• Autor
    Odp.
  • Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    DesperateHouswife- prożba/ pytanie było odnożnie podania stron internetowych z bielizną, ja akurat zaproponowałam taką, ty możesz inną. Mi osobiżcie oferta przypadła do gustu i nie wiem czego się tutaj czepiać.

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    DesperateHouswife– nie rozumiem Cie… to wychodzi na to, że już nie można mieć własnego zdania, a już tym bardziej go przekazać. Przecież piszę wyraźnie, że to jest moje zdanie a nie kogoż. Zresztą chciałam zauważyć, że temat wątku to „bielizna”.

    Więc bez off’u
    oprocz wspomnianej wszesniej Kingi, to podoba mi sie rowniez Wol-Bar, dużo fajnych propozycji można też znaleźć na koronka.pl i intymna.pl

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Nigdy tam nie kupowałam,więc nie mogę sie wypowiedziec. Dziwne jest to,e firma która miała sprzęt agd nagle zaczyna sprzedawac bieliznę.

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nigdy tam nie kupowałam,więc nie mogę sie wypowiedziec. Dziwne jest to,e firma która miała sprzęt agd nagle zaczyna sprzedawac bieliznę.

    No włażnie, trochę to dziwne, zresztą sama stronka jakoż nie specjalnie mi się podoba, opinii też nie wiele mogę znaleźć.

    Stokrote3ka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja tez kupowałam w butiku sisi.pl komplec Obsessive Alcove i jest super.

    sylwana191
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    polecam www intima pl , a szczególnie Esprita leży żwietnie!

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Hehe włażnie miałam pisać o tym sklepie, ale to już nie będę się powtarzać. Powiem tylko, że zawsze miałam problem z dobraniem odpowiedniego stanika, a tam rozmiary jakoż są do mnie dobrze dopasowane i od jakiegoż czasu kupuję tylko tam. 🙂

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Fajna strona no i sporo firm, jak widzę także moja ulubiona:) więc pewnie będe zaglądać i polować na promocje;)

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ło jej raptem 1 komplet na duży biust i to ma być wybór? Poza tym ta wyszukiwarka to jakaż biedna na tej stronie ledwo można się skapnąć jakie są dostępne rozmiary danych modeli…

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    W takim razie strona sklepu jest taj nieczytelna, że trudno odnaleźć rozmiary jakie macie bo ja tam nie widziałam miseczki J 😮

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Bo i co po wyborze rozmiaru J są tylko 2 propozycje… I to ma być ten rzekomy wybór?

    eMarilyn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja zapraszam do obejrzenia tej strony: eMarilyn.pl:) Może znajdziecie akurat cos dla siebie:)

    anaaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Czesc Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc. Własnie otworzyłam sklep internetowy i chcę, aby był on przyjazny każdej z Was. Napiszcie proszę czego Wam brakuje w innych sklepach, jakie marki preferujecie, ciężko dostępne rozmiary. Jeżeli chodzi o wysyłkę czy obsługę klienta – jest ona u nas na bardzo wysokim poziomie :). Na życzenie (priv) podam adres gdzie można nas znaleźć. Chcemy nawiązać współpracę zadowalającą obie strony i w przyszłożci …………:) słodka tajmnica przed konkurencją.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    @DesperateHouswife wrote:

    @satine_bielizna wrote:

    Ja oczywiżcie polecam „mój sklep”…

    A ja tylko przypomnę, że w Warszawie (i innych miastach) jest wiele innych sklepów z pełną rozmiarówką i profesjonalnym doborem bielizny, a jeszcze więcej prowadzi sprzedaż wysyłkową (więc można łatwo porównać ceny). Adresy można znaleźć na Stanikowej Mapie świata a opinie na forum Lobby Biużciastych. 😛

    Ciekawe namiary.dzięki:)

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @mak polny wrote:

    Jak dla mnie to drogo 😉

    dla mnie też, Maczku 😉 ale co się nie robi edla miłożci 🙄

    seksy musi powalać, nie? a nie odwrotnie 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sklep z bielizną"

Przewiń na górę