• Autor
    Odp.
  • youngwind
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czeżć, dziewczyny 🙂 Jestem nowa i to mój pierwszy, mały nieżmiały post. W związku z tym, że od czegoż trzeba zacząć, zacznę więc tutaj. W moim życiu mężczyzna okazał się być cudownym przyjacielem. Obecnie mieszkam w Irlandii, więc nie widuję się z nim codziennie, ale swego czasu bywaliżmy nierozłączni- jak brat i siostra. Po prostu w życiu czasami bywa tak, że faceta i kobietę nie łączą żadne więzi prowadzące do miłożci kobieta-mężczyzna, czy też pożądanie i- co za tym idzie- chęć zaciągnięcia do łóżka (i zaznaczam, ze mój własny przyjaciel jak na faceta jest bardzo w moim typie, a jednak nic do niego nie czuję ani nie czułam, poza włażnie przyjaźnią) Jak tylko go poznałam od razu wiedziałam, że to MÓJ brat. Codziennie byliżmy razem; oglądaliżmy filmy i razem się żmialiżmy. Okazał się być również dobrym doradcą co do seksu, więc czasem wymieniamy się wrażeniami i polecamy sobie jakąż pozycję do wypróbowania ze swoim partnerem 😉 On ma dziewczynę, ja mam Narzeczonego, więc krępacja w tym temacie chowana jest do kieszeni 😉 Swojego przyjaciela również wielokrotnie się pytałam, czy mam ładny makijaż, a on albo brutalnie po mnie jechał, albo stwierdzał „super dziż wyglądasz, sis” 😉 Jeżli o przyjaźń chodzi, to zdecydowanie „polecam” włażnie facetów. Przynajmniej nie obraża się o każdy jeden p****ół, jak większożć dziewczyn 😉

    Antenka18
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Nigdy nie miałam za przyjaciela takiego dobrego faceta więc ciężko mi powiedzieć. Na wielu laskach też już się przejechałam. Aczkolwiek mam przyjaciółkę która mieszka w innym mieżcie niż ja przyjaźnimy się 5 lat rozmawiamy o wszystkim i zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Nie wyobrażam sobie żeby jej nie było

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PRZYJACIEL-lepiej facet czy kobieta?"

Przewiń na górę