapsiuły ale niestety do czasu. Oczywiżcie przyjaźń z mężczyzną także jest trudna no chyba że jest gejem. :))

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja nie nazwałabym zadnej z moich kolezanek „przyjaciółką” kazda z nich jest o coż zazdrosna i patrzy tylko zeby komus sie noga podwineła. Skoro takie zawistne sa wobec innych to jakie moga byc wobec mnie 👿 [pewnie tylko mi o tym wprost nie mówią] ale czasami wyłapuje te ich błędy 😈 . Co by tu nie pisac to każdy patrzy tylko własnego dobra

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Ja mam kilka przyjaciolek juz od wieeeeelu lat i na wiele tematow wedlug mnie lepiej rozmawia sie z kobieta. Wczesniej mialam wielu kolegow, ktorych uwazalam TYLKO za kolegow, ale oni zawsze sie we mnie zakochiwali. Dlatego uwazam, ze tylko homoseksualista moze byc twoim dobrym przyjacielem lub kolega. Poznalam kilku na studiach i swietnie sie z nimi rozumialam. Wspaniali koledzy i przyjaciele, ale heteroseksualista predzej czy pozniej poczuje cos wiecej, bo przeciez bez przerwy sie spotykacie……jak to przyjaciele. 😀

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Ano włażnie, to standardowy scenariusz przyjaźni kobieta-mężczyzna, gdy obie strony są heteroseksualne. W którymż momencie zaczyna się uczucie.
    Sama kiedyż „wpędziłam” się w taką pułapkę i niestety po przyjaźni nie pozostało nic. 😥

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    ja wole miec przyjaciolke, ale uwazam przyjazn mesko za lepsz niz miedzy kobietami…taka bardziej braterska

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Miałam tzw. „przyjaciółki” i na każdej się zawiodłam- niestety. Jeżeli chodzi o przyjaciół płci męskiej, to najlepsi są tacy, którzy są obecnymi chłopakami;p. Dużo jest prawdy w tym, że po jakimż czasie przyjazn damsko- męska przerodza się w miłożć i niekiedy przez to włażnie się kończy…

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    No czsami przyjazn damosko-meska przeradza sie w cos wiecej wtedy jak nie wychodzi w zwiazku to nie ma juz ani przyjazni ani nic.Tez tak keidys przezylam cos takiego.Jednak teraz gdzie mam wiecej kolegow i 2 prawdziwych przyjaciol ,ktorym wiem,ze sie podobam,wiedza,ze jestem szczesliwa z moim Misiakiem,ale znaja zasady i wiedza,ze ejstem wierna wiec przyjazn pozostala i maja granice ,i zawsze pomagaja,lub gadamy sobie.Od prawie dziecka ich znam i tak sie trzymamy.Reszta koelgow jest rowniez jak ja w zwiazku i tez trzymamy kontakty a to wspolnie parami na impreze czy gdzies zawsze jest wesolo. 😆 A przyjaciolki prawdziwe mam 2 .Bozenke i Monie(od dziecka).Jeszcze jest jedna Basia ale ta zazdrosna wiec jako kolezanka i wsjo jej nie mowie,poprostu tez od dziecka ale kolezanka.Nadal uwazam,ze przyjazn z facetem jest lepsza i szczerze doradzi nawet na zakupach np niz nie jedna laska.I nie zawsze przeradza sie przyjazn damsko-meska w milosc,tym bardziej jak sie juz ma swojego skarba:* 🙂

    Pozdro 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Kiedys mialam samych kumpli i z nimi sie znakomicie dogadywalam 😉 Teraz mam dwie psiapsiuly i tez jest ok 😉 Dziewczynom mozna wiecej powiedziec, nie wysmieja, zrozumia i potrafia pomoc…A faceci to faceci 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A mi sie marzy przyjaciel-gej.Raany,jakie to byłoby fascynujce 😀 Taki facet,mysli jak facet a jednak jets na tyle wrażliwy żeby zrozumiec mnie w kwestii emocjonalnej.Cos jakby 2 w 1 😀 Na zakupy ze mna pójdzie,doradzi czy wszystko fajnie na mnie leży(bądź co bądź kobiety bywaja bardzo zawistne…),powie jaki jest jego męski punkt widzenia na pewne sprawy… Nie ma co-gej jest bezwątpienia najlepszym przyjacielem kobiety 😀

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    ja szukam przyjaciol wsrod facetow. moze dlatego, ze wychowywalam sie w otoczeniu prawie samych chlopakow, na podworku zawsze bawilam sie z chlopakami, w szkole i na studiach ciagle meskie towarzystwo i w pracy rowniez. po prostu lepiej znam mezczyzn, sa mi oni mentalnie blizsi 🙂

    mala czarna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Hmm facet 😉 od dziecka lepiej dogadywałam sie z facetami.. a na dziewczynach niestety wiele razy sie zawiodlam dlatego zdecydowanie – FacET

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PRZYJACIEL-lepiej facet czy kobieta?"

Przewiń na górę