• Autor
    Odp.
  • xDomax
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Znacie może jakież sposoby na łupież?? Czy jakież dobre szampony?? do tego strasznie swędzi mnie głowa a myje ją codziennie!
    Co robic? 🙁

    omena86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Wszystkie te cudowne szampony, które niby jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki (przynajmniej na reklamie 🙂 ) powodują że łupież znika, w rzeczywistożci nie są niczego warte. Wręcz przeciwnie. Kiedyż kupiłam szampon przeciwłupieżowy i efekt, był odwrotny (miałam go jeszcze więcej na głowie 😡 ). Mi ciocia poleciła szampon przeciwłupieżowy w kostkach. Autentycznie kupuje się go na wagę 😆 . U mnie poskutkowało, po paru myciach zero łupieżu, a włosy stały się takie błyszczące i pachną pomarańczą. Nie wiem czy dostaniesz coż takiego w aptece ( ja zamówiłam w Mydlarni u Franciszka), ale możesz popytać.

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja mam ten sam problem,ale ja wiem co jest tego przyczyną,jakis miesiąc temu miałam zabieg pod narkoza,wiec bede odczuwała tego skutki jeszcze przez jakiż rok:(:(
    A jezeli chodzi o ciebie to może poprostu myjesz włosy za często??
    A jeżeli miałaż łupież nawet gdy myłas włosy rzadziej,to radze wybrac sie do dermatologa:)

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Moja koleżanka miała straszny łupież i nie wiedziała jak się go pozbyc. A większożć tych szamponów „cud” jej nie pomagała. I w końcu poradziłam jej, że najlepszymi kosmetykami są kosmetyki na bazie naturalnych składników. Wtedy kupiła sobie Szampon twardy- przeciwłupieżowy (Mydlarnia u Francisza) i pozbyła się łupieżu. Może wypróbuj go i Ty, możliwe, że Tobie też pomoże.

    alma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Podaj jakiż namiar na tę mydlarnię z cudem na łupież

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Nie chce Cie straszyc, ale powinienes sie z tym udac do dobrego dermatologa. Dziecko moich znajomych mialo ten sam problem i leczylo sie lata u roznych lekarzy. Raz zasugerowalam, ze to przeciez moze byc luszczyca. Przekazano te sugestie lekarzowi. Chlopak teraz bierze jakas szczepionke i pierwszy raz od niepamietnych czasow ma czysciutka skore glowy.

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    no to najlepiej do dermatologa skoro takie objawy. a tak doraźnie to proponuje nizoral, ja jestem z niego zadowolona. wystarczą 2,3 saszetki i problem znika na jakiż czas

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nizoral.

    1977dominika
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Ja stosowałam w.w Nizoral i mi pomógł, dobrze jest się też wspomóc naturalnymi sokami z warzyw które są antygrzybiczne typu czosnek, chrzan.

    fiocci
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Radze udac sie do dermatologa jesli problem jest powazniejszy. A jesli ktos ma lupiez sporadycznie, to szampon z drogerii powinien pomoc (niestety one nie pielegnuja jednoczesnie wlosow).

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Nizoral albo Pharmaceris H. Jeżli te szampony nie pomogą-koniecznie udaj się do dermatologa.

    finestra
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Radze udac sie do dermatologa jesli problem jest powazniejszy. A jesli ktos ma lupiez sporadycznie, to szampon z drogerii powinien pomoc (niestety one nie pielegnuja jednoczesnie wlosow).

    To moze szampon+jakaż odzywka?

    fiocci
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja odzywki stosuje zawsze, bo bez nich bym chyba sobie powyrywala wlosy zanim bym rozczesala. A do tego po szamponie przeciwlupiezowym mam matowe wlosy. Prawda jest taka, ze to co leczy to niestety nie pielegnuje 🙁

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    dlatego powinny te formy kosmetyczne wymyslac i glowic sie jak zrobic taki szamopn z odzywka zeby usunał łupiez ale nie zniszczył włsoa na długosci, do rozczesywania spróbuj jedwabiu, pomaga

    finestra
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja odzywki stosuje zawsze, bo bez nich bym chyba sobie powyrywala wlosy zanim bym rozczesala. A do tego po szamponie przeciwlupiezowym mam matowe wlosy. Prawda jest taka, ze to co leczy to niestety nie pielegnuje 🙁

    Są,pewnie są,ale ich cena jest dożć wysoka.Moja znajoma miała za prawie 100 zł za buteleczkę a to nie kazdego stać. 🙁
    Trzeba wypróbować najpierw szampon,a odzywkę to i tak sie dodaje po umyciu by włosy były gładkie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Straszny łupież!!"

Przewiń na górę