• Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    dziewczeta lubicie je nosic czy niektórym wręcz one przeszkadzają w poruszaniu się w nich

    ja osobiscie lubie je kiedys myslalam że w życiu takiego czegos nie zalożę a jednak spróbowałam i powiem szczeże że wcale mnie one nie uwieraja i sa wygodne mojemu chłopakowi sie to bardzo pododba:):D

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Mam kilka par ale osobiscie nie przepadam w nich chodzic. Moj facet zdecydowanie lubi patrzec na mnie w innym rodzaju majtek.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja tez nosze ale czasami.. tzn to sa poł stringi.. nie same paseczki 🙂 moj facet tez mnie woli w innej bieliznie 🙂 np figi

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    byl taki czas ze chodzilam tylko w stringach. po porodzie bardzo sporadycznie, glownie ze wzgledu na wygode

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    A ja od 4 lat, czyli od 14 roku życia chodzę WYŁĄCZNIE w stringach. średnio raz na 2 miesiące założe inne majtki. Jedynie na noc, podczas okresu mam na sobie bokserki. Jest mi o wiele wygodniej, wogole ich nie czuje, odbijaja się pod spodniam, opórcz tego są seksowne;) Mój chłopak i raczej wiekszosc chlopaków, ktorych znam, wolą dziewczyny w stringach.

    Natka23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja nosze okazyjnie i tylko dla Niego 😉 Jeżli chodzi o wygodę – wolę figi 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja osobiżcie wolę stringi, ale figi też mogą być …

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    ja nie przepadam….zakladam tylko dla mojego faceta bo mnie w nich uwielbia :))

    moze przerzuce sie na stringi czesciej??

    Aga213
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    ja zakładam tylko stringi nawet podczas okresu. nie wyobrażam sobie chodzenia w innych majtkach. zwykłe majtki są okropne a jeszcze jak się odznaczają spod spodni to tragicznie wygląda poprostu bleeee. zwykłe majtki zostawmy naszym babciom

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Ja lubię stringi ale nie chodzę w nich non stop. Nieraz mam ochotę na figi. Ja stringów nie noszę prawie wcale zimną.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mój facet woli mnie w stringach 😉 ale figi są wygodniejsze. Nienawidzę spać a stringach, ale w dzień czasem założe 🙂

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Ja kiedyż non stop chodziłam w stringach, a teraz zdecydowanie wolę figi. Pewnie dlatego, że jeszcze rok temu byłam szczupła i stringi wyglądały seksownie,a teraz mam 8 kilo więcej 😳 Ale jak schudne znowu będe je nosić 😀

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Ja nie przepadam za stringami, lubię za to koronkowe figi, w sklepach są przepiękne i seksowne. Stringi noszę latem do jasnych, albo cienkich spodni.

    Słyszałam jakiż czas temu, że większożć kobiet we Francji i Wlk Brytanii rzuca stringi na rzecz bokserek, ale nie wiem jak to sie ma do rzeczywistożci.

    A co sądzicie o takich majtkach/stringach, których nie widać u góry, tzn. zakłada je sie pod pożladkami, kurcze, nie wiem jak to wytłumaczyć, widziałam je w Internecie.

    I jeszcze jedno pytanko, co sądzicie o stringach u facetów? Ja uważam, że to niemęskie…

    foczkaaa16
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    UWIELBIAM STRINGI :)) moj chloapk tez uwielbia na nie patrzec :)) to sa najcudowniejsze majtki jakie mogli wymyslic 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    Lizzy wiem o ktore Ci chodzi tez je widziałam w internecie wydaje mi sie ze ona by były niewygodne i jakos mi sie nie podobaja specjalnie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " stringi ..:D"

Przewiń na górę