• Autor
    Odp.
  • Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    tu to ja mam teraz ogromne pole do popisu 😀
    ale nie chce mi sie powtarzać więc streszcze:
    moj Skarb raz już wrócił do swojej ex
    ex jest w szpitalu- byl u niej w odwiedzinach
    jego ex jest do mnie podobna wizualnie- ekhm… taki typ.

    i jak ja mam nie być zazdrosna? he?
    plus minus jestem skorpionem.

    coż jeszcze?

    [usunięto_link].. wrote:

    a sprawa jest u mnie jeszcze trudniejsza, bo była mojego chłopaka”przyjaźni” sie z jego siostrą..

    – no tak zapomnialabym o tym, dodać trzeba, że czesto u niego bywa w domu „u siostry” mojego faceta.

    dziwie się że jeszcze zyję 😛 i jakoż to znoszę 😛 beuehhe
    silna babka jestem… albo glupia 😀 😯
    buehehe

    Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    tu to ja mam teraz ogromne pole do popisu 😀
    ale nie chce mi sie powtarzać więc streszcze:
    moj Skarb raz już wrócił do swojej ex
    ex jest w szpitalu- byl u niej w odwiedzinach
    jego ex jest do mnie podobna wizualnie- ekhm… taki typ.

    i jak ja mam nie być zazdrosna? he?
    plus minus jestem skorpionem.

    coż jeszcze?

    [usunięto_link].. wrote:

    a sprawa jest u mnie jeszcze trudniejsza, bo była mojego chłopaka”przyjaźni” sie z jego siostrą..

    – no tak zapomnialabym o tym, dodać trzeba, że czesto u niego bywa w domu „u siostry” mojego faceta.

    dziwie się że jeszcze zyję 😛 i jakoż to znoszę 😛 beuehhe
    silna babka jestem… albo glupia 😀 😯
    buehehe

    Black
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    W pewnym sensie mam bezproblem w tym temacie, chociaż z pewnożcią nie tchnie to optymizmem. Nie mam faceta :P.

    Niemniej pamiętam moje ostatnie randki z pewnym blondynem. Prawdę mówiąc szlag mnie trafiał, bo jego eks była jednoczeżnie jego najlepszą przyjaciółką. Starałam się być wyrozumiała, ale jak zwykle wiele mi z tej wyrozumiałożci nie przyszło, albo też nie potrafię tego docenić – cokolwiek by to nie było, nie czuję się uskrzydlona moją wspaniałomyżlnożcią. W końcu związek nie wytrzymał ciągłej presji, ona była zresztą jednym z powodów (głównym?). Cieszę się, że wyszłam z tego wszystkiego z naturalnym kolorem włosów.

    Z innej bajki z kolei jakiż czas temu wieszałam oko na jednym przystojniaku, która odwzajemniał moje zainteresowanie. Problem pojawił się, gdy okazało się, że facet jest – zajęty. Niestety nie pokwapił się powiedzieć tego wczeżniej i wyszedł z tego niezły bigos :P. W każdym razie jego kobieta skutecznie utrudniała mi życie, co zresztą było naturalnym odruchem. Ale i to się w końcu skończyło i w imię ojca i syna, nich nigdy nie wróci.

    Tak więc coż czuję, że pierwszym, o co przepytam faceta będą jego stosunki z byłymi :P. Mam cholerne szczężcie do cholernych trójkątów.

    Aaa, Cropp, nie martw się, o mnie tez mówią, że głupieję z miłożci ;-). Patrz moja druga historyjka z tego postu. Bo nie zna życia, kto nigdy nie kochał…

    Black
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    W pewnym sensie mam bezproblem w tym temacie, chociaż z pewnożcią nie tchnie to optymizmem. Nie mam faceta :P.

    Niemniej pamiętam moje ostatnie randki z pewnym blondynem. Prawdę mówiąc szlag mnie trafiał, bo jego eks była jednoczeżnie jego najlepszą przyjaciółką. Starałam się być wyrozumiała, ale jak zwykle wiele mi z tej wyrozumiałożci nie przyszło, albo też nie potrafię tego docenić – cokolwiek by to nie było, nie czuję się uskrzydlona moją wspaniałomyżlnożcią. W końcu związek nie wytrzymał ciągłej presji, ona była zresztą jednym z powodów (głównym?). Cieszę się, że wyszłam z tego wszystkiego z naturalnym kolorem włosów.

    Z innej bajki z kolei jakiż czas temu wieszałam oko na jednym przystojniaku, która odwzajemniał moje zainteresowanie. Problem pojawił się, gdy okazało się, że facet jest – zajęty. Niestety nie pokwapił się powiedzieć tego wczeżniej i wyszedł z tego niezły bigos :P. W każdym razie jego kobieta skutecznie utrudniała mi życie, co zresztą było naturalnym odruchem. Ale i to się w końcu skończyło i w imię ojca i syna, nich nigdy nie wróci.

    Tak więc coż czuję, że pierwszym, o co przepytam faceta będą jego stosunki z byłymi :P. Mam cholerne szczężcie do cholernych trójkątów.

    Aaa, Cropp, nie martw się, o mnie tez mówią, że głupieję z miłożci ;-). Patrz moja druga historyjka z tego postu. Bo nie zna życia, kto nigdy nie kochał…

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    mnie ciekawożć zjada az do bólu jak mysle o jego ex, ale skoro jest ze mna to chyba cos to ozxnacza!ile dla niego one teraz znacza?!

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    mnie ciekawożć zjada az do bólu jak mysle o jego ex, ale skoro jest ze mna to chyba cos to ozxnacza!ile dla niego one teraz znacza?!

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    ja mam też taki problem…nie moge znieżc mysli o jego byłej..ehh..bleee…chciałabym zeby zniknela, wyjechala daleko i wogole zeby nigdy nigdzie jej nie spotkał 🙂 chociaż w sumie jest ze mna a nie z nia wiec chyba jestem lepsza bo to on z nią zerwał:)

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    ja mam też taki problem…nie moge znieżc mysli o jego byłej..ehh..bleee…chciałabym zeby zniknela, wyjechala daleko i wogole zeby nigdy nigdzie jej nie spotkał 🙂 chociaż w sumie jest ze mna a nie z nia wiec chyba jestem lepsza bo to on z nią zerwał:)

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    90% prawdopodobieństwa, że nie wróci do swojej byłej. Więc czym się martwić?

    Sama nie wierzę w to, co mówię 😀 Ale to dlatego, że z natura zazdrożnica jestem noo. I jak widzę, jak się użmiecha do swojej eks to mam ochotę jej zęby wybić 😈

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    90% prawdopodobieństwa, że nie wróci do swojej byłej. Więc czym się martwić?

    Sama nie wierzę w to, co mówię 😀 Ale to dlatego, że z natura zazdrożnica jestem noo. I jak widzę, jak się użmiecha do swojej eks to mam ochotę jej zęby wybić 😈

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    90% prawdopodobieństwa, że nie wróci do swojej byłej. Więc czym się martwić?

    ale zawsze jest to 10% 😀

    [usunięto_link] wrote:

    I jak widzę, jak się użmiecha do swojej eks to mam ochotę jej zęby wybić 😈

    A dlaczego jej? 🙂 to mnie zawsze zastanawia.. dlaczego jej a nie mu? 😛 skoro to on się do niej użmiecha.. 🙂 to jest taki dziwny stereotyp że „oczy jej wydrapię” 🙂 A ja jestem zdania że mu się powinno 🙂 w końcu ona jest tej płci co my 🙂

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    90% prawdopodobieństwa, że nie wróci do swojej byłej. Więc czym się martwić?

    ale zawsze jest to 10% 😀

    [usunięto_link] wrote:

    I jak widzę, jak się użmiecha do swojej eks to mam ochotę jej zęby wybić 😈

    A dlaczego jej? 🙂 to mnie zawsze zastanawia.. dlaczego jej a nie mu? 😛 skoro to on się do niej użmiecha.. 🙂 to jest taki dziwny stereotyp że „oczy jej wydrapię” 🙂 A ja jestem zdania że mu się powinno 🙂 w końcu ona jest tej płci co my 🙂

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    A dlaczego jej?

    yhym no dokładnie….skoro on sie użmiecha to jemu w zęby 🙂 ale jak to ona do niego na gg ciągle pisze (on ne odpisuje na szczescie hihiih bo uważa ze nie ma o czym z nia gadac) no to mam ochote jej w zęby dać 😀

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    A dlaczego jej?

    yhym no dokładnie….skoro on sie użmiecha to jemu w zęby 🙂 ale jak to ona do niego na gg ciągle pisze (on ne odpisuje na szczescie hihiih bo uważa ze nie ma o czym z nia gadac) no to mam ochote jej w zęby dać 😀

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Mój chłopak nie ma byłej. Miał sympatię, ale mu to przeszło. Jest ze mną i chyba mu dobrze, bo nie odchodzi.;p.
    A z drugiej strony, to ja też jestem byłą mojego ex. Jesteżmy tak jakby przyjaciółmi, bo w 100% niestety się nie da. Nadal pyta mnie o radę, czuję, że mam nad nim jakąż władzę. Nie chcę tego, ale on sam się z wszystkiego przede mną tłumaczy. Obecny chłopak wcale nie jest zazdrosny i nie robi mi z tego powodu żadnych wyrzutów. 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pytanie o byłe waszych facetów"

Przewiń na górę