• Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    @Józia wrote:

    ciekawe, ze wczesniej pisalas, ze prawie wcale nie roznil sie od starych stanikow 😆

    Bo to prawda : 8)

    Jest znacznie wygodniej, ale diametralnej różnicy nie ma. Zdarzy mi się założyć czasem jeszcze stary stanik.

    Jedak przy dużym biużcie tym bardziej polecam jak najszybsze zaopatrzenie się w dobrze dobrany biustonosz – bo tak ibiust po prostu jest „cięższy w utrzymaniu” 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    @Józia wrote:

    ciekawe, ze wczesniej pisalas, ze prawie wcale nie roznil sie od starych stanikow 😆

    Bo to prawda : 8)

    Jest znacznie wygodniej, ale diametralnej różnicy nie ma. Zdarzy mi się założyć czasem jeszcze stary stanik.

    Jedak przy dużym biużcie tym bardziej polecam jak najszybsze zaopatrzenie się w dobrze dobrany biustonosz – bo tak ibiust po prostu jest „cięższy w utrzymaniu” 😉

    ja nie mam duzego biustu, a roznica jest diametralna.
    cos wkrecasz joziu:))))

    jakie modele nowych stanikow sobie zakupilas?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    coż wkręcam? 😆 jasne, pisze na forum po to żeby wkręcać. sprwia mi to satysfakcje. A jakie kłamstwo mi konkretnie zarzucasz? Że tak na prawdę mam ogromny biust, a nie drobny? Czy może, że w życiu na oczy nie widzialam stanika w rozmiarze 60E?
    no wielkiego może nie masz, ale większy niż przeciętny. Odkąd pamiętam moim biużciastym koleżankom zawsze ciężej bylo dopasować stanik niż mi.

    Modele, hmm to są takie do których można zakładać duży dekolt 😉
    A o co chodzi?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    coż wkręcam? 😆 jasne, pisze na forum po to żeby wkręcać. sprwia mi to satysfakcje. A jakie kłamstwo mi konkretnie zarzucasz? Że tak na prawdę mam ogromny biust, a nie drobny? Czy może, że w życiu na oczy nie widzialam stanika w rozmiarze 60E?
    no wielkiego może nie masz, ale większy niż przeciętny. Odkąd pamiętam moim biużciastym koleżankom zawsze ciężej bylo dopasować stanik niż mi.

    Modele, hmm to są takie do których można zakładać duży dekolt 😉
    A o co chodzi?

    jakiej firmy masz te staniki?

    beautybody
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    fajny sklep z bielizną to staniczek.pl, Duzy wybór produktów firmay Naturana, polecam

    ewka743
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja odkryłam ostatnio bardzo ciekawy sklep z bielizną (zarówno damską jak i męską), który mogę Wam polecić sekretna
    Sama kupiłam tam bardzo fikużny staniczek, co spotkało się z wielką radożcią mojego faceta 8)

    Dyskrecja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Bardzo fajne komplety sexi bielizny mozna spotkac w internetowych sex-shopach. Tam sie porozglądaj.

    yoaga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    SŁUCHAJCIE ODKRYŁAM FAJNY SKLEP INTERNETOWY Z BIELIZNA I DO TEGO JEST TANIO JAK ZAMOWIŁAM KOMPLECIK JEDNEGO DNIA RANO TO NASTEPNEGO DNIA POPOLUDNIU JUZ GO MIALAM OBSUGA SKLEPU SUPER MIŁA NAPRAWDE POLECAM WAM OTTIS

    mdz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja czesto zagladam na bielizna.miran.com.pl 🙂

    mala_kasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    mam nadzieje, że nie spamuje starego wątku.
    Ja zamawiam bieliznę na nielegalna.pl

    Myżlę, że ceny na necie są bardzo podobne wiec liczy się czas realizacji i obsługa.

    amidala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja często (no dobra dwa razy kupiłam) kupuję w sklepie seksownabielizna.pl , jestem zadowolona z obsługi , a dodatkowo często są tam fajne promocje. Dostaję też newslettera gdzie często dla swoich klientów sklep oferuje ciekawe rabaty.

    tylkobielizna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Polecam tylkobielizna.pl sama go prowadzę więc jakbyżcie były zainteresowane to zapraszam

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    😆 Sklepów internetowych z bielizną jest naprawdę masa, a że jestem uzależniona od kupowania bielizny tak też sprawdziłam usługi wielu z nich.
    Jak do tej pory to najbardziej jestem zadowolona z obsługi sklepu kisskiss

    :ok:

    Oczywiżcie na początku tez miałam obawy do kupowania przez internet ale na stronce tego sklepu jest tabela rozmiarów, dobry opis produktów, zdjęcie powiększające także szybko mogę zweryfikować czy to jest „to” czego szukałam. Jak do tej pory to ten sklep spełnił moje oczekiwania w 100%. Ciekawe czy któraż z was wypróbowała ich usługi?? Jeżli tak to piszcie jakie macie dożwiadczenia!!! 😀

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Każda z nas zastanawia się nad kupowaniem bielizny przez internet, zwłaszcza jeżli znajdzie jakiż fajny sklep. ja też miałam początkowo wątpliwożci jak zaczynałam kupować bieliznę w sklepie koronka.pl. Ale byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, bo jest tam bardzo duży wybór i szybko wysyłają zakupiony towar, a to jest bardzo ważne, bo przecież nikt nie lubi czekać na nowe rzeczy:)

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ka ❗

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sklep z bielizną"

Przewiń na górę