• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    ja mam dwoch przyjaciol-facetow;jeden jeszcze z liceum(chociaz ostatnio kontakt coraz slabszy,bo bardzo rzadko sie widujemy),a drugi byl przyjacielem,a teraz jestesmy razem i nadal nim jest:)mozemy sobie o wszystkim(NAPRAWDE!!!!)powiedziec,chodzic razem na zakupy(zawsze mi dobrze cos doradzi i wypatrzy na wieszaku),a poza tym kiedy tego potrzebuje zrobi maseczke dla mnie i polozy na twarz:).Co do dzieczyn przyjaciolek, to tylko jedna moge tak nazwac,a to chyba dlatego,ze nie jest zawistna i zazdrosna(a takie dziewczyny czesto niestety sa).
    Mysle,ze podstawa kazdej przyjazni(i nie tylko)jest szczerosc i zaufanie,nie waazne czy przyacielem jest facet czy dziewczyna(chociaz z facetami trzeba uwazac:)!) 😀

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    tez mam wiecej znajomych facetow.mam jedna psiapsiolke ale ona jest zajeta swoim nazeczonym i przygotowaniamy do slubu wiec nie ma dla mnie czasu i 3 przyjaciol plci brzydkiej 😉 porozumiewam sie lepiej z facetami 🙂

    kinga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    ja w ogole nie przepadam za towarzystwem kobiet…
    to smutne ale niestety my kobiety jestesmy dla siebie po prostu wredne
    nie wiem czy to zazdrosc, czy co? a jesli zazdrosc to o co?
    np. dowiedzialam sie ostatnio o zdaniu na moj temat jednej kolezanki…
    bardzo niepozytywne, ale nie powiedziala mi wprost
    a ja nic jej nie zrobilam, nie jestem niemila… wlasciwie nawet nie mam z nia wiekszego kontaktu… faceta mi raczej nie zazdrosci (bo sama jest z jego przyjacielem) urody tez nie ma co, bo jestem przecietna…
    my kobiety czasem jestesmy dziwne 😐
    mam 2 przyjaciolki… od dzieciecych lat trzymamy sie razem
    ale one nie sa takie jak inne kobiety, dlatego jestem w stanie sie z nimi przyjaznic
    stanowczo wole kontakty z facetami, ale z przyjaznia musze ostroznie…
    bo jak tylko za duzo przyjazni i zaufania to zaraz ten facet cierpi :/ bo chcialby wiecej
    no i co jest w takim razie lepsze???
    faceci czy kobiety?
    bo ja do dzis nie jestem przekonana 😉

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja mam dużo koleżanek i dwie takie „lepsze koleżanki”. Tym ostatnim dużo mówię o sobie, ale nie wszystko. Nie potrafię się przed nimi otworzyc. Co innego przed przyjacielem. Tak to jest bardzo dobre słowo. Przyjaciel. Teraz użwiadomiłam sobie, że on jest moim przyjacielem. Tylko on wie o mnie jaka jestem na prawdę. Nie boję mu się mówic co myżlę, czuję, robię. Zawsze mnie zrozumie, nie wyżmieje, dobrze doradzi. Tylko z nim jestem do końca szczera. Czyli tak jak wiele z Was wybieram przyjaciela, nie przyjaciółkę 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Nie mam przyjaciółek. Moim najlepszym przyjacielem jest mój facet. Oprócz tego mam jednego przyjaciela, już sprawdzonego.

    Kajzerka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Myżle, że mój chłopak 🙂 No i jest taka jedna… na zawsze 🙂 i od zawsze 🙂

    Jenny
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Najlepszy kumpel to facet

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Zdecydowanie jak niektóre z Was uważam, że najlepszy jest facet. Chociaż w pewnych sytuacjach lepsza jest kobieta…
    No ale tak biorąc wszystkie za i przeciw to zdecydowanie facet.
    Sama mam przyjaciół rodzaju męskiego 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Kobiety dla mnie są dobre do luźnych rozmów, faceci do przyjaźni.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja ostatnio przejechałam się na następnej koleżance która na wymyżlała takich głupot że szkoda słów. Dlatego również dalej podtrzymuje, że dla mnie najlepszym przyjacielem jest facet.

    Kajzerka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Faceci też plotkują… ale jeżli chodzi o powazne sprawy to znaja umiar… Ja nie mialam jeszcze okazji 'przejechania’ sie na przyjaciolce, dlatego ja jeszcze mam.

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja mam 2 przyjaciółki i uważam, że są najlepsze na żwiecie, facetów wolę jako kolegów, choć mam jednego przyjaciela to jednak z przyjaciółkami dogaduję się doskonale, znamy się już tyle lat i rozumiemy się bez słów, na nikogo bym ich nie wymieniła!

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    „psipasiolek” mialam wiele, wszytskie przyjaznie sie skonczyly 😛 Mam jedna ukochana przyjaciolke,prawdziwa, od 5 lat 🙂 co prawda teraz juz sie prawie wogole nie spotykamy, ale piszemy smsy,rozmawiamy na gg, jak ktoras potrzebuje pomocy zawsze mozna liczyc na druga strone 🙂

    Mialam przyjeciela chlopaka.Najlepszy przyjeciel jakiego mialam. Znal mnie od podszewki, wiedzial wszytsko,ZAWSZE moglam na niego liczyc, jak go potrzebowalam rzucal wszytsko i jechal do mnie. Przyjaznnilismy sie jakies 3 lata…od pol roku jestesmy razem 😛 i nadal jest moim najlepszym przyjacielem 😀

    A i przyjeciela geja tez mialam,jakies 2 lata 😛 dobrze sie rozumielismy, ale on mial tez mnostwo innych przyjaciolek, wiec nasz kontakt sie urwal 🙂 ale z takim pogadac o facetach to normalnie marzenie:D wszytsko rozumie 😀

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Ogolnie nie narzekam na przyjaciolki plci zenskiej, mam kilka takich, z ktorymi moge wszystko.

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    dla mnie chyba facet dla faceta przyjacielem a dla dziewczyny dziewczyna…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PRZYJACIEL-lepiej facet czy kobieta?"

Przewiń na górę