Sprzęt domowy a sklepy internetowe ?

  • Autor
    Odp.
  • ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Czy kupujecie sprzęt RTV/AGD w sklepach internetowych ? czy ceny są opłacalne w porównaniu do zwykłych sklepów ?

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    gdzies ostatnio czytalam na jakiejs stronie (zdaje się że na gazecie), że elektronika uzytkowa jest tańsza w internetowych sklepach do 20%, a najtanszy ze sklepow to agito.pl.
    tez slyszalam, że tanio jest kupić coż w zachodnich sklepach, ale to chyba jest potem problem z przesylka. ale jak masz kogos z rodziny czy znajomych np w usa to warto ich zapytac.

    ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    A Ty kupowałaż może np. w agito ? jak oceniasz ten sklep ? Potrzebuję wyposażyć moje nowe mieszkanie, nie mam na to za dużo pieniędzy i zależy mi na czymż w miarę pewnym i niedrogim 🙂

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    To pewny sklep, dbają o własną markę i szanują klienta. W ogóle z polskimi sklepami internetowymi jest coraz lepiej, coraz mniej jakiż sklepów-krzaków, a coraz więcej poważnych wręcz elektronicznych hipermarketów (jak agito), które dostarczają sprzęt szybko i bezawaryjnie.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    ja kupiłam kosiarkę przez internet w sklepie merlin
    😯
    nie tylko była w bardzo dobrej cenie ale z dostawą do domu,
    kosiarka sprawuje się bardzo dobrze 😀
    w merlinie kupowałam też grila,i wąż ogrodowy i inne rzeczy na ogródek 😀

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja mam fioła na punkcie internetowych zakupów! 🙂 Myżlę, że jak wybieramy duże sklepy to ryzyko oszustwa praktycznie nie istnieje, no a to że trafimy na jakiż wybrakowany model jest kwestią przypadku, tak samo jak w tradycyjnym sklepie.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    moje zakupy przez internet jak na razie ograniczają się do stosunkowo małych przedmiotów, ale też nie narzekam 🙂

    udabiodrabrzuch
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    ano tak – przez internet się dużo bardziej opłaca kupować takie rzeczy.
    dostawa do domu, kosiarka taniej o 20%
    są porównywarki cen, żeby kupić możliwie najtaniej (tą samą rzecz) no i są fora gdzie można sprawdzić, czy taka rzecz jest warta żwieczki…:)
    Ja jestem zdecydowanie za kupowaniem rtv, agd przez internet. (zamierzam kupić również rzeźbę przez sieć…to będzie dopiero coż! :])

    Tina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Kupuję dużo przez internet, jednak jesli chodzi o sprzęt agd czy rtv to do tej pory nigdy nie zaryzykowałam takiego zakupu.

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Czy kupujecie sprzęt RTV/AGD w sklepach internetowych ? czy ceny są opłacalne w porównaniu do zwykłych sklepów ?

    Ceny są opłacalne, więc jeżli się wie, co chce się kupić, to czemu nie?
    Tylko trzeba wiedzieć gdzie kupować, żeby się nie przejechać. Chyba już zawsze będę odradzać allegro – chyba, że odbiór osobisty, inaczej nie zaufam
    😈
    Ale inne serwisy owszem – podobno włażnie agito jest dobre (albo po prostu rozreklamowane).

    mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    A widziałyżcie może tą nową reklamę agito ” podobno jestem idiotą” ? hehe mistrz ciętej riposty :p

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Tak, w którymż innym wątku mieliżmy dyskusję na ten temat 😉

    mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    O to w takim razie poproszę linka 🙂 a Ty co myżlisz o tej reklamie ? zastanawia mnie czy w Polsce taka reklama nie łamie czasami prawa

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    tak, jak najbardziej tak 🙂 można sporo zaoszczędzić 🙂 często korzystam z portali typu ceneo żeby znaleźć interesujący mnie sprzęt w najlepszej cenie 🙂 tak nabyłam moje odkurzające maleństwo firmy LG 😀

    Antygona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Faktycznie sprzęt w sklepach internetowych jest tańszy. Ja od jakiegoż czasu kupuję w electro.pl nie tylko sprzęt AGD ale też RTV. Ostatnio kupiłam kosiarkę do trawy.
    Jak się ma sprawdzony sklep to kupowanie przez Internet nie wiąże się z większym ryzykiem niż kupienie w normalnym sklepie. Electro dostarcza sprze bardzo szybko, bo w jakież 2-3 dni i zawsze jest tak zabezpieczony, że nic mu się nie może stać w transporcie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sprzęt domowy a sklepy internetowe ?"

Przewiń na górę