• Autor
    Odp.
  • Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Przeczytałam cały watek od początku. Ciekawa jestem, jak ułożyły się Wasze losy?
    Jak Wasze postanowienia o szlabanie na związki? 🙂
    Czy znalazłyżcie w międzyczasie Waszego Księcia?

    Pozdrawiam (i kiedyż opisze tu moją skomplikowaną historię)

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Nie wiem.. niby wciąż zauważam pozytywne strony bycia singlem, ale jednoczeżnie coraz trudniej jest mi „poskładać się” do kupy po kosmicznych dołkach w jakie czasem wpadam.. Wszystko jest ładnie, pięknie dopóki nie użwiadamiam sobie, że wciąż trafiam na to, co nie ma dalszego ciągu.. Zresztą z własnej winy chyba. Jest tęsknota za związkiem z kimż ale jest także cholerny wewnętrzny dystans do mężczyzn.. A przecież życie bez nich nie byłoby równie ciekawe..

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    @iga81 wrote:

    Nie wiem.. niby wciąż zauważam pozytywne strony bycia singlem, ale jednoczeżnie coraz trudniej jest mi „poskładać się” do kupy po kosmicznych dołkach w jakie czasem wpadam.. Wszystko jest ładnie, pięknie dopóki nie użwiadamiam sobie, że wciąż trafiam na to, co nie ma dalszego ciągu.. Zresztą z własnej winy chyba. Jest tęsknota za związkiem z kimż ale jest także cholerny wewnętrzny dystans do mężczyzn.. A przecież życie bez nich nie byłoby równie ciekawe..

    Podpisuje sie wszystkimi moimi konczynami.

    Satine_82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    @iga81 wrote:

    Nie wiem.. niby wciąż zauważam pozytywne strony bycia singlem, ale jednoczeżnie coraz trudniej jest mi „poskładać się” do kupy po kosmicznych dołkach w jakie czasem wpadam.. Wszystko jest ładnie, pięknie dopóki nie użwiadamiam sobie, że wciąż trafiam na to, co nie ma dalszego ciągu.. Zresztą z własnej winy chyba. Jest tęsknota za związkiem z kimż ale jest także cholerny wewnętrzny dystans do mężczyzn.. A przecież życie bez nich nie byłoby równie ciekawe..

    Podpisuje sie wszystkimi moimi konczynami.

    Ja z grubsza tez. Jestem sama od 2 lat (nie liczac oczywiscie jakichs przelotnych znajomożci) i od jakiegos czasu czuje potrzebe bycia z kims. Tylko co najgorsze do nowych znajomosci podchodze ze strasznym dystansem. Mam swiadomosc tego, ale mimo wszystko nie moge sie przemóc. No i nie wiem czy przez to znajdzie sie ktos na tyle cierpliwy by przeczekac ten okres.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Tylko co najgorsze do nowych znajomosci podchodze ze strasznym dystansem. Mam swiadomosc tego, ale mimo wszystko nie moge sie przemóc. No i nie wiem czy przez to znajdzie sie ktos na tyle cierpliwy by przeczekac ten okres.

    Ja z kolei.. no cóż.. chcę widzieć/czuć, że facetowi zależy na tym by być włażnie ze MNĄ a nie na tym by być z kimkolwiek – byle być..

    renatta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nie cierpię plątać się w związek, kiedy facetowi nie zalezy. Jesli tak ejest od początku to na czym ma się to wszystko opierać? Życie z taką osobą dlatego, że nie było nikogo innego to cos strasznego…

    Agnyecha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Hmm…a ja nie umiem sobie poradzić z samotnożcią, ani poradzić sobie z byciem z facetem. Tak jest źle a tak niedobrze.
    Za bardzo chyba jestem wybredna i czekam na mojego idealnego księcia z bajki. Jeżeli będę miała czekać na niego chociażby do końca życia to,to zrobię. Przynajmniej umrę z myżlą, że przynajmniej czekałam.

    elfilka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Wydaje mi się, że poprostu czekasz na tę jedną miłożć;) Jak tylko się pojawi to napewno będziesz wiedziała, że to ten. Kurcze te cudowne „motyki w brzuszku” ech………;) Warto jest czekać dla tej chwili.

    Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    A szukacie czy czekacie aż się samo zdarzy?

    elfilka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Na to chyba nie ma reguły. Chociaż w moim życiu dużo dzieje się samo. I tak też było z miłożcią. Jak się czegoż uparcie szuka to w końcu wydaje się, że to nigdy się nie odnajdzie. Ostatnio mam tyle na głowie, że nie mam czasu na szukanie. Życie toczy się samo, ale na szczężcie nie obok mnie;)

    Mandaryn
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Może jako facet nie powinienem wypowiadać się w Waszym temacie, lecz chciałbym napisać kilka słów. Szukanie szczężcia w kimż to nie jest najlepszy pomysł. Najpierw trzeba nauczyć się samemu być szczężliwym, również po to, aby potrafić dać prawdziwe szczężcie drugiej osobie. Wtedy się uda, wtedy będzie wspaniale. Z użmiechem na twarzy wszystko łatwiej wychodzi a szczężcie, kiedyż tak odległe, pojawia się samo.

    elfilka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Zgadzam się. Podobno nie ma nic gorszego jak szukać na siłę partnera. Wtedy można nieźle się wpakować. Zdarzyło mi się być z kimż „na siłę”, ale to trwało bardzo krótko. Na szczężcie z resztą 🙂 A teraz jestem szczężliwa, chociaż wydawało mi się kiedyż, że to nigdy nie nadejdzie. Niestety należę do osób, które nie lubią czekać 😆 Ale stało się i to samo 😉

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Samotne Kobiety, a jak sobie radzicie z seksem?

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Samotne Kobiety, a jak sobie radzicie z seksem?

    hehe, Hamster, widzę, że polujesz na powabne babki, co 😉 ?

    ja zaż doradzę, jeżli mi uwierzycie, samotne Kobiety…
    nie zaniedbujcie fajnych ubranek, użmiechajcie się więcej, no i nie sądźcie…
    że mądrożć zwłaszcza w wypowiedziach jest bez znaczenia…

    ja tam nigdy nie uważam kobiet samotnych za bezwzględnie stracone 😯

    złap rytm, kobieto, nieco się poddaj i… leeeć! powodzenia! 😉

    PS. zapraszam na winko przy żwiecach 🙂

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    one niemusza sobie radzic z sexem, jesli chca to sie umawiaja z kims, a na forach pisza o czekaniu na ta wymarzoną milosc i ksiecia

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " samotne kobiety"

Przewiń na górę