• Autor
    Odp.
  • mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    jak nie chcesz tego robić, to powiedz mu że się rozmyżliłaż i nawet nie chcesz zaczynać. i ogólnie zdecyduj się czego chcesz… tak albo nie… jak będziesz niezdecydowana, to facet to wykorzysta, żeby Cię przekonywać.

    misia555
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Już wykorzystuje. Zdaję sobie sprawę z tego. Ale chyba nic innego mi nie pozostaje jak włażnie mu oznajmic że się rozmyżliłam. Bez względu na efekty tej decyzji. Bo chyba potem nie mogłabym patrzeć na siebie w lustrze!!!

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    no to nie rozumiem dlaczego jeszcze masz wątpliwożci. dla niego robisz już wystarczająco dużo.

    będzie dobrze, Słońce 🙂

    misia555
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Dzięki za docenienie że robię dla niego wystarczająco dużo. Czasem fajnie jest posłuchać opinii zupełnie obcych osób. Tym bardziej że zgodne są z tym co czuję. Czyli nic na siłę? Nic przeciwko sobie? A facet jeżli nie zrozumie i sobie pójdzie to kawał….?

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    rób tak, żebyż nie żałowała,
    nie powiedział Ci, że odejdzie jak się nie zgodzisz

    misia555
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Fakt. Tego nie powiedział. Padło nawet coż takiego że chce to zrobić własnie ze mną bo jest mnie pewien, ufa mi i jest mu dobrze.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Włażnie sama sie zastanawiam nad tym. Co ja wyprawiam. I odp jest jedna. Robię to dla niego. Boję się że i tak to zrobi z inną. Głupie prawda?? Ale tak jest. Jeszcze nic się nie wydarzyło a ja już zaczynam mieć pretensje, czepiać się. A co będzie potem? Mam mętlik w głowie. Chyba potrzebny mi ktoż kto mną konkretnie potrzążnie. I powie kobieto opanuj się!!

    Misiu, ja mogę potrząsnąć! I mówię, kobieto, opanuj się!!! Jeżli już teraz jesteż w tak nieciekawym, dożć dramatycznym stanie uczuciowym, to wyobraź sobie, że po tych ˜trójkątach może się to zintensyfikować wielokrotnie. Chroń się przed depresją i rozgoryczeniem. Lepiej teraz podjąć decyzję odwrotu “ zrobić radykalne cięcie, niż potem leczyć długotrwałą chorobę. Będzie na pewno mniej bolało. Znam kobietę, lekko po 30-tce, która po wszystkich tych rewelacyjnych pomysłach w ˜trójkącie, które miały jej przynieżć szczężcie, czuje się jak wrak i nie ma w ogóle ochoty na seks, ba, nawet na życie. Życzę jej szybkiego przełamania apatii seksualnej i posmakowania prawdziwego uczucia. Ale nikt nie wie, czy da się to jeszcze osiągnąć¦

    Chyba że jednak oczekiwania partnera rajcują Cię podobnie, jak jego, a Ty się po prostu boisz? Ale raczej¦ hehe, na pewno w to wątpię!

    misia555
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    I masz rację że wątpisz. Kompletnie mnie to nie kręci. Owszem. Fajny seks, fajne pomysły- ale tylko we dwoje.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    misia, po prostu rób tak, żebyż nie żałowała i mogła spojrzeć w lustro z dumą, ok? jeżli tego nie chcesz i jest to dla Ciebie uwłaczające – nie rób tego. jesteż dla swojego mężczyzny dobra, ale on może odejżć, a ze sobą będziesz przez całe życie – sama zdecyduj czy chcesz robić coż wbrew sobie, czy robić to co chcesz. i będzie dobrze 🙂

    misia555
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    To byłoby bardzo wbrew mnie. A chyba najgorsze jest to ze musiałabym na to patrzeć. Jak robi to z inną. I tak mi się wydaje ze chyba zrobiłabym wtedy w tył zwrot i po prostu wyszła. To by było dopiero zagranie!

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    a nie łatwiej od razu jasno postawić sprawę? 🙂

    misia555
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Masz racje. Na pewno. Że lepiej od razu jasno powiedzieć że nie, że jednak zmieniłam zdanie. Ze to nie dla mnie takie przygody. I wogóle tego nie próbować. Tylko tak sobie pomyżlałam co by było gdyby już do tego doszło a ja zachowałabym sie w ten sposób.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Misiu, a powiedz zupełnie szczerze, czy oprócz seksu, łączy Was coż jeszcze? I na czym Tobie włażciwie zależy – na samym seksie, czy także na tym 'coż jeszcze’… Jeżli nie chcesz tego powiedzieć tu, to powinnaż to sobie samej jasno użwiadomić. W każdym razie czas na konkretne decyzje, bo gdybanie tylko osłabia naszą ludzką sprawnożć obiektywnej oceny.

    misia555
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jeżli chodzi o mnie to jest coż jeszcze. Bo gdyby to był tylko zwykły seks, zwykła przyjemnożć z mojej strony to chyba nie miałabym aż takiego problemu żeby zaakceptować to co on bedzie robił z ta drugą. Ale jeżli chodzi o niego…Tego sama już nie wiem. Może rzeczywiżcie tylko seks.

    misia555
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Chociaż gdybym powiedziała że nie jest czuły, opiekuńczy, że nie mamy wspólnych tematów to bym skłamała. Ale chyba nie ma własnie tego jeszcze czegoż z jego strony.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " seks w trójkącie"

Przewiń na górę