• Autor
    Odp.
  • Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Mój chłopak nie ma byłej. Miał sympatię, ale mu to przeszło. Jest ze mną i chyba mu dobrze, bo nie odchodzi.;p.
    A z drugiej strony, to ja też jestem byłą mojego ex. Jesteżmy tak jakby przyjaciółmi, bo w 100% niestety się nie da. Nadal pyta mnie o radę, czuję, że mam nad nim jakąż władzę. Nie chcę tego, ale on sam się z wszystkiego przede mną tłumaczy. Obecny chłopak wcale nie jest zazdrosny i nie robi mi z tego powodu żadnych wyrzutów. 😉

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    A dlaczego jej? 🙂 to mnie zawsze zastanawia.. dlaczego jej a nie mu? 😛 skoro to on się do niej użmiecha.. 🙂

    A czy nie można im obojgu? 😀

    Manora masz niesamowitego faceta, mój jest strasznie zazdrosny.

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    A dlaczego jej? 🙂 to mnie zawsze zastanawia.. dlaczego jej a nie mu? 😛 skoro to on się do niej użmiecha.. 🙂

    A czy nie można im obojgu? 😀

    Manora masz niesamowitego faceta, mój jest strasznie zazdrosny.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A dlaczego jej? 🙂 to mnie zawsze zastanawia.. dlaczego jej a nie mu? 😛 skoro to on się do niej użmiecha.. 🙂

    A czy nie można im obojgu? 😀

    hmm no to już lepsze rozwiązanie 😀 niż tylko jej 😛

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A dlaczego jej? 🙂 to mnie zawsze zastanawia.. dlaczego jej a nie mu? 😛 skoro to on się do niej użmiecha.. 🙂

    A czy nie można im obojgu? 😀

    hmm no to już lepsze rozwiązanie 😀 niż tylko jej 😛

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    U mnie nie ma z tym żadnego problemu, ponieważ po 1- ja nie należę do osób zazdrosnych i takich, które lubieją wracać do przeszłożci, gdyż zawsze wychodzę z założenia, że to, co było juz nie wróci, a po 2- to mój M nie chce wracać wspomnieniami do przeszłożci i nie chce o niej wspominać, zamknął tamte drzwi za sobą już na klucz i otworzył nowe, w których spotkał mnie! 😀 😀

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    U mnie nie ma z tym żadnego problemu, ponieważ po 1- ja nie należę do osób zazdrosnych i takich, które lubieją wracać do przeszłożci, gdyż zawsze wychodzę z założenia, że to, co było juz nie wróci, a po 2- to mój M nie chce wracać wspomnieniami do przeszłożci i nie chce o niej wspominać, zamknął tamte drzwi za sobą już na klucz i otworzył nowe, w których spotkał mnie! 😀 😀

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Kolejny facet idealny.

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Kolejny facet idealny.

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Kolejny facet idealny.

    Zdażają się jeszcze tacy na tym żwiecie, w końcu ja szukałam Go przez 30 lat!! 😀 😀

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Kolejny facet idealny.

    Zdażają się jeszcze tacy na tym żwiecie, w końcu ja szukałam Go przez 30 lat!! 😀 😀

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Mój też zamknął już tamten rozdział, ale jak sobie pomyżle, że ona kiedyż miała prawie tak fajnie jak ja teraz to aż mnie skręca hehe bo chciałabym tę przyjemnożć mieć tylko dla siebie 🙂 ale to jest taka nieszkodliwa zazdrożć, bo nic złego z niej nie wynika 🙂

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Mój też zamknął już tamten rozdział, ale jak sobie pomyżle, że ona kiedyż miała prawie tak fajnie jak ja teraz to aż mnie skręca hehe bo chciałabym tę przyjemnożć mieć tylko dla siebie 🙂 ale to jest taka nieszkodliwa zazdrożć, bo nic złego z niej nie wynika 🙂

    LOLiTA..
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mój też zamknął już tamten rozdział, ale jak sobie pomyżle, że ona kiedyż miała prawie tak fajnie jak ja teraz to aż mnie skręca hehe bo chciałabym tę przyjemnożć mieć tylko dla siebie 🙂 ale to jest taka nieszkodliwa zazdrożć, bo nic złego z niej nie wynika 🙂

    —- wyjęłaż mi to z ust 🙂

    LOLiTA..
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mój też zamknął już tamten rozdział, ale jak sobie pomyżle, że ona kiedyż miała prawie tak fajnie jak ja teraz to aż mnie skręca hehe bo chciałabym tę przyjemnożć mieć tylko dla siebie 🙂 ale to jest taka nieszkodliwa zazdrożć, bo nic złego z niej nie wynika 🙂

    —- wyjęłaż mi to z ust 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pytanie o byłe waszych facetów"

Przewiń na górę