• Autor
    Odp.
  • Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    26 km? To sporo, podziwiam 🙂 Ja owszem jeżdże, ale jesli juz na taki dystans, to tylko okazjonalnie 🙂

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Też bym chętnie dojeżdżała rowerem do pracy ale zanim bym dotarła do pracy latałby nade mną cały rój much. 😆

    martatroc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 92
    • Stały bywalec

    Ja od 1 maja wszędzie jeżdżę rowerem, do pracy, z pracy, aby pozalatwiać różne sprawy itd. Co prawda do pracy nie mam 26 km tylko zaledwie około 6 w jedną stronę, ale zawsze to jakiż ruch. Biegać też biegam, ale wolę rower.

    arcticone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    chyba rower jest jednak przyjemniejszy 🙂

    szamanka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja z kolei jestem zwolenniczką biegania i to nie tylko wiosną i latem, ale biegania przez cały rok. Jeżeli zaż chodzi o rower to owszem, ale jedynie latem i w celach czysto rekreacyjnych 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ostatnio czytałem, że kolarstwo poprawia wyniki w maratonach, bo zwiększa wydajnożć dostarczania tlenu do miężni, przez co miężnie są wytrzymalsze, więc jak ktoż się tym poważniej zajmuje to warto pomyżleć o ćwiczeniu obu dyscyplin naraz 😉

    filipa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja wolę rower mniej męczący.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    bieganie. na rowerze jezdzic nie umiem:)

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Czeżć !.. Ostatnio przeczytałam w prasie bardzo fajną notatkę.Jeżli chcemy dbać o linię,należy rano idąc do pracy,nie jechać pociągiem,czy samochodem,tylko wyjżć tak z domu,aby gonić co dziennie autobus,czy tramwaj.Jogging jak złoto.A na rowerze,też nieraz idzie się zmęczyć,jak np.wjeżdżasz pod górkę,czy wzniesienie.Miłej zabawy Sylwestrowej. jupi jupi

    szamanka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżli chcemy dbać o linię,należy rano idąc do pracy,nie jechać pociągiem,czy samochodem,tylko wyjżć tak z domu,aby gonić co dziennie autobus,czy tramwaj.

    A później pokazać się zasapanym i spoconym w pracy… Gorzej jak pomimo naszych usilnych wysiłków w dogonieniu żrodku transportu gotowego do odjazdu faktycznie na niego nie zdążymy, wtedy nie tylko będziemy spoceni, ale i spóźnieni. Są zdecydowanie lepsze metody na poprawę kondycji nienarażające nikogo na nieprzyjemnożci w pracy. 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Są zdecydowanie lepsze metody na poprawę kondycji nienarażające nikogo na nieprzyjemnożci w pracy. 😉

    jakie, Kochanie? 😀

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    jak dla mnie zdecydowanie rower ! chociaz trzeba mieć dobre siodełko bo czasami tyłek potem boli 😀

    martatroc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 92
    • Stały bywalec

    W zasadzie to można pogodzić jedno i drugie – do pracy (szkoły) i z powrotem – rowerem, a po pracy wieczorem rundka biegania 🙂

    Sprawdzilam To
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    🙂
    Ty na rowerze a on biegnie obok Ciebie 😉


    [usunięto_link]

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    obecnie zapraszam na sanki, narty lub na kulig… i na grzane piwko :-

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rower czy bieganie?"

Przewiń na górę