• Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    jak tam z Wami Jest studjujecie? ja tak ale cos mi to trudno idzie cos mi nauka nie wchodzi do głoiwy osobiscie strasznie podziwiam ludzi co skonczyli studia wiem ze to jest strasznie truudnnee teraz idzie sesja aja sie denerwuje ze sobie nie poradze boje sie ze znowu nic mi nie wyjdzie byłam juz na jednych i mi nie poszło i sie martwie czy teraz da rade raczej czy dam ja rade ale wszytsko sie zobaczy

    pozdrawiam

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja tam jeszcze nie studiuję ale uczę się w LO i to dożć dobrym więc i tak mi trudno 🙂

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja włażnie skończyłam studia pozostała mi tylko obrona pracy magisterskiej. 😀 I ogromnie się cieszę że już wszystkie egzaminy mam za sobą. Nie było łatwo ale jakoż zawsze szło wam też na pewno się uda. Wystarczy trochę wiary w siebie i systematycznożć. 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    dzieki za dobre słowa ciesze sie razem z TOba i bardzo gratuluje

    ja nie wiem czy sie nadaje na studia ale moze sie uda:) wierze w to starams ie wierzyc

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja studiuje zaocznie i jestem na turystyce.:)Wczesniej bylam na informatyce ale nie dalam radt i zmienilam kierunek. 🙂

    P.S.Terraz ta sesja masakra tyyyyyle tego:((( Trzymac ladnie za mnie kciuki w niedziele!:(

    Pozdrawiam. 😉

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ja studiuje zaocznie i jestem na turystyce.:)Wczesniej bylam na informatyce ale nie dalam radt i zmienilam kierunek. 🙂

    P.S.Terraz ta sesja masakra tyyyyyle tego:((( Trzymac ladnie za mnie kciuki w niedziele!:(

    Pozdrawiam. 😉

    Jasne będziemy trzymać 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja kończę studium…i później będę uczyć się dalej 🙂 możę zostanę wieczną studentką? 😆

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Ja już jestem po chemii ale jeszcze tylko obrona pracy magisterskiej. Nie ma takich studiówk, które są nie do p****żcia. wszystkiego da się nauczyć ale trzeba chcieć.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ale dla kogos kto nie ma smykałki do nauki:/ ale sie spostaram postarams ie bardzo

    Tigerka bedziemy trzymac kciuki:) powodzenia

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    a ja sie dopiero na studia wybiram od pazdziernika…

    Edukacja elementarna z terapia pedagogiczna 😀 moje marzenie 🙂

    Wybieram sie,ale czy dotre? ;p

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    ja niestety dopiero I rok na biotechnologii…czzyli jedszcze conajmniej 4 dluuuuuugie lata

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    Oka i jak tam jest trudno czy nawet znosnie

    u mnie jest 3 letnie studia licencjat ale dobre i to zawsze potem mozna sobie dorobic magisterke

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    ja jestem na biotechnologii po angielsku wiec to dodatkowe utrudnienie I rok jest sredni bo duzo jest zapychaczy -przedmiotow srednio mi potrzebnych, np 3 rodzaje fizyki, ekonomia, zarzadzanie itp… ale generalnie jestem zadowolona

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    No to podziwiam 😉 Ja bym chyba nie podołała po angielsku bo nie mam zdolnożci językowych ale moja kumpela studiowała na uczelni ekonomicznej po angielsku i po polsku i widziałam ile ją to kosztowało. Bidulka cały czas siedziała w książkach. No cóż czasami trzeba się najpierw bardzo pomęczyć żeby później korzystać z życia. 🙂

    Trzymam kciuki za wszystkich studentów podczas sesji 😀 Będzie dobrze 😉

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ja studiuje pedagogike rewalidacyjna i logistykę 🙂
    Sesyja się zbliza, trza zaczac kuć :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " studia"

Przewiń na górę