• Autor
    Odp.
  • Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    jeżli chodzi o luksus to moim konikiem są koronki pod ubraniem. Przepadam za marką chantelle paris. Nie jest ani najdroższa ani najtańsza. Taka w sam raz. Przynajmniej dla mnie. Mam nadzieję, że nie wykupią mi wszystkiego z intymnapl ze zniżką, bo do wypłaty jeszcze kilka dni…

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec
    Monaw wrote:
    Mam nadzieję, że nie wykupią mi wszystkiego z intymnapl ze zniżką, bo do wypłaty jeszcze kilka dni…[/quote

    Hmm… tylko tam w sieci kupujesz rzeczy tej marki? Nie ma tego w innych sklepach lub na aukcjach?

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    żart , żart … bosze :d

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    A w sieci taka luksusowa bielizne gdzie moge kupic / wylicytowac?

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Bieliznę to chyba na allegro można licytować. Bo nigdzie indziej nie widziałam takich aukcji :d

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Dzięki. a w jakis sklepach internetowych?

    Urbban
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Dla mnie luksusem na który sobie pozwalam wtedy kiedy tylko mogę jest dobre jedzonko…albo w fajnej knajpce albo własnoręcznie przyrządzone z wymyżlnych składników. Uwielbiam pod tym względem sklep Alma….jakie oni tam pysznożci maja….. 😉

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    euphoria fajne perfumki, ale dlaczego akurat te aukcje?

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Pewnie tam najtaniej i dlatego 😉

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Fakt, na tego typu aukcjach jest bardzo tanio. Chodzilo mi bardziej dlaczego zlap aokazje a nie inne jak np. fruli czy podbij

    kicikicia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    odnożnie aukcji o których tu mowa to bywa z nimi różnie. przy jakimkolwiek zakupie musimy postępować niezwykle uważnie.

    osobiżcie zostałam oszukana przez sprzedawców internetowych kilku krotnie.

    na aukcjach gdzie przedmioty wystawiają dowolni użytkownicy, nie możemy być w 100% pewni za autentycznożć sprzedawcy

    z 2giej strony na aukcjach z możliwożcią podbijania, przedmioty są wystawiane przez firmę, która jest na pewno zarejestrowana w różnych urzędach itd, więc tutaj możliwożć oszustwa jest zminimalizowana

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    możliwożć oszustwa jest zminimalizowana

    to fakt, wg mnie to nie ma żadnego ryzyka. zresztą na allegro również jest już chyba całkiem bezpiecznie

    kicikicia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    możliwożć oszustwa jest zminimalizowana

    to fakt, wg mnie to nie ma żadnego ryzyka. zresztą na allegro również jest już chyba całkiem bezpiecznie

    Miałem raz aukcje, gdzie musiałem udać się na policje itd, ale na szczescie skonczylo sie wszystko ok. Serwisy maja standardowa kwote do ktorej rzeczy sa ubezpieczena i kasa jest zwracana (oczywiscie po spelnieniu wszystkich warunkow)

    pewnie na wszystkich stronach aukcyjnych tak jest

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Miałem raz aukcje, gdzie musiałem udać się na policje itd, ale na szczescie skonczylo sie wszystko ok. Serwisy maja standardowa kwote do ktorej rzeczy sa ubezpieczena i kasa jest zwracana (oczywiscie po spelnieniu wszystkich warunkow)

    możesz powiedzieć, gdzie tak miales i jak zlatwiles sprawe? musialo to byc chyba dawno, bo teraz to już chyba bardzo rzadko zdarzają się takie przekręty

    kicikicia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    możesz powiedzieć, gdzie tak miales i jak zlatwiles sprawe? musialo to byc chyba dawno, bo teraz to już chyba bardzo rzadko zdarzają się takie przekręty

    no przypał taki miałam na allegro… dożć dawno temu itd, naszczescie udało się wszystko załatwić idealnie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rzeczy ekskluzywne i luksusowe – gdzie?"

Przewiń na górę